Help sectie doet het niet bij mij dus zet ik het hier, is betaling alleen mogelijk via een CC?quote:Op maandag 26 juli 2010 10:19 schreef Bart het volgende:
http://www.zavvi.com/games/platforms/xbox-360.dept
Dikke kortingen bij Zavvi vandaag op van alles en nog wat! Zojuist Batman: Arkham Asylum voor ¤17,10 besteld. Alan Wake is ook maar ¤23,10.
Natuurlijk. Wie heeft er dan ook geen creditcardquote:
Bedankt. Jammer voor mij danquote:
Ik.quote:Op maandag 26 juli 2010 10:43 schreef Bart het volgende:
[..]
Natuurlijk. Wie heeft er dan ook geen creditcard.
http://public.neteller.com/content/global/netplus_demo_index.htmquote:
Neem er dan één, voor het geval je ooit nog eens in het buitenland komt, of iets met het buitenland te maken hebt.quote:
Bedankt, ik zal eens kijken.quote:Op maandag 26 juli 2010 13:32 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
http://public.neteller.com/content/global/netplus_demo_index.htm
Maak er zelf ook gebruik van. Werkt voortreffelijk.
Naar mijn weten zijn er zat studenten in Nederland die ook geen creditcard hebbenquote:Op maandag 26 juli 2010 13:36 schreef Bart het volgende:
[..]
Neem er dan één, voor het geval je ooit nog eens in het buitenland komt, of iets met het buitenland te maken hebt.
Open een rekening bij de ING, kies voor het Betaalpakket a 7,80 per kwartaal en je hebt een creditcard.quote:Op maandag 26 juli 2010 14:13 schreef msnk het volgende:
Naar mijn weten zijn er zat studenten in Nederland die ook geen creditcard hebbenEn door toeval wil het zo zijn dat ik de komende halfjaar sowieso geen recht heb op een studenten-creditcard, dus zit je dan
ik vind dat ze daar altijd al eeuwen dezelfde games goedkoop hebben... komt nooit wat nieuws bijquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 11:54 schreef larry_flynt het volgende:
Bij Intertoys liggen veel goedkope xbox 360 games. Heb Splinter Cell Double Agent voor 7,48 gekocht daar.
play.com 22,49quote:Op maandag 30 augustus 2010 10:29 schreef Bart het volgende:
Kane and Lynch 2: Dog Days ¤22,45 ex verzenden (¤23,60 inc verzenden) bij Zavvi, alleen vandaag.
Wtf is dat voor site, hoe kan alles daar zo goedkoop zijnquote:Op maandag 30 augustus 2010 10:29 schreef Bart het volgende:
Kane and Lynch 2: Dog Days ¤22,45 ex verzenden (¤23,60 inc verzenden) bij Zavvi, alleen vandaag.
Geen idee maar ik heb daar al meer besteld, wordt altijd gewoon geleverd. Batman: AA voor 17 euro daar gehaald, en twee zwarte controllers voor 11 euro per stuk, alles binnen twee weken in huis.quote:Op maandag 30 augustus 2010 12:45 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Wtf is dat voor site, hoe kan alles daar zo goedkoop zijn
Heb zelf net Final Fantasy XIII besteld voor 23 euroquote:Op maandag 30 augustus 2010 12:47 schreef Bart het volgende:
[..]
Geen idee maar ik heb daar al meer besteld, wordt altijd gewoon geleverd. Batman: AA voor 17 euro daar gehaald, en twee zwarte controllers voor 11 euro per stuk, alles binnen twee weken in huis.
Goeie tip,heb m ook gehaald!quote:Op maandag 30 augustus 2010 10:34 schreef Klonk het volgende:
Prototype uit de budgetbakken bij de intertoys voor 14,98
moet je eens de zondagdeals bekijkenquote:Op maandag 30 augustus 2010 13:11 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Heb zelf net Final Fantasy XIII besteld voor 23 eurois gewoon een 1/3e van onze prijzen
Ik vind het gewoon misleidend dat ze het in de winkel aanprijzen als ¤244. Marketing-technisch heel uitgekookt, maar anderzijds gewoon naaierij. De prijs die je aan de kassa betaalt, moeten ze aangeven als prijs.quote:Op zaterdag 25 september 2010 18:05 schreef Katseviool het volgende:
Vanmiddag even bij de MM (Arena) geweest voor het Xbox actiepakket. Na navraag bij een verkoper de 4GB xbox kunnen omwisselen met een 250GB versie tegen ¤50 extra bijbetaling
Dus met Halo actie van MS ben je een ¤244 kwijt voor een Xbox Slim 250GB + Halo Reach en FIFA 2011
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |