Chauffeur laat meisje achter in snikhete bus UTRECHT - Een buschauffeur van Connexxion heeft een verstandelijk gehandicapt meisje uit Utrecht urenlang alleen in een snikheet busje achtergelaten.
De man had het meisje woensdagmorgen opgehaald bij haar huis om naar school te gaan, schrijft RTV Utrecht. Tijdens de rit zou de chauffeur niet lekker zijn geworden en naar huis zijn gereden. Daar ging hij in bed liggen. Pas uren later realiseerde hij zich dat de Utrechtse, die niet kan praten, nog achterin het busje zat. Hij reed haar daarop alsnog naar school, waar zij rond het middaguur aankwam.
De man, die al 12 jaar in dienst was, is op staande voet ontslagen. „De chauffeur werkte al twaalf jaar bij ons en had een goede staat van dienst, maar deze nalatigheid nemen we hoog op”, aldus een woordvoerder van Connexxion donderdag.
De busmaatschappij heeft zowel met de school als met de ouders van het meisje contact gehad. Met de leerlinge gaat het redelijk tot goed, aldus de woordvoerder.
En terecht ontslag op staande voet.Een kind wat afhankelijk van je is , wat nioet kan pratenEn de chauffeur niet lekker en haar 3 uur in een bus laten zitten? waarom nioet naar een arts gereden of vervanging gezocht?
Mijn kind is afhankelijk van dit soort vervoer moet er niet aan denken..