mijne ook omdat ik jeff quotte?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 13:55 schreef Jeff89 het volgende:
Mijn post verwijderd omdat ik Heatwave een rat noemde ja?
Herhaling dan maar: Je had die agent z'n ID moeten vragen en een klacht moeten indienen.. Ze zijn verplicht zich te legitimeren, wat ze ook zeggen.
Wtf, jij hebt een vuurkorf die vuur kan maken? Die wil ik ook! Hoe kom je daaraan?!quote:Op vrijdag 2 juli 2010 11:57 schreef Skonk het volgende:
helemaal legaal met een vuurkorf vuur maken
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 11:57 schreef Skonk het volgende:
r "iemand die stoelen van die strandtent heeft verplaatst".
Want dat is wel een goede reden om iemand te wurgen.
.
in je ongebreidelde fantasie misschien...quote:
Van die brave borsten, gelijk in de 'jameneer, neemeneer' modus gaan als er een uniform moeilijk komt doenquote:Op vrijdag 2 juli 2010 20:12 schreef cvboer het volgende:
Terechte aktie van de agent. TS is zo'n bijdehand pubertje die denkt even "leuk" over te komen.
TS had dit voorval simpel kunnen voorkomen door gewoon zijn bek dicht te houden en zijn ID te geven.
De politie is geen reden nodig om naar je ID te vragen. Dat ding had je dus gewoon moeten geven.
Door figuren als de TS gaat de maatschappij naar de kloten. Overal maar tegen aan lopen schoppen en zo veel mogelijk weerstand bieden. Dit alles aangevuld met zoveel drank zuipen en pretshag.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 12:53 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Van die brave borsten, gelijk in de 'jameneer, neemeneer' modus gaan als er een uniform moeilijk komt doenWees maar trots op jezelf jongeman. Je bek houden omdat 'n omhoog gevallen onderbetaald VMBO-T figuur zich verbeeld dattie gezag uitstraalt. Sukkel.
De maatschappij gaat naar de kloten van jongeren die drinken en blowen op het strand ja. En de politie die hun boekje te buiten gaan, wetten en regels negeren en zich te pas en onpas schuldig maken aan intimiderend gedrag, al waren de de Stasi (niet dat ze weten wat dat is, met hun VMBO-T op zak) DAT zijn de mannen en vrouwen die deze maatschappij draaiend houden.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 15:36 schreef cvboer het volgende:
[..]
Door figuren als de TS gaat de maatschappij naar de kloten. Overal maar tegen aan lopen schoppen en zo veel mogelijk weerstand bieden. Dit alles aangevuld met zoveel drank zuipen en pretshag.Naar mijn idee kansloos volk waar je het verstand in moet rammen, iets wat de agent dus deed.
Wie zegt dat de politie hun boekje te buiten is gegaan? De TS kan dat wel gedacht hebben door het gebruik van verdovende middelen. Feit blijft dat je gewoon verplicht ben om je ID te laten zien als daar om gevraagd wordt.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 16:01 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
De maatschappij gaat naar de kloten van jongeren die drinken en blowen op het strand ja. En de politie die hun boekje te buiten gaan, wetten en regels negeren en zich te pas en onpas schuldig maken aan intimiderend gedrag, al waren de de Stasi (niet dat ze weten wat dat is, met hun VMBO-T op zak) DAT zijn de mannen en vrouwen die deze maatschappij draaiend houden.I say again: Sukkel.
Meningen over dingen die je niet kent..quote:Op zaterdag 3 juli 2010 16:50 schreef cvboer het volgende:
[..]
Wie zegt dat de politie hun boekje te buiten is gegaan? De TS kan dat wel gedacht hebben door het gebruik van verdovende middelen. Feit blijft dat je gewoon verplicht ben om je ID te laten zien als daar om gevraagd wordt.
Een ander feit is dat de huidige jeugd compleet losgeslagen is, ze denken dat alles maar en kan,( uitzonderingen daargelaten) en die pretsigaretten moeten ze preventief verbieden.
Er moet een reden zijn om het te vragen, en in eigenlijk alle gevallen moeten ze je dat gewoon vertellen.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 16:50 schreef cvboer het volgende:
[..]
Wie zegt dat de politie hun boekje te buiten is gegaan? De TS kan dat wel gedacht hebben door het gebruik van verdovende middelen. Feit blijft dat je gewoon verplicht ben om je ID te laten zien als daar om gevraagd wordt.
Dat klopt, een APV ( Algemene Plaatselijke Verordening ) kan voldoende zijn om preventief te controleren op ID bewijzen.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 19:56 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Er moet een reden zijn om het te vragen, en in eigenlijk alle gevallen moeten ze je dat gewoon vertellen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |