Staat ook al op uitzending gemist.quote:Op donderdag 17 maart 2011 18:37 schreef Piles het volgende:
Allemaal Klokhuis kijken nu! Over LVNL, simpel en tof
Was ook een herhaling, had 'm al eens gezienquote:Op donderdag 17 maart 2011 20:37 schreef Sandyman het volgende:
[..]
Staat ook al op uitzending gemist.
Surferboy en Sandyman zijn op dit forum actief. Ik zit zelf in de opleiding, wat uitstekend bevalt!quote:Op maandag 21 maart 2011 20:06 schreef Hoogheid het volgende:
Zijn er verder in dit topic nog mensen die wél door de testen zijn gekomen, de opleiding volgen of al gewoon luchtverkeersleiders zijn? Ik vind het reuze interessant, heb al verschillende folders aangevraagd en vind het erg leuk om over te lezen. Maar toch denk ik dat er uiteindelijk veel meer bij komt kijken.
Hoi,quote:Op zondag 10 april 2011 18:39 schreef Blue86 het volgende:
Hoi allemaal!
Ik ben nieuw hier, maar na 7 topics doorgespit te hebben toch maar even een berichtje!
Ik ben al een tijd bezig met de selectieprocedure en ben op het moment hard bezig met studeren voor de grading op 18/19 april!
Nou is de stof me eigenlijk best duidelijk allemaal, maar wat ik wel heel erg mis in de stof is hoe je efficient een grote hoeveelheid vluchten kan afhandelen, hoe je bijvoorbeeld om moet gaan met 2 vluchten die vlak na elkaar worden aangeboden op een van de punten van binnenkomst in de TMA, of met vluchten die bij elkaar in de buurt komen maar wel op verschillende routes zitten, bijvoorbeeld departure en arrival naar hetzelfde baken toe..
Komt dit aan de orde tijdens de eerste dag van de grading? Of verwachten ze hier dat je je eigen inzicht gebruikt?
Ik hoop dat iemand me kan helpen
Groetjes!
Binnenkort interview, dus ben al verder dan vorige keerquote:
Tof, dan ben je aardig dichtbijquote:Ik heb net de grading gehad en deze gehaald.. Over twee weken hoor ik of het genoeg was om aangenomen te worden.. Spannend!!!
Goed hè! Relaxed dat je naar t interview mag.. Bereid je goed voor met die vragenlijst! Wanneer moet je?quote:Op woensdag 20 april 2011 08:13 schreef Piles het volgende:
[..]
Binnenkort interview, dus ben al verder dan vorige keer
[..]
Tof, dan ben je aardig dichtbij
Hehe, eindelijk iemand die de grading ook gehaald heeftquote:Op woensdag 20 april 2011 07:49 schreef Blue86 het volgende:
Hè Piles, weet je al iets?
Ik heb net de grading gehad en deze gehaald.. Over twee weken hoor ik of het genoeg was om aangenomen te worden.. Spannend!!!
Maar als je er dan doorheen komt, kan je er dan nog een half jaar à 1 jaar later echt aan de opleiding beginnen? Want studeren + die opleiding lijkt me niet haalbaar.quote:Op donderdag 21 april 2011 14:18 schreef Piles het volgende:
Kan makkelijk volgens mij:
Capaciteiten en persoonlijkheidstest: dagdeel
Interview: uurtje of 2 maximaal?
Oriëntatiebezoek: dagdeel?
Assesment: dag of dagdeel?
Grading: 2 dagen of 2 dagdelen?
Zoiets is het denk ik, ik kan alleen oordelen over de eerste
Nee, dat kan natuurlijk nietquote:Op donderdag 21 april 2011 14:25 schreef thenxero het volgende:
[..]
Maar als je er dan doorheen komt, kan je er dan nog een half jaar à 1 jaar later echt aan de opleiding beginnen? Want studeren + die opleiding lijkt me niet haalbaar.
Ah oke, dat moet wel kunnen dan. Tijdens de studie die testen doen en dan kijken of je er doorheen komt. Zo niet, doorstuderen en anders gewoon aan die opleiding beginnen.quote:Op donderdag 21 april 2011 14:32 schreef Piles het volgende:
[..]
Nee, dat kan natuurlijk niet
De opleiding start in april en september, en het half jaar daarvoor kun je met de selectie meedoen voor die klas.
Misschien dat je ook een half jaar kan wachten, maar dat zou je aan Recruiment moeten vragen.
Interview: Ga uit van een uurtje, reistijd niet inbegrepen natuurlijkquote:Op donderdag 21 april 2011 14:18 schreef Piles het volgende:
Kan makkelijk volgens mij:
Capaciteiten en persoonlijkheidstest: dagdeel
Interview: uurtje of 2 maximaal?
Oriëntatiebezoek: dagdeel?
Assesment: dag of dagdeel?
Grading: 2 dagen of 2 dagdelen?
Zoiets is het denk ik, ik kan alleen oordelen over de eerste
Als student ben ik ook vrij flexibel, zolang het maar niet heel veel tijd kost. Twee dagen is absoluut geen probleemquote:Op donderdag 21 april 2011 14:39 schreef Safaris het volgende:
[..]
Interview: Ga uit van een uurtje, reistijd niet inbegrepen natuurlijk
Orientiebezoek: Zo'n 3/4 uurtjes
Assesment: Zal ook ongeveer 3 uur duren denk ik
Grading: Ga maar uit van 2 volle dagen op schiphol en die heb je hard nodig.
Dus eigenlijk neemt het niet zo heel veel tijd in beslag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |