Eigenlijk moeten ze die rat liquiderenquote:Op zondag 27 juni 2010 16:51 schreef Speedski het volgende:
Mocht Duitsland winnen zal heel het verenigd koninkrijk over Blatter heen vallen. Eerst Frankrijk door ten koste van Ierland en dan Duitsland nog ...
Hij koopt zelfs zijn belagers om.quote:Op zondag 27 juni 2010 16:45 schreef Ofyles2 het volgende:
Dat Sepp Blatter nog zonder politiebewaking rondloopt...
Inderdaad. Eigenlijk moet je met zijn allen de FIFA gewoon boycotten. Opflikkeren met internationale wedstrijden en toernooien. De FIFA is gewoon de kanker van het voetbal.quote:Op zondag 27 juni 2010 16:52 schreef DaDude1987 het volgende:
Waarom kijkt die hele wereld naar zo'n incompetente zak stront als Blatter? Waarom boycotten bonden de fifa niet?
Reglementair 3-0 verloren en doorgaan.quote:Op zondag 27 juni 2010 16:54 schreef SpamNinja het volgende:
Als Engeland en de FA nou echt gewoon ballen heeft blijven ze gewoon lekker in de kleedkamer en weigeren ze te spelen. Wat wil Blatter dan nog gaan doen?
Dat kan ik 'm nou niet echt kwalijk nemen.quote:Op zondag 27 juni 2010 16:52 schreef Dragonetti het volgende:
die keeper snel ff balletje terugpakken....
Het is nou eenmaal een Duitser hequote:Op zondag 27 juni 2010 16:56 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
Dat kan ik 'm nou niet echt kwalijk nemen.
Schiet niets op, worden ze het toernooi uitgegooid.quote:Op zondag 27 juni 2010 16:54 schreef SpamNinja het volgende:
Als Engeland en de FA nou echt gewoon ballen heeft blijven ze gewoon lekker in de kleedkamer en weigeren ze te spelen. Wat wil Blatter dan nog gaan doen?
Jou pa heeft ze niet allemaal op een rijtje. Duitsland gaat deze shit winnenquote:Op zondag 27 juni 2010 16:56 schreef charmed_angel het volgende:
Godver ik kan hier zo kwaad om worden
Volgens mij gaat de scheids het straks goedmaken met een penalty zegt me pa
Is over een week weer weg, kijk maar naar Ierland - Frankrijk.....quote:Op zondag 27 juni 2010 16:57 schreef F.M.D. het volgende:
Goed dat dit gebeurd, bij zo een grote wedstrijd. Heel de voetbalwereld valt over blatter heen nu, heerlijk! Zijn verdiende loon!
En het was geen tryquote:Op zondag 27 juni 2010 16:57 schreef tong80 het volgende:
Op het WK-rugby werd de laatste keer de finale beslist door het kijken naar een video-fragment om te zien of het een try was of niet.
Hier kijken honderden miljoenen mensen live naar, wel even een verschil.quote:Op zondag 27 juni 2010 16:58 schreef DaDude1987 het volgende:
[..]
Is over een week weer weg, kijk maar naar Ierland - Frankrijk.....
Het verschil is dat er nu een miljard mensen naar deze wedstrijd kijken omdat dit het WK zelf is, en niet een of andere gare play-off-wedstrijd.quote:Op zondag 27 juni 2010 16:58 schreef DaDude1987 het volgende:
[..]
Is over een week weer weg, kijk maar naar Ierland - Frankrijk.....
Ah, jij bent ook zo'n dinosaurus die in de tijd stil blijft staanquote:Op zondag 27 juni 2010 17:00 schreef gerladina het volgende:
1966 engeland - duitsland finale...
kijk maar ff vanaf 1.40
en terecht dat engeland dit overkomt!
dit!quote:Op zondag 27 juni 2010 16:54 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Inderdaad. Eigenlijk moet je met zijn allen de FIFA gewoon boycotten. Opflikkeren met internationale wedstrijden en toernooien. De FIFA is gewoon de kanker van het voetbal.
nee voor video maar engeland verdiende dit wel laten we eerlijk zijn.quote:Op zondag 27 juni 2010 17:01 schreef Beavis het volgende:
[..]
Ah, jij bent ook zo'n dinosaurus die in de tijd stil blijft staan
Ja idd, hopelijk maakt dat het anders!quote:Op zondag 27 juni 2010 16:59 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Het verschil is dat er nu een miljard mensen naar deze wedstrijd kijken omdat dit het WK zelf is, en niet een of andere gare play-off-wedstrijd.
Bachramov heeft eindelijk zijn opvolger.quote:Op zondag 27 juni 2010 17:00 schreef gerladina het volgende:
1966 engeland - duitsland finale...
kijk maar ff vanaf 1.40
en terecht dat engeland dit overkomt!
Precies. Laten we eerlijk zijn.quote:Op zondag 27 juni 2010 17:02 schreef gerladina het volgende:
[..]
nee voor video maar engeland verdiende dit wel laten we eerlijk zijn.
Daarna scoorde Engeland nog een keer hè.quote:Op zondag 27 juni 2010 17:00 schreef gerladina het volgende:
1966 engeland - duitsland finale...
kijk maar ff vanaf 1.40
en terecht dat engeland dit overkomt!
"Ja, maar in die sporten heb je geen emotie meer op het veld"quote:Op zondag 27 juni 2010 16:57 schreef tong80 het volgende:
Op het WK-rugby werd de laatste keer de finale beslist door het kijken naar een video-fragment om te zien of het een try was of niet.
Paar weken geleden in de finale van de CL hockey werd het spel op het eind ook een minuut stilgelegd of het een strafbal was of niet.
Wat Popolon zei in het ijshocey doen ze dat al tien jaar. Net als in het American Football.
Gecensureerd!!quote:Op zondag 27 juni 2010 17:04 schreef Arcee het volgende:
[ afbeelding ]
Bekijk "Over the line! England's goal against Germany not counted June 27 2010" op YouTube
quote:Deze video bevat inhoud van FIFA, die deze wegens auteursrechtschending heeft geblokkeerd.
Deze video bevat inhoud van FIFA, die deze wegens auteursrechtschending heeft geblokkeerd.quote:Op zondag 27 juni 2010 17:04 schreef Arcee het volgende:
[ afbeelding ]
Bekijk "Over the line! England's goal against Germany not counted June 27 2010" op YouTube
'I think it's over...it's all over now.'quote:Op zondag 27 juni 2010 17:04 schreef DiegoRibasdaCunha het volgende:
[..]
Daarna scoorde Engeland nog een keer hè.
Grappige is, bij het ijshockey is er geen camera maar zit er iemand achter de goal 60 minuten lang naar de lijn te staren.quote:Op zondag 27 juni 2010 16:57 schreef tong80 het volgende:
Wat Popolon zei in het ijshocey doen ze dat al tien jaar. Net als in het American Football.
in amerika een honkbal/football/ijshockey wedstrijd is zoveel mooier dan voetbal.quote:Op zondag 27 juni 2010 17:05 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
"Ja, maar in die sporten heb je geen emotie meer op het veld"
Of Suarez die met een schwalbe een penalty krijgtquote:Op zondag 27 juni 2010 17:02 schreef marcb1974 het volgende:
Ach, het is de charme van het voetbal he. Net als dat op een doodschop dit toernooi geen rood staatHet wordt steeds beter zo
Uh, welke schwalbe?quote:Op zondag 27 juni 2010 17:08 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Of Suarez die met een schwalbe een penalty krijgt
Alles kan op dit toernooi
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |