Je kon toch ook inderdaad met een hele lege map beginnnen?quote:Op donderdag 1 juli 2010 12:34 schreef Dinthe het volgende:
Ik begin altijd met de intentie een 2000x2000 map vol te bouwen met een netwerk, maar na uren spelen heb ik voor mijn gevoel een gigantisch netwerk, maar ben ik nog maar een stipje op de map =(
(Maar dit hoor eigenlijk in het TTD topic thuis denk ik..)
Ja en dan had je al zoveel toffe madness gebouwd dat er geen attracties meer over waren.quote:Op donderdag 1 juli 2010 12:34 schreef Dinthe het volgende:
Ik begin altijd met de intentie een 2000x2000 map vol te bouwen met een netwerk, maar na uren spelen heb ik voor mijn gevoel een gigantisch netwerk, maar ben ik nog maar een stipje op de map =(
(Maar dit hoor eigenlijk in het TTD topic thuis denk ik..)
Ceasarquote:
Bazen spelquote:
Windows partitie op je mac doenquote:Op donderdag 1 juli 2010 12:20 schreef Renesite het volgende:
RCT 2
Enige waarom ik van binnen huil omdat ik een mac heb
bazenspelquote:
RCT2 was ook nog prima hoor. Al vond ik de campaign mode van RCT1 (ben nu in Evergreen Gardens bezigquote:
Ben jij nooit verder gekomen dan die 4?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 01:28 schreef wazoomie het volgende:
RCT > RCT2
Forest Frontiers![]()
Dynamite Dunes![]()
Leafy Lake![]()
Diamond Heights![]()
[ afbeelding ]
Vroeger niet. Mijn vader herinstalleerde zijn computer om de paar weken. Met geluk kon ik dan nog een aantal savegames op floppys zetten. Nu heb ik het al wel 10x allemaal uitgespeeld en het blijft geweldig.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 01:35 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ben jij nooit verder gekomen dan die 4?
Dinky Park was heel erg klein. Misschien was het dat level?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 01:35 schreef BlackLining het volgende:
Ik heb hem nooit helemaal uit kunnen spelen trouwensEr was er één die nooit lukte. Weet zo niet meer hoe die heette, maar ik weet nog dat hij vrij hoog in de bergen leek te liggen met verschrikkelijk weinig ruimte en totaal geen structuur.
Strongholdquote:
STUNTS!!!quote:
Theme Park, dat spel was eigenlijk zo slecht dat het weer goed wasquote:Op vrijdag 2 juli 2010 07:50 schreef FCZwolleZuid het volgende:
Deze verdient ook respect:
[ afbeelding ]
RCT 2 was veel beter dan 1 (op het unlocken van levels na dan). Vooral het bouwen van de landscape was leuk. Overdekte winkelcentrums, stations en achtbanen bouwen
Die cheat is er niet, maar hier staan alle saves uit het spel vlak voor uitspelen. Dus die even downloaden, in je save games folder zetten, openen en 2 seconden later heb je het desbetreffende park uitgespeeld.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 02:11 schreef 08gnoT. het volgende:
Dinky park heette pokey's park of zo bij mij? Of porky park. Iig iets anders.
Is er een cheat om alle parken te unlocken? Ik heb geen zin om weer bij Forest Frontiers te beginnen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |