Ik HAAT al die popi jopi tellent sjoows.quote:
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:12 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ik HAAT al die popi jopi tellent sjoows.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:12 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ik HAAT al die popi jopi tellent sjoows.
Als ie er onverhoopt in zou belanden mag ie blijven liggenquote:
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:13 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Als ie er onverhoopt in zou belanden mag ie blijven liggen. Maar alleen om z'n lichaam. En z'n geld.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:12 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ik HAAT al die popi jopi tellent sjoows.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:16 schreef Tha_Erik het volgende:
Ronaldo struikelt weer eens over zijn eigen benen.
Die bestaat al.quote:
Boekjes!!!quote:
Nu al?quote:
Je rammelt?quote:
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:27 schreef Tha_Erik het volgende:
Omg Cat! Ik realiseer me NU pas dat je username een toespeling is op Catch22!
quote:
quote:
Hoezo, ik dacht dat het je leeftijd wasquote:
Ik ben nog steeds bezig met die chick lits die ik vorig jaar van je gekocht heb.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:28 schreef Greys het volgende:
Wil er nog iemand zgan zwijmelboekies?
Van die foute? Ik heb er bergen! Graties! Anders gooi ik ze weg
Nee, spannend wie er doorgaat vanavondquote:
En dat dacht je nog steeds na de Landall meet?quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:29 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Hoezo, ik dacht dat het je leeftijd was!
Ow, oké, dat klinkt (iets) logischer.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:29 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee, spannend wie er doorgaat vanavond
Nou ja, het leek me dat er misschien wel een paar jaar voorbij gegaan waren.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:29 schreef Cat22 het volgende:
[..]
En dat dacht je nog steeds na de Landall meet?
Laten we het erop houden dat Greys en ik ongeveer dezelfde jeugdherinneringen hebben.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:30 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Nou ja, het leek me dat er misschien wel een paar jaar voorbij gegaan waren.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:30 schreef Cat22 het volgende:
Mijn belangstelling ligt echt een universum verder dan de meesten die hier posten he?
Ach hou eens opquote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:33 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Laten we het erop houden dat Greys en ik ongeveer dezelfde jeugdherinneringen hebben.![]()
Jeutje, dat moet nogal een shock zijn geweest toen je naar buiten kwam en zo'n oud(er) wijf bij de auto zag staan ipv de verwachte jonge blom.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:28 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Nu al?![]()
Ik baal er meer van dat ze precies spelen als het braderie is in Weird. Ik denk niet dat iemand die middag met me mee wil gaan.Ach, wie weet ga ik dan toch maar naar de afscheidsreceptie waar ik eigk geen zin in heb. Zal wel lekker rustig zijn dan.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:28 schreef Greys het volgende:
Wil er nog iemand zgan zwijmelboekies?
Van die foute? Ik heb er bergen! Graties! Anders gooi ik ze weg
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:41 schreef Tha_Erik het volgende:
Voor wie ben je Pisces?
Jij had veel erger verwacht he?quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:36 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ach hou eens op. Ik schrok heul niet.
Nietus! Ik had verwacht dat je tof zou zijn en dat was je. Punt.quote:
Aw...quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:44 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Nietus! Ik had verwacht dat je tof zou zijn en dat was je. Punt.
Dan zijn die katten van je enórm tofquote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:50 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Aw...![]()
Je wordt vanzelf tof als je bij tofheid verkeert.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:52 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Dan zijn die katten van je enórm tof.
Dat je het maar weet!quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:52 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Dan zijn die katten van je enórm tof.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:19 schreef Cat22 het volgende:
Daniel en Betty hebben gezoend!![]()
[/off topic]
Ugly Betty.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:19 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Over welke serie praten we dan Ketje?
Ugly Betty, zo gok ik.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:19 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Over welke serie praten we dan Ketje?
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:23 schreef Tha_Erik het volgende:
Ronaldo, faalhaas, spugen naar de camera
. Jankzak.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:28 schreef Greys het volgende:
Wil er nog iemand zgan zwijmelboekies?
Van die foute? Ik heb er bergen! Graties! Anders gooi ik ze weg
quote:
quote:Op woensdag 30 juni 2010 08:37 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Meld! Voor in mijn vrije week
Ow hellow allemaal!
quote:Op woensdag 30 juni 2010 08:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik gooi er vandaag vast drie naar je op de post! Dan passen ze in een grote envelop naast elkaar. Hoef ik het niet als pakketje weg te brengen. En dan gooi ik er van de week nog een paar achteraan!
quote:Op woensdag 30 juni 2010 08:47 schreef Loveless85 het volgende:
[ afbeelding ]
Eens even invullen hoe ik hoop dat het loopt
quote:Op woensdag 30 juni 2010 09:03 schreef Loveless85 het volgende:
En nu zo eens hoe ik ECHT denk dat ik het looptWant dit is wel echt in het gunstigste geval voor NL
Nee, Nederland kán in theorie misschien op een goeie dag winnen van Brazilie. Maar als je zag hoe lastig ze er bij Nederland invliegen dit toernooi en hoe gemakkelijk bij Brazilie soms (bv. tegen Chili) dan heb ik er een hard hoofd in. Helaas.quote:Op woensdag 30 juni 2010 09:19 schreef Pisces29 het volgende:
Ik heb er ook geen vertrouwen in, hoop uiteraard dat we het redden maar ik weet het nog niet zo zeker
Ja ehhh sorryquote:Op woensdag 30 juni 2010 09:42 schreef Greys het volgende:
Ik dacht al, het mobiele i'netten gaat wat langzaam vandaag. Maar die moest die schema's even laden
Bij wie is de pool party vanavond trouwens?
quote:Op woensdag 30 juni 2010 09:42 schreef Greys het volgende:
Ik dacht al, het mobiele i'netten gaat wat langzaam vandaag. Maar die moest die schema's even laden
Bij wie is de pool party vanavond trouwens?
Het zal niet makkelijk worden en er nu echt op aan komen, en ook hopen dat er niet snel een tegendoelpunt valt...quote:Op woensdag 30 juni 2010 09:23 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nee, Nederland kán in theorie misschien op een goeie dag winnen van Brazilie. Maar als je zag hoe lastig ze er bij Nederland invliegen dit toernooi en hoe gemakkelijk bij Brazilie soms (bv. tegen Chili) dan heb ik er een hard hoofd in. Helaas.
Uhuh 'verantwoordelijkheid nemen als aanvoerder', maar ondertussen de grootste egoïst van het team zijn en alles zelf proberen te doenquote:KAAPSTAD - De Portugese voetbalvedette Cristiano Ronaldo liet zich na de uitschakeling door Spanje in de achtste finale van het WK van zijn slechtste kant zien.
© ANPDe 25-jarige ster van Real Madrid spuugde richting de cameraman die zijn aftocht van het veld in Kaapstad registreerde. Ronaldo weigerde bovendien na afloop commentaar te geven, terwijl hij toch de aanvoerder van Portugal is.
De grillige Portugees liet uiteindelijk via de website van zijn zaakwaarnemer toch van zich horen. ''Ik voel me een gebroken man, ontroostbaar, gefrustreerd en ongelooflijk bedroefd'', zo schreef Ronaldo.
Uitblinker
De Portugees werd voorafgaand aan het toernooi gezien als een van de potentiële uitblinkers, maar stelde zwaar teleur. De aanvaller maakte slechts één doelpunt, tijdens de monsterzege op Noord-Korea (7-0).
Na de nederlaag tegen Spanje meldde Ronaldo zich heel even voor de camera van een tv-station. Op de vraag of hij een verklaring had voor de nederlaag, bitste Ronaldo: ''Vraag dat maar aan Carlos Queiroz.'' Vervolgens beende hij boos weg.
Persconferentie
Op de website van zijn agent verklaarde de Portugese vedette dat bondscoach Queiroz juist op dat moment een persconferentie gaf en dat de verslaggevers beter daar hun vraag had kunnen stellen.
''Ik was niet in de positie om daarop antwoord te geven. Ik ben ook maar een mens, en zoals ieder mens heb ik mijn verdriet en ik heb het recht om in m'n eentje dat te verwerken'', aldus Ronaldo. ''Ik weet dat ik de aanvoerder ben; ik heb altijd mijn verantwoordelijkheid genomen en zal dat ook blijven doen.''
Nee, nog niet besteldquote:
Echt he, wat een knuppelquote:Op woensdag 30 juni 2010 10:15 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Uhuh 'verantwoordelijkheid nemen als aanvoerder', maar ondertussen de grootste egoïst van het team zijn en alles zelf proberen te doen
En het ook gelijk afschuiven op die bondscoach terwijl ze gewoon geen beste wedstrijd speelden en hij als aanvoerder ook weinig deed er op het eind nog een beetje leven in te krijgen![]()
Daarom beende hij denk ik zo snel het veld af. Hij zal die foto's van vorige keer ook de wereld over hebben zien gaanquote:Op woensdag 30 juni 2010 10:17 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Echt he, wat een knuppel![]()
Wel jammer dat ie niet huilde gister
quote:Op woensdag 30 juni 2010 10:18 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Daarom beende hij denk ik zo snel het veld af. Hij zal die foto's van vorige keer ook de wereld over hebben zien gaan
Hahahahahaha, dat zou best eens kunnenquote:Op woensdag 30 juni 2010 10:18 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Daarom beende hij denk ik zo snel het veld af. Hij zal die foto's van vorige keer ook de wereld over hebben zien gaan
quote:Op woensdag 30 juni 2010 10:23 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Hahahahahaha, dat zou best eens kunnen
Echt, ik heb zo'n schurfthekel aan die jongen...
En alleen door zn gedrag eigenlijk, ik snap best dat mensen hem mooi vinden, maar ik kan dat dus niet loskoppelen van die sterallures
Daar hou ik me totaal niet mee bezig, zou niet weten wat hij als vriendin heeftquote:
quote:Op woensdag 30 juni 2010 10:27 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Daar hou ik me totaal niet mee bezig, zou niet weten wat hij als vriendin heeft
Maar ik vind elk bod aannemelijk wat dat betreft, IK moet m niet
Geen ideequote:
Oh netjes!quote:Op woensdag 30 juni 2010 10:32 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Geen idee
Misschien is ie wel heel goed in bed dan, zou niet weten wat je anders moet met m
Ik werd trouwens net gebeld door de garage; ze hadden me 50 euro teveel laten betalen, dus dat krijg ik terug
Ja, dat doen ze ook niet overal, zeker netjesquote:
quote:
Ja, dat vond ik ook!quote:Op woensdag 30 juni 2010 10:38 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja, dat doen ze ook niet overal, zeker netjes
Ja, je kans op uithuwelijking of achterlating kan je uitrekenenquote:Op woensdag 30 juni 2010 10:40 schreef Pisces29 het volgende:
Wat is dát nou voor banner onderin... "check je bladiebla voor uithuwelijking of achterlaten"? Huh?
quote:Op woensdag 30 juni 2010 10:40 schreef Pisces29 het volgende:
Wat is dát nou voor banner onderin... "check je bladiebla voor uithuwelijking of achterlaten"? Huh?
quote:Op woensdag 30 juni 2010 10:44 schreef tombolafan het volgende:
Ja, je kans op uithuwelijking of achterlating kan je uitrekenen
Toch maar eens laten doen
Waarschijnlijk omdat wij om de zoveel tt's iemand in de aanbieding doenquote:Op woensdag 30 juni 2010 10:44 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik was al aan het klikken dus kon hem niet geheel meer lezen... wat is dat dan voor vage banner?![]()
quote:Op woensdag 30 juni 2010 10:49 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Waarschijnlijk omdat wij om de zoveel tt's iemand in de aanbieding doen
quote:
quote:
quote:Op woensdag 30 juni 2010 11:47 schreef yvonne het volgende:
[..]
Onder kinnetje kietelt: kijk je weleens in MED?
En wanneer word jij eens mod? Dan zul je zien dat modden, het je bezig houden met een forum echt veel tijd vraagt. (absoluut niet lullig bedoeld eik serieus)
Het is niet "gewoon even sluiten, gewoon even bannen"
quote:Op woensdag 30 juni 2010 12:01 schreef Loveless85 het volgende:
Gedurende de besprekingen kan ik daar geen mededelingen over doen
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
quote:Op woensdag 30 juni 2010 12:31 schreef Greys het volgende:
[..]
FlurryOh ik zal je ff ruzie materiaal PM'enSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 30 juni 2010 12:32 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Oh ik zal je ff ruzie materiaal PM'en
Het is een PI-loze post, maar met de wapperquote:Op woensdag 30 juni 2010 13:21 schreef Greys het volgende:
Leuk zo via mobiel waar je geen PI's ziet en dus alleen jouw lege posts
gifje van Ronaldoquote:Op woensdag 30 juni 2010 13:25 schreef Greys het volgende:
Oh ik zie het nu ja. Die post er boven zie ik leeg. Foto ofzo?
Heyquote:
Avondje vrij? Normaal heb je toch bijna alle avonden vrij?quote:Op woensdag 30 juni 2010 14:29 schreef Loveless85 het volgende:
Vanavond toch een avondje vrij![]()
Lekker beetje op mn balkon chillen denk ik
Mjah vrij als in; niet te werken. Maar meestal ben ik wel wat aan het doen of bij die van mij ofzo. Is ook geen vervelende tijdsbesteding ofzo hoorquote:Op woensdag 30 juni 2010 14:37 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Avondje vrij? Normaal heb je toch bijna alle avonden vrij?
Ja, zo klonk het een beetje!quote:Op woensdag 30 juni 2010 14:39 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Mjah vrij als in; niet te werken. Maar meestal ben ik wel wat aan het doen of bij die van mij ofzo. Is ook geen vervelende tijdsbesteding ofzo hoor
Nee nee, nu meer als avondje alleen thuis en weinig tot niks hoeven doenquote:Op woensdag 30 juni 2010 14:46 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ja, zo klonk het een beetje!![]()
Ik wil naar huis, heb het gehad
Ja, lekker is dat hè? Ik hou d'r ook wel van!quote:Op woensdag 30 juni 2010 14:47 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nee nee, nu meer als avondje alleen thuis en weinig tot niks hoeven doen![]()
Eigenlijk de hele week alMaar vind het wel lekker
Ja ik moet ook nog wel ff een paar kleine dingen doen, maar gewoon niet druk, en das wel lekker met dit weer. Moet ook al maanden nog een of ander saai pleurisboek lezen voor werk, en me inschrijven voor die studie, en weet ik wat...quote:Op woensdag 30 juni 2010 14:48 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ja, lekker is dat hè? Ik hou d'r ook wel van!Ga vanavond wel braaf sporten, maar dan ben ik 20.15/20.30 wel weer thuis, dus nog tijd zat om te lanterfanten
quote:Op woensdag 30 juni 2010 17:05 schreef Tha_Erik het volgende:
Oh wat ben ik blij als deze week erop zit. Heb nog nooit zo veel naar na het weekend verlangd.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 17:31 schreef Tha_Erik het volgende:
Die verhuizing komt me mijn strot uit. gewoon omdat ik bij alles wat mijn ouders vragen of ik het nodig heb ik het gewoon niet weet. heb ik slabestek nodig? Heb ik een garde nodig? Geen idee
!
Voor een studentenhuis? Wat denk je zelf?quote:Op woensdag 30 juni 2010 17:31 schreef Tha_Erik het volgende:
Die verhuizing komt me mijn strot uit. gewoon omdat ik bij alles wat mijn ouders vragen of ik het nodig heb ik het gewoon niet weet. heb ik slabestek nodig? Heb ik een garde nodig? Geen idee
!
Zou ik iig wel doen. Je gebruikt het daar ongetwijfeld toch amper, en je weet nooit wat er allemaal mee gebeurt in zo'n studentenhuis met gezamelijke keuken e.d.quote:
quote:Op woensdag 30 juni 2010 17:39 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Zou ik iig wel doen. Je gebruikt het daar ongetwijfeld toch amper, en je weet nooit wat er allemaal mee gebeurt in zo'n studentenhuis met gezamelijke keuken e.d.
quote:
Ik heb 'm niet gezien, maar hij scheen er heel even gestaan te hebben jaquote:Op woensdag 30 juni 2010 18:45 schreef Greys het volgende:
[..]
Heuj, is die winkwink wenkbrauw smiley weer weggehaald bij de click smilies?
Hij stond er even toch?
quote:
Ja, in totaal 5 personen, dat valt gelukkig nog wel mee.quote:Op woensdag 30 juni 2010 17:33 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Hebben ze daar een gezamenlijke keuken?
quote:Op woensdag 30 juni 2010 19:23 schreef Loveless85 het volgende:
En arme Binkie dan. Nou moet hij wel een Airco krijgen
Ja dat zei ik tochquote:Op woensdag 30 juni 2010 19:26 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja nou daar heb ik even voor gekeken en reviews gelezen, maar da's niks, zo'n mobiel ding.
Want er moet een slang naar buiten door het raam, dus moet het raam open, dus komt de warme lucht net zo hard weer binnen![]()
Ok.quote:Op woensdag 30 juni 2010 19:27 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik heb zo'n bui dat álles me irriteert.rrrrr. En dat deel ik graag met jullie.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 19:27 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik heb zo'n bui dat álles me irriteert.rrrrr. En dat deel ik graag met jullie.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 19:27 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja dat zei ik toch![]()
Het moet wel ergens de warme lucht kunnen afvoeren, dus je moet eigenlijk echt een gat hebben wat precies groot genoeg is voor die slang.
En gewoon een simpele ventilator dan? Werkt ook al een stuk verkoelender
Nee het is circulatie, dus ze blazen de warme lucht echt weg. Je hebt wel die ontvochtigers ofzo, dan moet je gewoon iedere dag ff een bakje leeggooien waar wat water in komt te staan. Maar of dat erg verkoelt weet ik nietquote:Op woensdag 30 juni 2010 19:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Kijk dan even de Boor foto's.
Die middelste grote foto met lachende Bink vrolijkt je vast op
[..]
Ventilator heb ik al ja, zo'n torending. Daar moet ie het dan maar mee doen 's nachts inderdaad. Een gat in de geven laten maken is me net wat te gortig
Ik dacht dat er ook wel aircootjes bestonden die dan gewoon de warme lucht aanzuigen, koelen en weer terugblazen. Dus zonder afvoer.
Had 'm al geluisterd, maar ik zet 'm voor je nog wel een keer aan.quote:
Die is wel fijn om ff te schreeuwen.quote:
Niemand specifiekquote:Op woensdag 30 juni 2010 19:54 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Die is wel fijn om ff te schreeuwen.
En wie hate je so much right now?
Ja, maar ik had Erik's linkje niet geluisterd. Kon toch dattie ook heul depri was.quote:
Die deed ook mee met het NSF in 2004quote:
quote:
Was ook echt een mega hit toen. Daarna weinig meer van haar gehoord.quote:Op woensdag 30 juni 2010 20:05 schreef Greys het volgende:
[..]
OMG
Die vind ik echt héél mooi!
Heb het nog op CD single gekocht toen zelfs
quote:Op woensdag 30 juni 2010 20:09 schreef Loveless85 het volgende:
Aah nee ik vind maar heeeeel zelden zo'n bekend (en dan nog engelstalig) nummer wat gecoverd (en vertaald) word iets, en dit is er geen van. Bij het refrein heb ik meteen zoiets![]()
![]()
Je KAN dat toch gewoon niet los horen van de Sting versie?
Maar die toch niet zekerquote:Op woensdag 30 juni 2010 20:11 schreef Tha_Erik het volgende:
Fell in love with an alien, well in love with her eyes
Men, vergeten nummers luisteren is goed voor mijn humeur![]()
.
Ik luisterde 'm net weer, en vroeger vond ik het echt een kutnummer, maar nu denk ikquote:
Oh dat betwijfel ik niet, maar het is maar heeeeeeel zelden dat een cover van zo'n enorm bekend nummer wat is. En ik vind het nu niks. Maar jij dus welquote:Op woensdag 30 juni 2010 20:11 schreef Greys het volgende:
[..]
Smaken verschillen, ik vind dit een van de betere pogingen in elk geval van zo'n cover
Je hoort hier goed hoe enorm muzikaal die jongens zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jaaaaquote:Op woensdag 30 juni 2010 20:12 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik luisterde 'm net weer, en vroeger vond ik het echt een kutnummer, maar nu denk ik![]()
![]()
.
Deze is ook fijn:
quote:Op woensdag 30 juni 2010 20:28 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Jaaaa![]()
![]()
![]()
![]()
Het intro van I'm like a bird van Nelly Furtado lijkt om dit intro. Ik ben telkens teleurgesteld als het Nelly Furtado op de radio blijkt te zijn in plaats van dit nummer
Nou, als je het vlak na elkaar luistert vast nietquote:Op woensdag 30 juni 2010 20:30 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
. ik vind het helemaal niet zo lijken
. Ja, ok, ze hebben beiden strijkers
.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 20:12 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik luisterde 'm net weer, en vroeger vond ik het echt een kutnummer, maar nu denk ik![]()
![]()
.
Deze is ook fijn:
Die komt te vaak op de radioquote:
Daar lijdt het hele genre aan. Soms best leuke nummers maar dan komen ze 20x per dag voorbij op de radio en dan ben ik het zo zat. Zijn echt van die nummers die mooi zijn zo af en toe te horenquote:
Ja, zo lang tot je ze niet meer kunt horenquote:Op woensdag 30 juni 2010 21:09 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Daar lijdt het hele genre aan. Soms best leuke nummers maar dan komen ze 20x per dag voorbij op de radio en dan ben ik het zo zat. Zijn echt van die nummers die mooi zijn zo af en toe te horen
Inderdaad, en niet twee keer per dag, élke dag..quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:09 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Daar lijdt het hele genre aan. Soms best leuke nummers maar dan komen ze 20x per dag voorbij op de radio en dan ben ik het zo zat. Zijn echt van die nummers die mooi zijn zo af en toe te horen
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:09 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Daar lijdt het hele genre aan. Soms best leuke nummers maar dan komen ze 20x per dag voorbij op de radio en dan ben ik het zo zat. Zijn echt van die nummers die mooi zijn zo af en toe te horen
Neuh, het genre an sich. I'm yours, die van hem en Colbie, John Mayer, John Legend, etc. etc.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:20 schreef Greys het volgende:
[..]
Excuse me? Zo vaak komt Mraz nou ook weer niet op de radio hoor
Ja, toen I'm Yours een hit was ja, en in de zomer wat vaker. Maar wat bedoel je ook met 'het hele genre?'. Alle nummers van Mraz? Of gewoon alle nummers die jij niet tof vindt?Want dat zijn er nogal wat, namelijk, dan komt het inderdaad vaak op de radio
Erik precies om deze post hou ik van jequote:Op woensdag 30 juni 2010 20:11 schreef Tha_Erik het volgende:
Fell in love with an alien, well in love with her eyes
Men, vergeten nummers luisteren is goed voor mijn humeur![]()
.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:23 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Neuh, het genre an sich. I'm yours, die van hem en Colbie, John Mayer, John Legend, etc. etc.
Ik vind het prachtige liedjes, om gewoon zo af en toe eens te horen. Maar bij Q-music en consorten komen ze echt een keer per uur voorbij ofzo
Nou ja goed, Pisces en Goodbye die beamen het, dus ik ben vast niet de enige die dat zo hoortquote:Op woensdag 30 juni 2010 21:25 schreef Greys het volgende:
[..]
??
Elk van die liedjes komt elk uur voorbij? John Mayer om één uur en om twee uur weer?
Ik geloof er geen reet van
Het lijkt zo, omdat jij het niet zulke heel toffe muziek vindt. En omdat jij al die wat softere nummers gewoon op één grote hoop 'dat genre' gooitJa, dan vallen er veel nummers onder 'dat genre' ja en hoor je vaak wel één van allllll die liedjes voorbij komen.
Nee die vallen in het 1x per 30 minuten genrequote:Op woensdag 30 juni 2010 21:27 schreef Greys het volgende:
Oh wacht, die vallen zeker ook onder 'dat genre'
Waarschijnlijk wel. Alleen ga je het natuurlijk pas opmerken als die nummers niet leuk (meer) vind. Dus ligt het eerder aan mij dan aan het radiostation. Maar ik vind het jammer van dat soort nummers, want ik vind echt niet alleen maar pleurisherrie leuk. Maar hou gewoon gedoseerd van die singer/songwriter nummers, wanneer ik het wilquote:Op woensdag 30 juni 2010 21:28 schreef Greys het volgende:
Nee maar srsly, het is echt niet bedoeld om bijdehand te doen ofzo... maar is het met ELKE hit niet gewoon zo? Welk genre dan ook? Dat ze vaak gedraaid worden en je ze dan eigenlijk zat wordt? Of het nou Nickelback destijds was, of Gaga, of Alicia Keys... álles komt als het hot is toch dertig keer voorbij? Dat heeft toch geen ruk met 'dat genre' te maken?Dat bedoel ik.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:30 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel. Alleen ga je het natuurlijk pas opmerken als die nummers niet leuk (meer) vind. Dus ligt het eerder aan mij dan aan het radiostation. Maar ik vind het jammer van dat soort nummers, want ik vind echt niet alleen maar pleurisherrie leuk. Maar hou gewoon gedoseerd van die singer/songwriter nummers, wanneer ik het wil
Nee, dat is wel ECHT een reden tot ruzie. Ik vind mezelf al heel wat dat ik braaf m'n radio afstem op 100% NL als jij bij mij in de auto zit. Zelfs na dat vreselijke gejank wat er toen zaterdagnacht wasquote:Op woensdag 30 juni 2010 21:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Dan moet je in de auto gewoon alleen nog naar 100% NL luisteren (oeh! dát is een reden voor ruzie!) en als je dan gewone radio hoort met singersongwriter meuk dan valt dat dan is dat ineens een verademing voor je na al het Vooooooooooolendams geweld
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:34 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nee, dat is wel ECHT een reden tot ruzie. Ik vind mezelf al heel wat dat ik braaf m'n radio afstem op 100% NL als jij bij mij in de auto zit. Zelfs na dat vreselijke gejank wat er toen zaterdagnacht was![]()
met z'n datingsite
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:36 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Volle Maan op RTL5 is ongeveer net zo erg
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:36 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Volle Maan op RTL5 is ongeveer net zo erg
Oh. Nou. Goed. Ruzie dan.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:36 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat nou nee... dat zég ik toch dat dat een reden tot ruzie is?![]()
()
Maar die datingsite iddDie versie had ik nog nooit gehoord.
Hoewel deze ook langs kwam....![]()
Costa is leuk al zie ik wel in waarom jij het extra leuk vindtquote:
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:37 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh dat ken ik niet, even zappen? Of nee, niet dus?
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:38 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Costa is leuk al zie ik wel in waarom jij het extra leuk vindt
Volle maan is tenenkrommend vanwege het accent vooral.
Geweldig nummer!quote:
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik vind Georgina in Volle Maan zo leuk![]()
En Ellen ten Damme!
Dat maakt het geniaal en kijkenswaardig voor minstens éénmaal.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:44 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb Costa nog nooit gezien, ik krijg altijd last van plaatsvervangende schaamte, 20 soapkoppies bij elkaar die "acteren"Hitkrant-gevoel
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:47 schreef Greys het volgende:
En ik snap er geen ruk van, want hoewel ik Daan Schuurmans alles behalve lekker vind, vind ik hem in Costa echt![]()
Donderdagavond Net5 is de avond voor foute vrouwenfilms als je morgen ook nog iets nodig hebt om te kijkenquote:
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:50 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Donderdagavond Net5 is de avond voor foute vrouwenfilms als je morgen ook nog iets nodig hebt om te kijken
quote:
Het is toch elke avond vrouwenavond op Net5?quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Is dat ook die vrouwenavond qua series of is Donderdag puur films en Dinsdag series?
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:58 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Het is toch elke avond vrouwenavond op Net5?
quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:58 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Het is toch elke avond vrouwenavond op Net5?
Op donderdag om half negen altijd zo'n film die eigenlijk slecht is maar wij vrouwen blijven er toch naar kijken want Colin Firth zit er in of het is gewoon zo feel good.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 22:00 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh jaNou soms heb je nog "Samenwonen"
met die ene die zo lekker gilt, waar ik zo vrolijk van word.
"en jahoor de sticker is GROENNNNNNNNNNNNNNN, hij gaat MEEEEEEEEEEEEEEE"![]()
Ik hoor altijd die reclame over de vrouwenavond op Net 5, maar ik kijk niet vaak, dus vandaar de onwetendheid
quote:Op woensdag 30 juni 2010 22:01 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Morgen volgens mij zag ik van de week in een voorstukje. What a girl wants?
quote:Op woensdag 30 juni 2010 22:04 schreef Greys het volgende:
[..]
Erik van der Hoff ofzoiets, die vind ik leuk
Japs, en ze houwwwt van jouwwww.quote:
Voor je het weet zit je prinsheerlijk op je nieuwe kamer, komt goed.quote:Op woensdag 30 juni 2010 23:25 schreef Tha_Erik het volgende:
Het helpt. Maar nog steeds wil ik dat deze hele week gewoon voorbij is. En dat het niet zo warm is als ik moet verhuizen. Ik denk dat het eerste wat ik op mijn kamer plemp de ventilator is.
Het weekend erna zit ik in Stockholmquote:Op woensdag 30 juni 2010 23:28 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Voor je het weet zit je prinsheerlijk op je nieuwe kamer, komt goed.![]()
Al zit het weer niet bepaald mee nee, dat wordt even aanpoten. Het scheelt dat je geen heel huis hoeft te verhuizen.
En de dingen waar je achteraf achter komt dat je die bent vergeten mee te nemen: haal je het weekend erna toch gewoon op? Normaal reisde je de afstand iedere dag, dus dat moet te doen zijn.![]()
Niet te druk maken joh. Ist veel te warm voor.
Altijd weer die negerts!quote:Op woensdag 30 juni 2010 23:29 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik heb geen lamp aan ivm open raam en muggen, dus is het enige licht van mijn laptopscherm, maar omdat ik mijn toestenbord niet kon zien heb ik de tv er bij aangezet. Maar ik moest zappen omdat er een negert in beeld was en ik mijn toetsenbord weer niet kon zien![]()
.
Nou, mooi! Heb je dat weekend je ontbrekende spullen niet nodig.quote:Op woensdag 30 juni 2010 23:30 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Het weekend erna zit ik in Stockholm. Dat komt heerlijk uit zo na elkaar
. Maar het komt inderdaad wel goed. Heb er alleen geen zin in
.
Goed geregeld!quote:Op woensdag 30 juni 2010 23:34 schreef Tha_Erik het volgende:
Mijn zus loopt daar stage sinds januari. Ik ga 'r een weekendje tourguide laten spelen. En mijn ouders betalen
![]()
. Mengeling verjaardag en vakantiegeld
.
Gaat het wel goed met je?quote:
Ja ja, in een blauw flesje zekerquote:
Goedemorgenquote:
\quote:Op donderdag 1 juli 2010 09:09 schreef Pisces29 het volgende:
Ik krijg de koffie gewoon amper weg met dit weer, veul te warm
Om de dag mee te beginnen vind ik het heerlijkquote:Op donderdag 1 juli 2010 09:09 schreef Pisces29 het volgende:
Ik krijg de koffie gewoon amper weg met dit weer, veul te warm
quote:Op donderdag 1 juli 2010 09:12 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Om de dag mee te beginnen vind ik het heerlijk
Maar voor de rest drink ik idd bijna alleen maar water
Ja, 's avonds ook wel iddquote:Op donderdag 1 juli 2010 09:13 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik drink hem ook in de ochtend en rond 20:00 in de avond, dan is de zon al wat rustiger hier en kan het weer
Ik wil terugquote:Op donderdag 1 juli 2010 09:30 schreef Greys het volgende:
Hier alleen koffie bij het ontbijt in een hotel dat verkeerd inschenkt. Verder drink het zo goed als nooit. Mogguh!
quote:Op donderdag 1 juli 2010 09:30 schreef Greys het volgende:
Hier alleen koffie bij het ontbijt in een hotel dat verkeerd inschenkt. Verder drink het zo goed als nooit. Mogguh!
Jij wil terug naar Landal, en terug naar het hotelquote:
En bij beiden heb je aan tafel ontbeten zeker?quote:Op donderdag 1 juli 2010 09:36 schreef Loveless85 het volgende:
Niks, maar er even uit zijn is toch altijd leuk. En Landal was gewoon uberrelaxed, en het hotel superluxe en lekker ontbijt
Beide is het thuis niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |