quote:Op vrijdag 2 juli 2010 17:12 schreef Jill-RMC het volgende:
ROTFLMAO
Leuk die vertraging met digitaal. Ineens mega gejuich aan de overkant, wij kijken elkaar echt zo aan van WTF ze zijn niet eens in de buurt van de goal....en woopah goal!
volgende ronde is of ghana of uruguay dus we konden het slechter treffen voor een halve finalequote:Op vrijdag 2 juli 2010 17:54 schreef Jill-RMC het volgende:
OMFG hoe spannend was dat zeg. Pfff...
Wel briljant mega vuurwerk hier, T-mobile lag er ff uitIedereen juichen! Nou moeten we dat WK winnen ook!
Dat lijkt me nu juist geweldigquote:Op vrijdag 2 juli 2010 17:58 schreef Lovechild het volgende:
Jongens...ik woon naast het Jonckbloetplein he...
Hoe laat en waar kan ik je bewonderen?quote:
Das wel heel erg dat je met dit weer in een bus moetquote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:16 schreef Civilian het volgende:
Tering.. Die bus.. Warm!
En is den haag al afgebroken?
Pics or it didn't happenquote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:04 schreef SolidasRock het volgende:
Mijn haar is oranje en ik heb vlaggestreepjes op mijn wangen
Summer heeft een kuifje oranje haar en tevens vlaggestreepjes
quote:
I know , ik had eergister de kans jouw en Summer te zien, ware het niet dat ik zo beroerd wasquote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:15 schreef SolidasRock het volgende:
Dat zien jullie wel op mijn mobiel als jullie ons een keer zien, wij gaan echt nooit fotos van onszelf plaatsen op FOK
En een zwembus was tquote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:49 schreef tuintegel het volgende:
[..]
Das wel heel erg dat je met dit weer in een bus moet, zwembus .
Komt wel goed, je bent er toch bij bij de volgende meet?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:16 schreef tuintegel het volgende:
[..]
I know , ik had eergister de kans jouw en Summer te zien, ware het niet dat ik zo beroerd was
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |