Dit wordt pure gok zo onderhandquote:Op woensdag 30 juni 2010 21:35 schreef Potloodvis het volgende:
Maar nu als kaars op de slagroom; wat voor drinken heb ik vast? En waar?
watquote:Op woensdag 30 juni 2010 21:35 schreef Potloodvis het volgende:
Maar nu als kaars op de slagroom; wat voor drinken heb ik vast? En waar?
Dat over de bar is fout en dat van die doorzichtige vloeistof klopt. Verder kijk ik stoned-dronken uit mijn ogen en heb ik het handtasje van mijn chica van die avond om mijn schouder.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:36 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Dit wordt pure gok zo onderhand. Ik kan het ongeveer lezen. Maar ik denk dat je de bar rechts naast je hebt op de picture en je hebt een doorzichtige vloeistof.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:36 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Dit wordt pure gok zo onderhand. Ik kan het ongeveer lezen.
Ik schaam me niet.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:38 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Dat over de bar is fout en dat van die doorzichtige vloeistof klopt. Verder kijk ik stoned-dronken uit mijn ogen en heb ik het handtasje van mijn chica van die avond om mijn schouder.
Ik ook niet. Ze was een geduchte prooi, want haar vriendinnen hadden mijn tactieken in de gaten en hebben haar gewaarschuwd, toen ze weg waren kon ik echter alsnog toeslaan.quote:
Geheimen.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:40 schreef reetveter het volgende:
Waar de fuck hebben jullie het over man
Ja.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:48 schreef Crack_ het volgende:
Ik snap er ook geen flikker van, en wat heb ik gemist?
Fokkers weg?
Zoals ik al vroeg, wat?quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:48 schreef Lakitu het volgende:
[..]
waar heb je het over? en waarom noem je namen?
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:49 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Limburgers onder elkaar, dat verstaat zich sowieso beter dan met een Hollander erbij.
Nee, VVD.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:51 schreef remlof het volgende:
[..]
Als we dan maar niet allemaal Geert gaan stemmen
Ik kom niet uit Holland verdomme.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:49 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Limburgers onder elkaar, dat verstaat zich sowieso beter dan met een Hollander erbij.
Ik hoop voor haar dat ze nog even lang weg is, het is je fucking diploma uitreikingquote:Op woensdag 30 juni 2010 21:51 schreef Salatrel het volgende:
ik hou me hart vast voor als WD terug komt van diploma uitreiking
Ich hub mien lange leave gewacht.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:52 schreef Skylark. het volgende:
UT ES EEN KWESTIE VOAN GEDULDJ RUSTIG WACHTEN OP DIEN DAAG DET HEEL HOLLAND LIMBURGS LULT
Es dien t-shirt auch wel es hielemoal kapot gescheurdj toen dich biej Rowwen was? Of bis dich doa noetj geweast?quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:53 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Ich hub mien lange leave gewacht.
bij mij stelde het niet zoveel voor hoorquote:Op woensdag 30 juni 2010 21:52 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ik hoop voor haar dat ze nog even lang weg is, het is je fucking diploma uitreiking!
Mijne duurde een half uur en ze hadden der vet veel bierquote:Op woensdag 30 juni 2010 21:52 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ik hoop voor haar dat ze nog even lang weg is, het is je fucking diploma uitreiking!
Inderdaad.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:54 schreef Salatrel het volgende:
[..]
bij mij stelde het niet zoveel voor hooreerst een lange saaie speech van de directeur, ff diploma tekenen jaarboek pakken en wegwezen. feest zorgden we zelf wel voor op een andere dag
Bij ons kreeg iedereen persoonlijk paar minuten speech over die persoonquote:Op woensdag 30 juni 2010 21:54 schreef Salatrel het volgende:
[..]
bij mij stelde het niet zoveel voor hooreerst een lange saaie speech van de directeur, ff diploma tekenen jaarboek pakken en wegwezen. feest zorgden we zelf wel voor op een andere dag
Jaowel, maar altied aoj kleijer en de werksjaon hub ich den aan. Met det good gerei vertrouw ich det veur geine meater.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:54 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Es dien t-shirt auch wel es hielemoal kapot gescheurdj toen dich biej Rowwen was? Of bis dich doa noetj geweast?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |