Lekker als je daar straks naar toe op vakantie gaatquote:ANTALYA - De Koerdische afscheidingsbeweging PKK dreigt met aanslagen op badplaatsen in Turkije die ook in trek zijn bij de Nederlandse vakantieganger. Volgens het AD wordt gevreesd dat er aanslagen zullen plaatsvinden in vakantiebestemmingen als Antalya, Marmaris en andere plaatsen aan de Turkse rivičra.
Jaarlijks vieren ruim 700.000 Nederlanders hun vakantie in Turkije. De Nationale Veiligheidsraad heeft het gehad over extra veiligheidsmaatregelen om toeristen te beschermen.
De afgelopen dagen zijn er diverse confrontaties geweest tussen leger en PKK in het zuidoosten van Turkije. Gisteren sloegen de terroristen toe in Istanbul. Verwacht wordt dat meer agenten worden ingezet om de veiligheid bij bus- en treinstations, veerboten, metro en toeristische trekpleisters te waarborgen.
25/06/10 06u44
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)ten-in-Turkije.dhtml
Hoezo? Niks mis met Turkije hoor.quote:
Heb het niet zo op die landen. Teveel toeristen, teveel mensen die je iets aan proberen te smeren.quote:
Ik denk het niet. Sowieso zijn er vrijwel nooit PKK aanslagen op toeristische oorden.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 10:17 schreef rene90 het volgende:
is er ook een negatief reisadvies uitgegeven? Normaal is het met die knakkers wel zo dat ze hun beloftes wel nakomen toch? Dan schrappen we turkije maar van de lijst.
Moet je niet naar toeristische oorden gaanquote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:43 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Heb het niet zo op die landen. Teveel toeristen, teveel mensen die je iets aan proberen te smeren.
Bomaanslagen kun je never nooit goedpraten.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:50 schreef Hellas2009 het volgende:
De PKK strijdt voor de rechten van de onderdrukte Koerden in Turkije. Wat willen jullie nou, dat ze hun strijd gaan staken omdat jullie de toerist willen uithangen in Turkije?
Nee, doe ik ook niet meer. Behalve als er een mooie cultuur isquote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:46 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Moet je niet naar toeristische oorden gaan
Als we naar de laatste aanvallen van de PKK kijken dan kun je zien dat 99% van hun slachtoffers Turkse soldaten zijn. Deze soldaten representeren de terreurstaat die de onschuldige Koerden bombardeert.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:50 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Bomaanslagen kun je never nooit goedpraten.
Jij verheerlijkt een terreurorganisatie die het gemikt heeft op onschuldige toeristen.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:53 schreef Hellas2009 het volgende:
[..]
Als we naar de laatste aanvallen van de PKK kijken dan kun je zien dat 99% van hun slachtoffers Turkse soldaten zijn. Deze soldaten representeren de terreurstaat die de onschuldige Koerden bombardeert.
Ben je ooit in het binnenland van Turkije geweest? Of Istanbul, Ankara Izmir? Of het Oosten van Turkije.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:51 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee, doe ik ook niet meer. Behalve als er een mooie cultuur is
En jongens die vanwege dienstplicht het leger in moeten opblazen is wel oké.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:53 schreef Hellas2009 het volgende:
[..]
Als we naar de laatste aanvallen van de PKK kijken dan kun je zien dat 99% van hun slachtoffers Turkse soldaten zijn. Deze soldaten representeren de terreurstaat die de onschuldige Koerden bombardeert.
Dat is in ieder geval geen terrorisme volgens de experts.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:54 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
En jongens die vanwege dienstplicht het leger in moeten opblazen is wel oké.
Ho ho, jij stelt jezelf ook niet bepaald openlijk kritisch op tegen Hamas.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:54 schreef IHVK het volgende:
[..]
Jij verheerlijkt een terreurorganisatie die het gemikt heeft op onschuldige toeristen.
Schaam je.
Ik heb nergens gezegd dat ik begrip heb voor aanslagen op toeristische plekken. Maar de PKK voert dan ook geen aanslagen uit op dit soort plekken. Turkse staatspropaganda.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:55 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Ho ho, jij stelt jezelf ook niet bepaald openlijk kritisch op tegen Hamas.
OT:
Hellas ik snap echt niet dat jij de PKK kan "begrijpen" hierin. Aanslagen, en dus geweld, zijn een middel dat nooit gebruikt mag worden.
In Antalya ben ik geweestquote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:54 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ben je ooit in het binnenland van Turkije geweest? Of Istanbul, Ankara Izmir? Of het Oosten van Turkije.
Stuk voor stuk heel mooi hoor. Beter dan Antalya in ieder geval.
Feit blijft dat ze aanslagen uitvoeren. En dat is per definitie fout. Van welke kant het dan ook komt.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:56 schreef Hellas2009 het volgende:
[..]
Ik heb nergens gezegd dat ik begrip heb voor aanslagen op toeristische plekken. Maar de PKK voert dan ook geen aanslagen uit op dit soort plekken. Turkse staatspropaganda.
Aanvallen op Turkse soldaten zijn geen aanslagen maar legitieme verzetsdaden volgens de terrorismeexperts.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:59 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Feit blijft dat ze aanslagen uitvoeren. En dat is per definitie fout. Van welke kant het dan ook komt.
quote:Op vrijdag 25 juni 2010 11:58 schreef bijdehand het volgende:
[..]
In Antalya ben ik geweestEn wat meer van de cultuur gezien hoor. Maar het trekt me niet. Net als relatief veel van het midden-oosten, niks voor mij.
Geef eens een bron van een erkende expert.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 12:01 schreef Hellas2009 het volgende:
[..]
Aanvallen op Turkse soldaten zijn geen aanslagen maar legitieme verzetsdaden volgens de terrorismeexperts.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |