Waarom?quote:
Idd, maar waarom 'incident'?quote:Op maandag 28 juni 2010 23:36 schreef Ronaldsen het volgende:
Zelfmoord is ook nog een optie, hij had wel veel problemen laatste tijd
Hij heeft ook heel wat rechtzaken gewonnen. Dus zijn vertrouwen was niet misplaatst. Hij bewoog zich grotendeels in de mazen van de wet. Legaal: ja, netjes: nee.quote:Op maandag 28 juni 2010 23:39 schreef ondeugend het volgende:
Ik las laatst nog een interview met hem in revue of panorama... hij zag de volgende rechtszaak weer met vertrouwen tegemoet. Eeder had hij ook al ruzie met grolsch.
Precies... daarom denk ik dat het een afrekening is.quote:Op maandag 28 juni 2010 23:40 schreef Mr.Chandon het volgende:
[..]
Hij heeft ook heel wat rechtzaken gewonnen. Dus zijn vertrouwen was niet misplaatst. Hij bewoog zich grotendeels in de mazen van de wet. Legaal: ja, netjes: nee.
Ah dan was jij die ene.quote:Op maandag 28 juni 2010 23:40 schreef Mercer het volgende:
[..]
Omdat ik het een hele interessante, leuke, intelligente man vond. Daarom!
My thoughts exactly. Maar vanwaar de berichtgeving 'incident', hier zou ik wel wat meer over willen weten. Ik heb een keer kennis met hem mogen maken. Het is een schuchtere, intelligente man. Maar met veel vijanden.quote:Op maandag 28 juni 2010 23:40 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Precies... daarom denk ik dat het een afrekening is.
Precies, het was vast een l#l van een vent, maar dat is geen reden om iemand koud te maken. Dat doe je alleen uit zelfverdediging.quote:Op maandag 28 juni 2010 23:40 schreef Skv het volgende:
Die vent heeft nergens vrienden gemaakt. Wat overigens geen reden is om 'm koud te maken.
Zijn bijnaam was toch ook Jägermeister?quote:Op maandag 28 juni 2010 23:44 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Precies, het was vast een l#l van een vent, maar dat is geen reden om iemand koud te maken. Dat doe je alleen uit zelfverdediging.
oei..quote:Op maandag 28 juni 2010 23:50 schreef kamstra het volgende:
Nu @ met het oog op morgen Oscar Hammerstein die bevestigt dat het zelfmoord is
Verbaast me - zoals eerder gezegd - niet.quote:Op maandag 28 juni 2010 23:50 schreef kamstra het volgende:
Nu @ met het oog op morgen Oscar Hammerstein die bevestigt dat het zelfmoord is (met slag om de arm om het met eigen ogen te zien)
Zijn zelfmoord?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |