quote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:39 schreef -J-D- het volgende:
Subiel kickje. Ik wil komend seizoen met een vriend naar Celtic-Glasgow en naar een paar whisky-brouwerijen. Iemand een tip waar ik dit het beste kan regelen?
quote:Op vrijdag 25 juni 2010 12:09 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Iemand?
Kaartjes en verblijf en reis los boeken of als pakket?
Wat raden jullie aan?
En via welke site kan ik het beste boeken?
Veel reissites bieden deze reis nog niet aan.
quote:Op donderdag 1 juli 2010 10:45 schreef TiNussZ het volgende:
Het is maar net wat je wil, zelf regelen kost veel tijd, een reis boeken via een reissite is snel gedaan en je krijgt alles thuis gestuurd. Voor een wedstrijd als Celtic - Rangers lijkt het mij lastig aan kaarten te komen, dit omdat de old firm natuurlijk over de hele wereld een zeer geliefde pot voetbal is.
Een site waar je het beste kunt boeken kun je gewoon via google zoeken lijkt me. Tik in voetbalreis celtic en je zult de aanbieders vanzelf tegenkomen.
[..]
quote:Op donderdag 1 juli 2010 13:42 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Helaas, dat heb ik geprobeerd, maar kaartjes voor die wedstrijden worden nog nergens aangeboden. De eerste mogelijkheid is in oktober, de tweede in februari... Het leek me dus wel dat het al aangeboden zou worden op een site.
quote:Op donderdag 1 juli 2010 17:33 schreef TiNussZ het volgende:
Ik heb zelf eens even gekeken en op google voetbalreizen celtic ingetikt. Voetbalretour biedt op dit moment celtic - rangers aan zie ik. Prijs wel wat aan de forse kant vind ik (479 euro), maar misschien dat je via hen ook alleen het ticket of ticket en hotel kunt regelen...
Ik ga redelijk vaak naar Londen voor wedstrijden van WestHam ,die kaarten worden op naam gekocht. Echter als jij 5 kaarten koopt komen alle 5 die kaarten op jouw naam te staan. Dus het zou eigenlijk niet uit mogen maken... Ben zelf trouwens nog nooit daarop gecontroleerd. Verder zijn ze naar mij altijd gewoon altijd netjes opgestuurd(en vaak kan je er ook voor kiezen om ze af te halen op de wedstrijd dag).quote:Op donderdag 1 juli 2010 17:37 schreef TiNussZ het volgende:
Even een andere vraag. Graag zou ik komend seizoen eens naar een thuiswedstrijd van Arsenal willen gaan en ik ben er dan ook over aan het denken om een lidmaatschapskaart (red member) van arsenal aan te schaffen zodat ik voorrang heb met de ticketaanschaf. Nu vroeg ik mij alleen af of het is toegestaan om, als je onverhoopt verhindert bent om te gaan, het ticket mag verkopen aan iemand anders? (i.v.m. bijvoorbeeld naam op het ticket). Ga je als member trouwens niet met je lidmaatschapspas naar binnen of sturen ze de tickets gewoon op naar Nederland?
Ik hoop dat iemand mij kan helpen. Alvast bedankt!
quote:Op maandag 5 juli 2010 13:57 schreef -J-D- het volgende:
Iemand ervaringen met kickoffvoetbalreizen? Van ene Gerwin Schouten?
Via Google vond ik 1 mindere reactie op Fok en ook 1 mindere op een andere site. Maar ik lees ook positieve berichten.
ik heb ook een negatieve ervaring met hemquote:Op maandag 5 juli 2010 13:57 schreef -J-D- het volgende:
Iemand ervaringen met kickoffvoetbalreizen? Van ene Gerwin Schouten?
Via Google vond ik 1 mindere reactie op Fok en ook 1 mindere op een andere site. Maar ik lees ook positieve berichten.
quote:Op woensdag 7 juli 2010 17:08 schreef motherflocker het volgende:
Vrienden van mij zijn al al 2x naar the old firm geweest, gewoon bij het stadion gaan staan dat ze kaartjes wilde, met een bordje, en zo 4 kaarten kunnen krijgen, wel allemaal appart, maar ja je bent er wel bij.
Edit: Toch maar 3 non UK memberships aangevraagd, zodat we zeker kunnen zijn van kaartjes.
Wel duur vind ik dit, 35 pond per membership, is dat bij alle PL clubs zo ?
Ik las in een ander topic dat je alleen losse kaartjes wil, toch? Geen idee hoe je daar aan kan komen.quote:Op zondag 18 juli 2010 01:34 schreef Droopie het volgende:
Heren, zijn er mensen die mij kunnen helpen aan prijzen/ tips voor liverpool- manchester utd. op 5 maart
Op de site van dortmund kan je ze gewoon bestellen, zijn altijd voldoende kaarten beschikbaarquote:Op zondag 18 juli 2010 10:17 schreef Che1984 het volgende:
Hoi allemaal,
Iemand ervaringen met kaartjes krijgen bij Dortmund?
Wil binnenkort eens een thuiswedstrijd bezoeken aangezien het niet zo heel ver weg is,maar hoe kun je het beste aan kaartjes komen?
quote:Op zondag 18 juli 2010 01:34 schreef Droopie het volgende:
Heren, zijn er mensen die mij kunnen helpen aan prijzen/ tips voor liverpool- manchester utd. op 5 maart
quote:Op zondag 18 juli 2010 10:17 schreef Che1984 het volgende:
Hoi allemaal,
Iemand ervaringen met kaartjes krijgen bij Dortmund?
Wil binnenkort eens een thuiswedstrijd bezoeken aangezien het niet zo heel ver weg is,maar hoe kun je het beste aan kaartjes komen?
Lijkt me stug dat ze een reis van 4 dagen voor pak hem beet 175 euro kunnen aanbieden, maar de site ziet er betrouwbaar uitquote:Op dinsdag 20 juli 2010 02:12 schreef Babbatuur het volgende:
http://www.dfdsseaways.nl(...)ted/newcastle-united
Is de site, betrouwbaar lijkt me toch?
http://nl.wikipedia.org/wiki/DFDS_Seaways Lijkt me toch niet dat zo'n bedrijf niet te vertrouwen is. Binnenkort maar even die reis voor Newcastle-Chelsea gaan boeken dan maar!quote:Op dinsdag 20 juli 2010 02:15 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Lijkt me stug dat ze een reis van 4 dagen voor pak hem beet 175 euro kunnen aanbieden, maar de site ziet er betrouwbaar uit
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 02:12 schreef Babbatuur het volgende:
http://www.dfdsseaways.nl(...)ted/newcastle-united
Is de site, betrouwbaar lijkt me toch?
Aanrader, vooral als je achter de goal zit...quote:Op dinsdag 20 juli 2010 02:14 schreef Dubby het volgende:
Dit seizoen sowieso weer een keer naar White Hart Lane.
[ afbeelding ]
Ik ben ook op 1-8 erbij, ga je ook met de bus van voetbalretour?quote:Op dinsdag 20 juli 2010 09:29 schreef RD4 het volgende:
[..]
Aanrader, vooral als je achter de goal zit...
01/08 Borussia Park: BMG vs Liverpool
Eigen vervoerquote:Op dinsdag 20 juli 2010 10:10 schreef TiNussZ het volgende:
[..]
Ik ben ook op 1-8 erbij, ga je ook met de bus van voetbalretour?
Welke kosten zouden er nog bij komen dan denk je?quote:Op dinsdag 20 juli 2010 09:02 schreef TiNussZ het volgende:
Houd er rekening mee dat dit vanaf prijzen zijn, ik ben erg benieuwd wat je echt kwijt zult zijn, want er komen nog flink wat kosten bij, geloof me maar! Hoor het graag als je geboekt hebt!![]()
[..]
Hutkeuze, ontbijt/diner enz.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 10:10 schreef Babbatuur het volgende:
[..]
Welke kosten zouden er nog bij komen dan denk je?
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 10:10 schreef Babbatuur het volgende:
[..]
Welke kosten zouden er nog bij komen dan denk je?
quote:
Die site is gewoon betrouwbaar en de prijzen vallen erg mee maar houdt er rekening mee dat je bij die reis van Chelsea alleen op de wedstrijddag in Newcastle bent. Bij de wat duurdere reizen heb je nog een hotelovernachting er bij.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 02:12 schreef Babbatuur het volgende:
http://www.dfdsseaways.nl(...)ted/newcastle-united
Is de site, betrouwbaar lijkt me toch?
Ja zag het staan, mijn voorkeur gaat uit naar de derby tegen Sunderland. Wat ik er zo over lees staat die qua intensiteit wel gelijk met bijvoorbeeld Man City - Man Utd.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 10:53 schreef De_Slagert het volgende:
[..]
Die site is gewoon betrouwbaar en de prijzen vallen erg mee maar houdt er rekening mee dat je bij die reis van Chelsea alleen op de wedstrijddag in Newcastle bent. Bij de wat duurdere reizen heb je nog een hotelovernachting er bij.
quote:Op woensdag 21 juli 2010 19:34 schreef heloef het volgende:
Enig idee waar ik het best zou kunnen boeken als ik een wedstrijd van Newcastle United wil bezoeken tegen een topclub (Arsenal, Chelsea, Liverpool, Man Utd)?
http://www.dfdsseaways.nl/voetbalreizen/premier-leaguequote:Op woensdag 21 juli 2010 19:34 schreef heloef het volgende:
Enig idee waar ik het best zou kunnen boeken als ik een wedstrijd van Newcastle United wil bezoeken tegen een topclub (Arsenal, Chelsea, Liverpool, Man Utd)?
quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:32 schreef Droopie het volgende:
[..]
http://www.dfdsseaways.nl/voetbalreizen/premier-league
Als je nou bv. met 4 man gaat kost Newcastle - Chelsea 127 incl. kaartje en Newcastle - Liverpool 169 euro incl,
Dan zit je met zijn vieren in een 4-persoon hut en heb je er geen eten of drinken bij.
Maar boeiend, fles drank halen en vrijdagnacht lekker keten op de boot en uurtje slapen.
Zaterdag kom je aan om 0930 dan zuipen voetbal kijken en s'avonds knock-out slapen
VS Chelsea is het 3 dagen en tegen Liverpool 4 dagen incl. overnachting zaterdag op zondag
Ik ga waarschijnlijk zelf ook 1 van de 2 wedstrijden
Via voetbalretour kon je ze ook los bestellen, 25 euro p/squote:Op woensdag 21 juli 2010 17:55 schreef TiNussZ het volgende:
Zijn er misschien nog mensen op dit forum die nog losse tickets (Nordkurve) voor de oefenwedstrijd Borussia MG - Liverpool op 1 augustus 2010 ter beschikking hebben? Hoor het graag!
Ja inderdaad, en je mag ook gewoon je eigen eten/drank meenemen lijkt me!quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:27 schreef Droopie het volgende:
Nou ik heb niet gezien wat voor kaarten het zijn. Zal wel niet top zijn.
Wat mij wel opviel dat een 2-gangen menu 36 euro kost en gok dat een baco ook wel 8 euro kost.
Ik kon 4 mensen boeken en het totaal stond op 457 euro exclusief alles.
Ze zullen de winst wel halen uit de randverschijnselen, film kijken, eten, drinken, wedden..etc.
Dus daarom gaan wij ons zelf vermaken op die boot en vrijdagavond zal er heus geld uitgegeven worden, maar ze zullen niet rijk van me worden
Sterker nog tax-free shoppen en op je laptop de laatste films kijkenquote:Op donderdag 22 juli 2010 22:30 schreef Babbatuur het volgende:
[..]
Ja inderdaad, en je mag ook gewoon je eigen eten/drank meenemen lijkt me!
quote:Op dinsdag 27 juli 2010 18:52 schreef Rucebo het volgende:
Kaartjes voor Dortmund - Leverkusen besteld.
Moet ik wel wat nieuwe vrienden zoeken want ik ben de enige in mijn vriendengroep die van voetbal houdt. Maar bedankt voor de infoquote:Op donderdag 22 juli 2010 20:32 schreef Droopie het volgende:
[..]
http://www.dfdsseaways.nl/voetbalreizen/premier-league
Als je nou bv. met 4 man gaat kost Newcastle - Chelsea 127 incl. kaartje en Newcastle - Liverpool 169 euro incl,
Dan zit je met zijn vieren in een 4-persoon hut en heb je er geen eten of drinken bij.
Maar boeiend, fles drank halen en vrijdagnacht lekker keten op de boot en uurtje slapen.
Zaterdag kom je aan om 0930 dan zuipen voetbal kijken en s'avonds knock-out slapen
VS Chelsea is het 3 dagen en tegen Liverpool 4 dagen incl. overnachting zaterdag op zondag
Ik ga waarschijnlijk zelf ook 1 van de 2 wedstrijden
Het ligt wel in de plenning om die wedstrijd te doen, maar of het dit seizoen wordt... Ik hoop het, maar dat is nog afhankelijk van mijn kameraad.quote:Op maandag 2 augustus 2010 05:57 schreef -Schorpioen- het volgende:
Ga het weekend van 30 oktober met 7 vrienden naar NewCastle - Sunderland.
Dat leek ons de mooiste wedstrijd....en was ook op een datum dat we allen konden.
We zijn pp zo'n 160 Euro ( incl. kaartje voor de wedstrijd en een overnachting in een hotel in Newcastle) kwijt.
Aan boord zullen ze inderdapas echt aan je gaan verdienen , zeker als je de hele tijd in de bar hangt.
Heb op Youtube wat filmpjes bekeken van deze derby , en dat ziet er allemaal prima uit ! Zeker als de Sunderland supporters in 1 groep vanaf het station naar het stadion moeten lopen...
Gaan er nog meer van FOK! die wedstrijd naar NewCastle ?
quote:Op maandag 2 augustus 2010 08:21 schreef RD4 het volgende:
Gisteren naar Gladbach vs Liverpool geweest. Dik 51.000 man waren er op de oefenwedstrijd afgekomen waarvan +-/ 300 Liverpudlians.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Heeft die site reclame nodig?quote:Op maandag 2 augustus 2010 14:25 schreef TiNussZ het volgende:
Ik was ook bij die wedstrijd, zoals gezegd via voetbalretour, heb een zeer leuke dag gehad en was zeker voor herhaling vatbaar. Anderhalf uur voor de wedstrijd waren we daar en een half uur na de wedstrijd zaten we alweer op de snelweg naar huis. Ik kan niet anders zeggen dan dat ik alleen maar kan genieten van de Duitse sfeer en beleving van het voetbal. Nu was dit een oefenwedstrijd, maar heb me desondanks toch goed vermaakt..![]()
[..]
quote:
Het viel me op dat het elke keer over dat bedrijf ging en nu ook weer over het vervoer vandaar.quote:Op maandag 2 augustus 2010 16:31 schreef TiNussZ het volgende:
Haha, laat ik voorop stellen dat ik geen reclame wil maken voor dat bedrijf, wilde alleen zeggen dat ik een leuke wedstrijd gisteren heb gezien en via hen daar was, net zoals vele FOK leden hier delen dat via Seaways een leuk reisje naar Newcastle gemaakt kan worden. Is toch niets mis mee? Andere leden van dit forum kunnen er wellicht hun voordeel mee doen in de toekomst..![]()
[..]
quote:Op maandag 2 augustus 2010 16:52 schreef RD4 het volgende:
Ik vond de sfeer wat slapjes, maar kan aan verschillende dingen gelegen hebben. Loom weer, oefenmatch enz
Welk vak zaten jullie?
Ik ben red member geweest. En zover ik me kan herinneren gebruik je je lidmaatschapskaart om binnen te komen en niet een losse kaart. Dus doorverkopen is moeilijk. Op naam werd niet gecontroleerd. Dus dan kom je de lidmaatschapskaart uit aan het lenen.quote:Op donderdag 1 juli 2010 17:37 schreef TiNussZ het volgende:
Even een andere vraag. Graag zou ik komend seizoen eens naar een thuiswedstrijd van Arsenal willen gaan en ik ben er dan ook over aan het denken om een lidmaatschapskaart (red member) van arsenal aan te schaffen zodat ik voorrang heb met de ticketaanschaf. Nu vroeg ik mij alleen af of het is toegestaan om, als je onverhoopt verhindert bent om te gaan, het ticket mag verkopen aan iemand anders? (i.v.m. bijvoorbeeld naam op het ticket). Ga je als member trouwens niet met je lidmaatschapspas naar binnen of sturen ze de tickets gewoon op naar Nederland?
Ik hoop dat iemand mij kan helpen. Alvast bedankt!
Mijn broer gaat wel eens naar Birmingham City, maar volgens mij laat hij ze halen door onze neef. Ik zal het eens vragen. Ik denk wel dat het uitverkocht zal zijn tegen Liverpool, dus je zult wel op tijd moeten zijn.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 11:12 schreef RD4 het volgende:
Enig idee hoe moeilijk het is om aan kaarten voor Birmingham te komen? 12/09 wil ik naar Birmingham FC vs Liverpool.
Kijk gewoon eens eerst op de site van zo'n club. Meestal ken je daar gewoon kaarten bestellen als je op tijd bent...quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 11:12 schreef RD4 het volgende:
Enig idee hoe moeilijk het is om aan kaarten voor Birmingham te komen? 12/09 wil ik naar Birmingham FC vs Liverpool.
betalen is geen probleem, heb nu een creditcardquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 11:18 schreef tong_poh het volgende:
[..]
Mijn broer gaat wel eens naar Birmingham City, maar volgens mij laat hij ze halen door onze neef. Ik zal het eens vragen. Ik denk wel dat het uitverkocht zal zijn tegen Liverpool, dus je zult wel op tijd moeten zijn.
Haha, ik bedoelde niet dat mijn neef ze voor jou zou halen, als je dat bedoelde. Ik bedoelde dat ik even aan hem zou vragen hoe je het beste aan kaartjes kon komen.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 13:23 schreef RD4 het volgende:
[..]
betalen is geen probleem, heb nu een creditcard
nee, nee begrijp ik. Ik bedoel dat ik de kaarten meteen online kan betalen ipv mijn geluk aan de kassa's te beproeven.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 17:17 schreef tong_poh het volgende:
[..]
Haha, ik bedoelde niet dat mijn neef ze voor jou zou halen, als je dat bedoelde. Ik bedoelde dat ik even aan hem zou vragen hoe je het beste aan kaartjes kon komen.
Aha, ik was niet zeker wat je bedoelde.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 14:15 schreef RD4 het volgende:
[..]
nee, nee begrijp ik. Ik bedoel dat ik de kaarten meteen online kan betalen ipv mijn geluk aan de kassa's te beproeven.
quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 22:44 schreef tong_poh het volgende:
RD4. Ik realiseer me net , dat je mijn interesse in die wedstrijd gewekt hebt. Ik heb dan nog vrij van het werk. Misschien dat ik zelf ook ga.
Ik ben dat hele weekend in Londen vanwege Muse, dan ga ik de WHU fanshop weer plunderen en dan nog wat stadions bezoeken waar ik nog niet ben geweest (Watford, Charlton en nog wat klein grut.)quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 22:44 schreef tong_poh het volgende:
RD4. Ik realiseer me net , dat je mijn interesse in die wedstrijd gewekt hebt. Ik heb dan nog vrij van het werk. Misschien dat ik zelf ook ga.
Dit is je enige kans om goedkoper aan kaartjes te komen: http://www.mpestero.com/news.aspxquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 14:55 schreef Stefanovic83 het volgende:
Ik wil dit voetbalseizoen een weekendje Milaan doen incl AC - Inter (of andersom natuurlijk). In ieder geval volle bak San Siro, en dan kom je denk ik toch al snel op de derby uit. (andere opties hoor ik ook graag!)
Maarrrrr.. hoe kom ik aan kaarten? ik heb wat gegoogled maar kom alleen maar ticketprijzen van ¤ 130-200 tegen, dat moet toch goedkoper kunnen?
Ik wil geen complete all-in reis boeken. Liever gewoon RyanAir vluchtje en een simpel cheap hotelletje of hostel ofzo.
Op loopafstand van San Siro heb je nog een goedkoop hostel zitten, weet niet met hoeveel man je gaat.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 14:55 schreef Stefanovic83 het volgende:
Ik wil dit voetbalseizoen een weekendje Milaan doen incl AC - Inter (of andersom natuurlijk). In ieder geval volle bak San Siro, en dan kom je denk ik toch al snel op de derby uit. (andere opties hoor ik ook graag!)
Maarrrrr.. hoe kom ik aan kaarten? ik heb wat gegoogled maar kom alleen maar ticketprijzen van ¤ 130-200 tegen, dat moet toch goedkoper kunnen?
Ik wil geen complete all-in reis boeken. Liever gewoon RyanAir vluchtje en een simpel cheap hotelletje of hostel ofzo.
Hoe wil je gaan?quote:Op woensdag 11 augustus 2010 01:46 schreef Paul-89 het volgende:
Iemand ervaring/tips met Newcastle ? Altijd grote bewondering voor deze club gehad vorig jaar al van plan om er eens heen te gaan maar het is er helaas niet van gekomen. Iemand een idee waar/hoe je het beste aan kaartjes kan komen ? Of is die kans klein, aangezien ze vorig jaar ook vrijwel altijd een vol huis hadden en met de promotie zal de belangstelling niet minder zijn geworden lijkt me.
en wat is dat precies? Mijn italiaans is niet zo sterk..quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:17 schreef yes-yes het volgende:
[..]
Dit is je enige kans om goedkoper aan kaartjes te komen: http://www.mpestero.com/news.aspx
ik ga met mijn vriendinquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:24 schreef De_Slagert het volgende:
[..]
Op loopafstand van San Siro heb je nog een goedkoop hostel zitten, weet niet met hoeveel man je gaat.
Dan is dat hostel niks want dan zit je met gedeelde kamers. Ik was met 6 man dan heb je gewoon je eigen slaapzaal daar. Anders gewoon via booking.com kijken daar vind je wel genoeg hotels.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 10:16 schreef Stefanovic83 het volgende:
[..]
en wat is dat precies? Mijn italiaans is niet zo sterk..
[..]
ik ga met mijn vriendin
Anders lees je gewoon even een paar pagina's terug...quote:Op woensdag 11 augustus 2010 01:46 schreef Paul-89 het volgende:
Iemand ervaring/tips met Newcastle ? Altijd grote bewondering voor deze club gehad vorig jaar al van plan om er eens heen te gaan maar het is er helaas niet van gekomen. Iemand een idee waar/hoe je het beste aan kaartjes kan komen ? Of is die kans klein, aangezien ze vorig jaar ook vrijwel altijd een vol huis hadden en met de promotie zal de belangstelling niet minder zijn geworden lijkt me.
En als je gewoon losse tickets wil ?quote:Op woensdag 11 augustus 2010 08:05 schreef RD4 het volgende:
[..]
Hoe wil je gaan?
http://www.dfdsseaways.nl/voetbalreizen/premier-league is wel een aanrader, dan ben je zeker van ticket, vervoer en slaapplaats
Heb ik ook al eerder aangegeven, gewoon op de site van de club kijken. Als je tickets wil is het toch het meest logisch om op de site van de club te kijken of ben ik nou gek? Krijg je ze gewoon voor de normale prijs thuis opgestuurd. Met uitzondering van een club als Arsenal dan.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 11:29 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
En als je gewoon losse tickets wil ?
Ok, bedankt zal dat dan maar eens goed uitvogelen.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 12:13 schreef De_Slagert het volgende:
[..]
Heb ik ook al eerder aangegeven, gewoon op de site van de club kijken. Als je tickets wil is het toch het meest logisch om op de site van de club te kijken of ben ik nou gek? Krijg je ze gewoon voor de normale prijs thuis opgestuurd. Met uitzondering van een club als Arsenal dan.
Ik wil nog altijd een keer op de Gelbe Wand staan.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 10:03 schreef TiNussZ het volgende:
Volgende week begint eindelijk de Bundesliga weer, zoals ook afgelopen jaren ben ik weer het hele seizoen bij Dortmund te vinden op de sudtribune, Dortmund - Leverkusen, ich bin dabei!
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 10:56 schreef RD4 het volgende:
[..]
Ik wil nog altijd een keer op de Gelbe Wand staan.
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 11:29 schreef de_boswachter het volgende:
Maak zelf vaker gebruik van www.voetbalretour.nl wanneer ik naar wedstrijden in de BL wil gaan.
Staan vaak mooie aanbiedingen op.
Bijv. met de bus opgehaald worden bij CS en dan voor 30 ¤ incl. ticket Nordkurve naar BMG-Bremen met de bus
Alle 3 leuke clubs, Liverpool en Man U, liggen op een steenworp afstand van elkaar is iig wel te combineren, Arsenal zelf heb ik niet zo veel mee en in mijn ogen is er daar ook veel moeilijker aan kaarten te komen.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 12:27 schreef TiNussZ het volgende:
Ik zou komend seizoen nog wel eens naar Man. Utd willen gaan (laatste seizoen Edwin van de Sar), iemand daar (reis)ervaringen mee? Of zou ik dan beter naar een Liverpool of Arsenal kunnen gaan?![]()
OK Martijnquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 12:25 schreef TiNussZ het volgende:
Ben zelf ook eens met een bus van voetbalretour gegaan, goed bevallen toen, zag trouwens dat ze nu naar dortmund - wolfsburg gaan voor 50 euro, inclusief busreis en ticket, maar goed, zal voor de rest er niet meer over schrijven want dan krijg ik weer reacties dat ik hier reclame zit te maken voor een bedrijf hahaha![]()
[..]
Wat heb je betaald?quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 12:27 schreef -J-D- het volgende:
Hier nog een klant van Voetbalretour
Heb daar een volledig pakket geboekt voor Celtic - Rangers op 19 feb 2011.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |