abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_83552556
Tijdje geleden was ik de bob en na het uitgaan ging ik lekker slapen, maar ik wilde eerst nog even op de laptop
Laptop op schoot en in slaap gevallen. Ineens schrik ik wakker, denk ik dat ik in slaap ben gevallen tijdens het rijden en probeer dus te remmen met m`n voeten. Toen dacht ik dat het te laat was, maar gelukkig had ik vrij snel daarna door dat ik gewoon in bed lag
pi_83552641
Te veel gedronken?
pi_83554055
ik heb snachts wel eens vaker rare hallucinaties. het is al donker, en het kleine beetje licht wat op onze overloop tussen de slaapkamers schijnt laat een menselijke schaduw achter. rechts van de trap hangt een spiegel dus ik dacht dat er iemand stond. funny thing is: die schaduw heb ik nooit meer gezien. ook voel ik me soms bekeken als ik de trap op loop. dat is het kutte van een huis vol reflecties
Anytime you have a dream and you think you're great at something, go do it and find out if you suck.
pi_83560702
Iets meer dan een maand terug, in Williamsburg, AZ. Daar hebben ze het stadje in Wild West stijl aangekleed. Ik zat al de hele vakantie op slangen te letten (niks gezien natuurlijk). Maar daar lag dus een nep-ratelslang, maar die zag er vrij realistisch uit. Letterlijk een meter naar achter gesprongen.
pi_83605348
Gisteravond. Na eerst twee schallebijters te hebben doodgeslagen op mijn muur, een spin te hebben doodgeramd op mijn vloer, een beestje op mijn voeteneindkussen te hebben vermorzeld, dacht ik eindelijk te gaan slapen. Tot ik iets voelde kruipen op mijn oor. Een kwartier gillen, zoeken, vader roepen en voorzichtigheid later, zat er dus een schallebijter tussen mijn tweede kussensloop en kussen. Vervolgens werd ik een uur later wakker en hallucineerde dat er een grote spin over mijn deken liep, wat gelukkig niet zo was toen ik het licht had aangedaan.
Tel daarbij mijn absolutie spinnenfobie en insectenfobie bij op en je snapt wat voor bloedstollende anderhalf uur ik achter de rug had.
''When you play the Game of Thrones, you win, or you die..''
pi_83606158
Liep 's nachts terug van de tram naar huis. Vrij donker daar, links duinen, rechts portiekwoningen. M'n ma had me een dag of wat daarvoor zitten opnaaien dat ik eigenlijk beter een andere weg kon lopen. Loop ik langs zo'n afgesloten portiek zie ik daar een of andere vage kerel net om het hoekje kijken.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
niet de vervaarlijke schaduw
met zijn dikke pens vol pistolen
beiden ingevet als een locomotief onder nul
  zaterdag 3 juli 2010 @ 14:25:54 #132
205909 otacon
Rude Boy
pi_83607405
Laatst sliep ik al een paar dagen vertyfd slecht en toen besloot mijn kat om maar even te gaan janken midden in de nacht >.> gilde heel mijn huis bij elkaar
With all due respect. F*ck you, Sir!
pi_83645682
Ik deed gisteren avond een verkoelend rondje door het park, betrap ik dus 2 stropers die op konijnen/hazen aan het jagen waren. Gezien de lokatie (openbaar park met doorgaand fietspad) en het onverzorgde uiterlijk van de heren neem ik aan dat ze illegaal bezig waren. Toen ze mij zagen stuurde ie meteen de honden achter mij aan, echter die zijn zeker nachtblind ofzo. Anyhow ben toen maar de bosjes in gedoken, wat een steil talud bleek en heb nog 90 min onder een oerwoud van braam en brandnetels :S Ze hebben wel nog lopen zoeken, heb ze paar keer voorbij horen lopen, ze roken ook naar de drank en urine.

Even 112 bellen wil helaas niet met een touchscreen telefoon, die vaak te pas en te onpas geluidjes maakt, en dus jezelf zichtbaar maakt op grote afstand.
  zondag 4 juli 2010 @ 23:05:26 #134
271665 08gnoT.
Mwoooaahhh!!
pi_83661624
De keer dat ik bijna omviel van schrik was toen ik 'de toekomst voorspeld had'. Kans van de lotto winnen, maar m'n gok klopte dus precies

Verder kan ik er heel bang van worden als ik slaperig ben en mensen doen raar tegen me, me hard lachend achterna rennen of zo Of dreigend op me afsluipen Een nachtmerrie terwijl ik wakker ben
[PAINT] Wat gebeurt er bij de formaties #1 -- #2 -- #3 -- #4 -- #5 -- #6 -- #7 -- #8 -- #9 -- #10
Steun de strijd voor een indianenforum!
pi_83665525
Na drie nachtjes doorhalen aan de pep in het park gezeten om 04:00. Werd helemaal paranoide van vossen die in de ochtendmist rondslopen en ik zag een stenen beeld een paar keer bewegen.
pi_83665921
Toen ik wakker werd en er een kerel mn hoofd vast hield en vroeg wat mn naam was, welke dag het was, en ik het echt niet wist.. Vervolgens kreeg ik een nekband, plank onder mn rug en werd ik op de brancard de ambulance in gehesen. Bleek dat mn toffe stunt om met mn mountainbike de trap af te fietsen niet zo goed was gegaan. Gelukkig is bijna alles goed gekomen

En de keer dat ik samen met mijn broer ging snorkelen ergens bij een strandje op Bali. Zien we plots 12 haaien onder ons zwemmen. Eerst was het enorm schrikken, daarna een half uur lang die beesten proberen te volgen. Supervette vissen ( )
Elin: What the hell are we doing? We must be out of our damned minds!
Agnes: Yes, I know.
Elin: But we are so fucking cool.
  maandag 5 juli 2010 @ 14:07:37 #137
240566 Chuck.Norris
CN counted to infinity.. Twice
pi_83680302
toen ik een jaar of 12 was
zaten op een camping, en was met mn fiets aan het rijden, het ging daar heel steil naar beneden, en tijdens het remmen schiet mijn voorrem door (had alleen een voorrem)
dat was echt 'aaaaaaaaaaaaaaaaa'
net niet gevallen

een keertje dat ik laat thuis kwam met mijn moto, parkeer hem in de garage, was pikdonker,
en blijkbaar was mn broer ook net thuisgekomen, die stond dus in de garage achter een hoekje
ik stap af en hem 'boeeeee'
ik schrok me kapot, en wat deed ik, gewoon roepen als een klein meisje
was wel al wat aangeschoten, hopelijk daardoor die reactie

was een keertje gaan vissen met een vriend, daarvoor moeten we via een landelijk wegeltje rijden, dat achter een boerenhof ligt, plots komt er zo'n duitse herder aangewandeld, gaat ie beetje sniffen aan mijn been. Ik dacht, wat'n lief hondje, en wanneer ik hem wil aaien bijt ie gewoon in mijn been en loopt hij weg
beet recht in mijn spier, paar weken niet op kunnen gaan (na 5-tal jaar is mijn liefde én vertrouwen voor hondjes wel al terug, maar dat heeft mij heeeeel veeel moeite gekost )

oja, hier in de buurt zit er ook een duitse herder, loopt altijd los in de tuin,
was een keertje gaan lopen, en passeer daar dus, ik zag en hoorde hem niet
en liep dus gewoon voorbij, tot ik plots die hond hoor lopen op tarmac, ik volle sprint vooruit
maar die liep dus gewoon nog in zijn tuin, ze hebben zo'n lange oprit uit tarmac
dat was echt schrikken

ng een keertje met die kuthond
ik passeer daar weer al wandelend, en plots zie ik dus een duitse herder in de graskant zitten
ik stop en wil gaan lopen, maar dan merk ik dat iemand die hond roept
wat bleek, nieuwe buren (homo's ) hadden ook een duitse herder, en die liep altijd los,
maar dat was een echte lievrd
When the Boogeyman goes to sleep every night, he checks his closet for Chuck Norris
  maandag 5 juli 2010 @ 16:14:43 #138
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_83685126
Ik nam bij mijn ouderlijk huis altijd een binnendoor weggetje met de fiets, over een grasveld om op het fietspad te komen. 's Avonds laat, het was al donker, nam ik zoals gewoonlijk weer die route. Ik maakte flink vaart, want ik had haast.
Net voordat ik op het gras kom, knalt mijn voorwiel tegen iets aan en ik maak een salto voorover over mijn stuur heen. Bleek 'men' er de dag ervoor een hek in de vorm van paaltjes met draad te hebben geplaatst

Overburen waren aankomen rennen, die zagen het gebeuren. Ik had gelukkig niks, maar was echt ontzettend geschrokken.

Volgende dag ging ik er lopend langs, bleken ze het hekje al weer weg te hebben gehaald - toch te gevaarlijk blijkbaar

[ Bericht 0% gewijzigd door Sylver_ op 05-07-2010 16:24:09 ]
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  maandag 5 juli 2010 @ 20:37:09 #139
230450 ShevaJB
Rock beat tempo 155
pi_83696205
Zo vaak ben ik niet echt geschrokken, maar die ene keer dat ik 's avonds laat naar bed ging en de trap opliep in het donker schrok ik me helemaal kapot. M'n broertje vond het kennelijk leuk om mijn enkel vast te pakken terwijl ik slaperig naar boven liep. (Wij hadden toen een ruimte achter de trap).
[b]Doe'k 't now wel, doe'k 't now niet of krieg ik spiet
[/b]
[b]Op vrijdag 15 januari 2010 10:36 schreef boudemaniak het volgende:[/b]
Eindbaas ^O^
  maandag 5 juli 2010 @ 21:01:04 #140
304638 KarinJ.
droom je leven, leef je droom
pi_83697290
Ik had vroeger een kat die er van hield om op de tv te slapen.We waren er aan gewend dat ze wel 2 of 3 keer per avond van de tv viel.
Kreeg ik een vriendin op visite, gingen we griezelfilms kijken.......HAHA m'n vriendin sprong n meter de lucht in toen de kat ,net op een erg eng moment, van de tv viel.
wees als een zalm, zwem tegen de stroom in
pi_83701413
Vriend van me heeft een heksenmasker in z'n toilet hangen dus zodra je het licht aandoet, zie je een zwevend heksengezicht voor je. Altijd leuk als er nieuwe mensen komen die het niet weten .
pi_83701559
Had met mn ex een enge film gekeken en toen MOEST ik nog buitenom naar de schuur in het donker om iets te pakken. Hij wilde niet met me mee Dus ik de schaduwen overwonnen en naar de schuur. Staat die lul ineens achter me zonder dat ik het had gehoord Ik ben echt nog nooit zo geschrokken. 'Ja ik ging toch maar wel met je mee'
pi_83703581
quote:
Op maandag 5 juli 2010 22:19 schreef Arctic_ het volgende:
Vriend van me heeft een heksenmasker in z'n toilet hangen dus zodra je het licht aandoet, zie je een zwevend heksengezicht voor je. Altijd leuk als er nieuwe mensen komen die het niet weten .
pi_83704081
gisteren was mijn zusje alleen thuis + mij

en ik ging de hele tijd op de deur kloppen. en toen verstopte ik me. en mijn moeder kwam thuis en ze merkte er niks van. toen ging ze naar wc.(mijn moeder}en mijn moeder kwam zachtjes uit de wc en raakte haar aan. dus zij schrok donders hard. en viel op de grond.
  dinsdag 6 juli 2010 @ 00:03:03 #145
206937 Rubber_Johnny
Groter is altijd beter!!
pi_83705766
quote:
Op zondag 27 juni 2010 11:17 schreef Crutch het volgende:
Ik werkte vroeger bij een bedrijf dat feesten aankleedt en verzorgt.
Moest ik naar het toilet, trek ik de deur open staat daar ineens een beeld van de Blues Brothers.

Niet echt luguber of eng, maar ik schrok me echt de tyfus.
Een kartonnen standbeeld van Darth Vader op de WC midden in de nacht doet ook wonderen.
  dinsdag 6 juli 2010 @ 00:57:23 #146
280741 W1ckeDxt
Locomotive
pi_83707486
quote:
Op donderdag 1 juli 2010 23:49 schreef Rick_dB het volgende:
ook voel ik me soms bekeken als ik de trap op loop
Herkenbaar.

@Rubber_Johnny : haha, ik had een keer een grote Niko Bellic van karton in mijn kamer staan, op een ochtend werd ik wakker en keek ik hem recht aan, schrok me dood.
pi_83707891
quote:
Op maandag 28 juni 2010 13:34 schreef Dalando het volgende:
Toen ik het filmpje hieronder voor het eerst zag schrok ik als de tering:


Ik zat er op te wachten, maar alsnog schrok ik.
  dinsdag 6 juli 2010 @ 06:39:06 #148
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_83709523
Mijn moeder had vroeger een scanner. Daarmee luisterde ze altijd naar de taxi, zij werkte bij de taxi vandaar.
Op een doordeweekse avond waren mijn ouders weg en ik zat op de bank een hele enge film te kijken. Ik wist niet dat de scanner aanstond, blijkbaar was het rustig bij de taxi.
Op een heel spannend moment werd er opeens met hele schelle stem: RONALD BEN JE AL ONDERWEG? geroepen door de scanner.

Ik sprong 3 meter de lucht in bij wijze van spreken. Heb die scanner vervloekt.

************************************************
Wij hadden 5 katten vroeger, door het kattenluikje konden zij vrij rondlopen door de buurt.
Mijn wekker ging en ik draaide mij zoals altijd eerst nog even om. Met een hallf oog open kijk ik voor me uit en toen zag ik het. Een dode duif op mijn kussen, wat een lief cadeautje.
Het is niet raadzaam om van schrik uit een hoogslaper te springen!!
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  dinsdag 6 juli 2010 @ 06:54:22 #149
304638 KarinJ.
droom je leven, leef je droom
pi_83709547
Huppelmuts, je door jou is mijn dag met een lach begonnen.....bedankt!
wees als een zalm, zwem tegen de stroom in
  dinsdag 6 juli 2010 @ 06:55:54 #150
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_83709549
quote:
Op dinsdag 6 juli 2010 06:54 schreef KarinJ. het volgende:
Huppelmuts, je door jou is mijn dag met een lach begonnen.....bedankt!
Graag gedaan dan maar
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')