Najah ik weet nu waar je woonplaats woont dus. En ik kom daar best geregeld in den buurtquote:
quote:Op donderdag 1 juli 2010 08:50 schreef Joene het volgende:
http://xlvoordeel.nl/ ik wor dr vrolijk van dus.
quote:Dank voor je interesse in een iPhone4. We zullen contact met je opnemen zodra wij de iPhone4 in voorraad hebben.
quote:Op donderdag 1 juli 2010 08:50 schreef Joene het volgende:
http://xlvoordeel.nl/ ik wor dr vrolijk van dus.
quote:* Dit betreft een netwerkactie van 6 maanden. Hierna betaalt u het normale tarief.
Wat is er mis met normaal tarief ?quote:
klopt maar aanmelden en briefje kan geen kwaad toch ?quote:Op donderdag 1 juli 2010 09:04 schreef KingOfMars het volgende:
Meestal krijg je de eerste 6 maanden 50% korting bij Vodafone. Dus dat zou betekenen dat je daarna een euro of 40 betaalt. Da's iets meer dan ik nu betaal maar het zou afhangen van het precieze abbo (en hoe snel het internet is bijv.) of dat interessant is/
ik ga ervanuit 150 /200 euro.quote:Op donderdag 1 juli 2010 09:13 schreef KingOfMars het volgende:
Ben wel benieuwd of je nog wat moet bijbetalen dan en hoeveel. Dat -ie direct simlockvrij is is wel tof.
Als je het zo zegt klinkt het als een slecht idee.quote:Op donderdag 1 juli 2010 09:22 schreef mvdlubbe het volgende:
Dus je betaalt 1040 euro voor een paar minuten en een telefoon waarmee je niet kunt bellen?
Achja, ik moet morgen toch werken, de wedstrijd begint om 16 uur en half vier weggaan is morgen helaas niet echt een optie ivm bezetting... dus dan maar hier kijken. En bier gaat sowieso niet want ik ben met de auto morgen!quote:Op donderdag 1 juli 2010 09:31 schreef Joene het volgende:
ik kijk gewoon thuis op de bank met koud bier J.
Maar wat voor werk kun je nog doen tijdens die wedstrijd, dan?quote:Op donderdag 1 juli 2010 09:32 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Achja, ik moet morgen toch werken, de wedstrijd begint om 16 uur en half vier weggaan is morgen helaas niet echt een optie ivm bezetting... dus dan maar hier kijken. En bier gaat sowieso niet want ik ben met de auto morgen!
Neuh om vier uur is het wel over maar ik wil gewoon zo'n wedstrijd helemaal zien en om half vier (liever iets eerder voor de zekerheid) is gewoon geen optie.quote:Op donderdag 1 juli 2010 09:33 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Maar wat voor werk kun je nog doen tijdens die wedstrijd, dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |