quote:Op zaterdag 24 juli 2010 02:00 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Ik hoor Amerikanen hier zeggen dat ze het ongelofelijk vinden dat een karakter als Wilders zo vrij zijn mening in de politiek uit kan spreken. Dingen als "kopvoddentaks" kun je hier echt niet zo open zeggen. Dat er een aantal hillbillies zijn die zo racistisch zijn dat je dat soort reacties uit kan lokken is niet relevant, die zijn er in NL ook genoeg. Loop een gemiddelde stad in en je ziet genoeg tokkies waar je zulke reacties uit kan trekken.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 06:28 schreef wonderer het volgende:
In Nederland viert PC ook hoogtij, hoor. Als je leest dat ze schilderijen van varkens weghalen als er een niet-moslim klaagt dat moslims zich eraan kunnen storen...
quote:Op woensdag 7 juli 2010 02:45 schreef maartena het volgende:
Wij bouwen gewoon zelf een "Holland Huis" in Orange County.
Net gebeld met Dave & Busters, en waarschijnlijk kunnen we een enorme zaal krijgen..... voor een prikkie. We moeten alleen nog alle Nederlanders in de buurt weten op te trommelen, maar ik denk dat we wel een stuk of 100 bij elkaar kunnen krijgen....
Ainnir: Dit gaat gebeuren in IRVINE, dus voor jou en je partner ook nog wel te doen.Geef me maar een PM
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 12:16 schreef Carrasco het volgende:
Weet iemand van jullie ook iets over studeren in Amerika?
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 06:03 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Wilders is idd veel te extreem voor Amerikanen, maar als het naar racisme of discriminatie riekt, dan kun je in de VS helemaal niets zeggen. Of het moet positieve discriminatie zijn, daar krijgen ze maar geen genoeg van.
Als ik in Nederland ben, dan valt me altijd op hoe gemakkelijk mensen over bepaalde onderwerpen praten. Daar zijn ze over alle gekkigheid heengestapt. In de VS heerst een enorm PC cultuur.
Wat betreft racistische hillbillies: die zijn er idd genoeg, maar ik ben die in 8 jaar VS nooit tegengekomen. Het enige voorbeeld van vreemdelingenhaat was een dame bij ons op de universiteit, die tegen Chinezen express heel erg snel sprak. Maar voor de rest ben ik, en met mij vele anderen vanuit de hele wereld, met open armen ontvangen.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 17:48 schreef Barcaconia het volgende:
Ik denk dat er een verschil is tussen werken op een universiteit en werken in een fabriek zoals ik doeIk ontmoet mensen zonder college education en daar komen wel eens aparte meningen uit
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 06:03 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Wilders is idd veel te extreem voor Amerikanen, maar als het naar racisme of discriminatie riekt, dan kun je in de VS helemaal niets zeggen. Of het moet positieve discriminatie zijn, daar krijgen ze maar geen genoeg van.
Als ik in Nederland ben, dan valt me altijd op hoe gemakkelijk mensen over bepaalde onderwerpen praten. Daar zijn ze over alle gekkigheid heengestapt. In de VS heerst een enorm PC cultuur.
Wat betreft racistische hillbillies: die zijn er idd genoeg, maar ik ben die in 8 jaar VS nooit tegengekomen. Het enige voorbeeld van vreemdelingenhaat was een dame bij ons op de universiteit, die tegen Chinezen express heel erg snel sprak. Maar voor de rest ben ik, en met mij vele anderen vanuit de hele wereld, met open armen ontvangen.
Ja. Ik zit achter mijn PC. Ik sport wel, beneden in de kelder, maar het houdt niet over (hometrainer en gewichten).quote:Op zondag 25 juli 2010 02:42 schreef popolon het volgende:
Ik heb nog twee 'Nederlandse' jeans waar ik nog in kan.Ok, ik beweeg wel, fietsen met m'n zoon, zwemmen, softball, maar ook weer niet echt extreem zoals je sommigen hier ziet met die hartslagmeters om hun arm als ze gaan hardlopen.
Ik ben hier nog maar 2 maanden en niet echt aangekomen, maar we zijn ook aan het sporten om niet die meisjes te worden die 10 kilo zwaarder uit Amerika terugkwamen.quote:Op zondag 25 juli 2010 02:32 schreef popolon het volgende:
Hoeveel zijn jullie aangekomen (most likely) in de VS sinds de tijd dat je vertrok uit NL?
Ik vier kilo in vijf jaar. En dat gooi ik op het 'ouder worden'.![]()
Ja, weet je, dat is leuk voor een paar weken, maar dan ben ik het weer zat. Er staat een bench met een barbell in de garage, die moet ik even schuren en verven ($20 op craigslist, nogal roestigquote:Op zondag 25 juli 2010 02:53 schreef popolon het volgende:
Sounds like a scam.
Heb je de mogelijkeheid om een bokszak op te hangen? Paar keer per week je agressie kwijt op dat ding voor een minuut of 20 doet wonderen.
Oh gewoon, Wonderer en ik hadden het ergens over eten/overgewicht.quote:
Volgens mij maakt dat echt niet uit. Een beetje barbecue is al gauw 200 graden, wat maakt die 15 graden verschil tussen koelkast en kamertemperatuur dan uit.quote:Op zondag 25 juli 2010 04:06 schreef popolon het volgende:
Vlees moet je een uurtje op kamertemperatuur laten komen.![]()
Je gaat koeien houden?quote:
Ik probeer me nu al een uur voor te stellen hoe jouw huis er in vredesnaam uitziet.quote:Op zondag 25 juli 2010 03:59 schreef wonderer het volgende:
Ik ben het wel van plan, maar ik weet er echt niks van.
Maar serieus, om in de achtertuin te komen vanuit de keuken moet je door de hal, door de den, schuifdeuren open, gangetje door, deur naar de garage open, garage in, deur naar de achtertuin open. Dus als je staat te grillen is even heen en weer naar de keuken om het vlees uit de koelkast te halen of zo niet echt handig.
0 kg aangekomen in 8 jaar. In Japan 2 kilo afgevallen.quote:Op zondag 25 juli 2010 02:32 schreef popolon het volgende:
Hoeveel zijn jullie aangekomen (most likely) in de VS sinds de tijd dat je vertrok uit NL?
Ik vier kilo in vijf jaar. En dat gooi ik op het 'ouder worden'.![]()
quote:Op zondag 25 juli 2010 05:56 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Ik probeer me nu al een uur voor te stellen hoe jouw huis er in vredesnaam uitziet.
Waarom geiten?
Ik had daar juist behoorlijk wat vrienden in de werkplaats en bij de schoonmakers. Lager opgeleid, maar wel uitermate goed op de hoogte van wat er in de VS speelt. Want ze luisteren wel iedere dag Rush Limbaugh! En die mensen zijn dus idd groot voorstander van de Minutemen, van een flink hek tussen Mexico en de VS en ze zijn tegen Obamacare. Om maar een paar voorbeelden te noemen.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 17:48 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Ik denk dat er een verschil is tussen werken op een universiteit en werken in een fabriek zoals ik doeIk ontmoet mensen zonder college education en daar komen wel eens aparte meningen uit
Koud vlees bakt minder goed. En juist als het om grillen gaat zijn die eerste aanrakingen met het almachtige vuur van belang. Happy grillin'.quote:Op zondag 25 juli 2010 04:28 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Volgens mij maakt dat echt niet uit. Een beetje barbecue is al gauw 200 graden, wat maakt die 15 graden verschil tussen koelkast en kamertemperatuur dan uit.![]()
[..]
Je gaat koeien houden?
Hm, aparte constructie. Waar is dan de straatkant/voordeur?quote:Op zondag 25 juli 2010 06:45 schreef wonderer het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zo (de inrichting klopt niet, dit is van voor dat we het kochten).
En geiten zijn leukEn dan hoef je het gras niet meer te maaien.
Onderaan, bij de trap. Waar het deurmatje ligtquote:Op zondag 25 juli 2010 19:29 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Hm, aparte constructie. Waar is dan de straatkant/voordeur?
Ik drink hier veel minder alcohol dan thuis, noodgedwongen soms.
Oh, hihiquote:Op zondag 25 juli 2010 18:40 schreef Sine_Pari het volgende:
Debsterr mischien kan je er bij zetten welke Columbus je bedoeld, die in Ohio of elders (Alabama, Arkansas, California, Colorado, Florida, Georgia, Illinois, Indiana, Kansas, Kentucky, Louisiana, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Jersey, New Mexico, New York, North Carolina, North Dakota, Pennsylvania, Tennessee, Texas en Wisconsin).
Ik heb er wel eens een auto gekocht.quote:
Een deur in het halletje naar de tuin is idd wel wat als ik dit zo zie. Of 2 openslaande deuren bij de eettafelquote:Op zondag 25 juli 2010 19:32 schreef wonderer het volgende:
[..]
Onderaan, bij de trap. Waar het deurmatje ligt
De garage is later bijgebouwd en door het aan het huis vast te maken, valt het onder een andere bouwregeling, of iets in die richting. We zitten er over te denken om een deur in het gangetje te maken, tegenover de schuifdeuren in de "bibliotheek". De garage kon niet tegen het huis gebouwd worden omdat daar de schoorsteen zit.
Qua indeling is het huis best kut, maar goed. Je kunt niet alles hebben, blijkbaar.
Ik hou CL in de gaten.quote:Op zondag 25 juli 2010 19:28 schreef popolon het volgende:
Maarten, kijk eens op craigslist. Heb een paar jaar geleden een spotgoedkope twee jaar oude Trek mountainbike gekocht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |