Ze zien er uit als muggenbulten en ze jeuken, zoals een muggenbult ook doet. Ik heb me ook nog ingesmeerd met zonnebrand, maar deze heb ik al een tijdje, en ik neem aan dat je geen bulten krijgt van zonnebrandcremequote:Op zondag 27 juni 2010 20:57 schreef XcUZ_Me het volgende:
DeLuna, weet je zeker dat het muggenbulten zijn? Zoveel lijkt me ergens onwaarschijnlijk...
Welkom aan de nieuwelingen trouwens!
Ja.. dat zou kunnen... maar ik heb geen idee waarvoor ik dan allergisch zou zijn...quote:Op zondag 27 juni 2010 21:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Denk toch dat als je belaagd zou zijn door 72 muggen, je dat al wel eerder gemerkt zou hebben. Ik heb heeel soms wel eens dat ik ook onder een soort gekke bulten zit, maar dat is dan een allergische reactie op iets. Zijn aardig grote bulten dan, wit/roze. Zou het dat niet ook kunnen zijn?
Bij mij is het ook dan ineens en ook onverklaarbaar. Bij muggenbulten zie ik zelf meestal nog wel een heeeel klein puntje in het midden. Mentholpoeder helpt wel tegen de jeuk!quote:Op zondag 27 juni 2010 21:06 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ja.. dat zou kunnen... maar ik heb geen idee waarvoor ik dan allergisch zou zijn...
Dat hebben we ookal niet.quote:Op zondag 27 juni 2010 21:08 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Bij mij is het ook dan ineens en ook onverklaarbaar. Bij muggenbulten zie ik zelf meestal nog wel een heeeel klein puntje in het midden. Mentholpoeder helpt wel tegen de jeuk!
Mijn zusje had een keer 36 muggenbulten alleen al op haar linkerbeen. en toen was ze nog klein ook nog (een jaar of 6? ) Dus het kan welquote:Op zondag 27 juni 2010 20:57 schreef XcUZ_Me het volgende:
DeLuna, weet je zeker dat het muggenbulten zijn? Zoveel lijkt me ergens onwaarschijnlijk...
Welkom aan de nieuwelingen trouwens!
Ik vind eigenlijk dat ik me niet meer zo druk moet maken na die tijd, maar toch voel ik me af en toe echt gewoon heel rot...quote:Op zondag 27 juni 2010 20:54 schreef DevilsAndDust het volgende:
Klinkt als een nare situatie, JB. Sterkte..
Ik ben bang dat de succesformule is om je vriend je te laten vertellen dat 'ie niet meer van je houdt en je niet meer aantrekkelijk vindt.quote:Op zondag 27 juni 2010 21:31 schreef MariaEtcetera het volgende:
Holy guacamole DaD!Wat een prachtig figuur! En dat zeg ik niet omdat ik zo machtig lief ben, maar omdat het zo is
![]()
![]()
Doe eens wat vaker lijstjes posten, dan kan ik de succesformule proberen te achterhalen![]()
![]()
Uit eten was weer lekker![]()
Hoofdgerecht: gegrild vlees met veeeel boerensalade met tzaziki en wat patatjes![]()
Toe: 'coupe corfu' = vanille-ijs, slagroom, rozijnen en Griekse mandarijnenlikeur(koum kouat oids)
Drinken: 2 cola(*insert neushoorn* BOEM)
En nu gaan we een DVDtje kijken
Relatieproblemen zijn dus bij meer mensen goed voor de lijnquote:Op zondag 27 juni 2010 21:37 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ik ben bang dat de succesformule is om je vriend je te laten vertellen dat 'ie niet meer van je houdt en je niet meer aantrekkelijk vindt.. Do not try this at home, dus! Ik ontbijt met Brinta, lunch met een paar boterhammen en een gekookt eitje, en probeer zo gezond mogelijk avondeten te nemen, maar wat ik er tussendoor soms inprop...
.
En nu heb ik zin in slagroom, door je lijstje..
Dat duurt nog best lang!quote:Op zondag 27 juni 2010 21:39 schreef Californium het volgende:
Over ijsje gesproken. ik heb van die waterstaaf ijsjes gekocht van de ES en zo'n 3 uur geleden in de diepvries gegooid... eens kijken of ze al bevroren zijn
quote:Op zondag 27 juni 2010 21:39 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Relatieproblemen zijn dus bij meer mensen goed voor de lijn![]()
Ja, af en toe. Ik denk dat 'ie zelf ook nog wel weet dat 'ie 't uitgemaakt heeft hoor.quote:Op zondag 27 juni 2010 21:39 schreef Goodbye het volgende:
Can't imagine Dad...Maar ehm, je ex leest hier toch soms mee?
Nog even waterig als dat ik ze er 3 uur geleden in heb gegooidquote:
Was niet zo bedoeld, eerder sarcastischzit zelf ook in een relatiecrisis, ziet er gelukkig naar uit dat het nog goed gaat komenquote:Op zondag 27 juni 2010 21:42 schreef Tinkepink het volgende:
Waarom juich je Californium? zo leuk zijn relatieproblemen niet. Helemaal omdat een groot deel van de slankies midden in de naweeen van een verbroken relatie zit
Ja dat denk ik ookquote:Op zondag 27 juni 2010 21:42 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ja, af en toe. Ik denk dat 'ie zelf ook nog wel weet dat 'ie 't uitgemaakt heeft hoor.. Of bedoel je dat niet?
Komt er toch nog IETS uit voort dat je wel leuk zou kunnen noemen?quote:Op zondag 27 juni 2010 21:42 schreef Tinkepink het volgende:
Waarom juich je Californium? zo leuk zijn relatieproblemen niet. Helemaal omdat een groot deel van de slankies midden in de naweeen van een verbroken relatie zit
Inderdaad! ben in tijden niet zo dun geweest als nuquote:Op zondag 27 juni 2010 21:39 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Relatieproblemen zijn dus bij meer mensen goed voor de lijn![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |