1 paar vind ik eigenlijk al wel genoegquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:29 schreef Xantalien het volgende:
[..]
Neh, 't zijn meer oorbellen. 3 paar.
Haha , ieder zo zijn voorkeur.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:39 schreef Tombl het volgende:
[..]
1 paar vind ik eigenlijk al wel genoeg
dit eigenlijk!quote:Op woensdag 14 juli 2010 19:47 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
Geduldig, betrouwbaar (beetje standaard dingen), lief, moet iniatief tonen.
uiterlijk; langer dan ik, leuke lach etc etc.
Je doet je ondertitel wel eer aan.quote:Op woensdag 14 juli 2010 23:49 schreef danx-x het volgende:
Hoi ik ben een geile vrouw van 19. Ik ben blond en heb geile grote tieten. Vannacht heb ik eigenlijk best wel behoefte aan seks, dus stuur mij een prive berichtje op fok en ik kom vannacht je eikel stimuleren.
Nietesquote:Op woensdag 14 juli 2010 23:49 schreef danx-x het volgende:
Hoi ik ben een geile vrouw van 19. Ik ben blond en heb geile grote tieten. Vannacht heb ik eigenlijk best wel behoefte aan seks, dus stuur mij een prive berichtje op fok en ik kom vannacht je eikel stimuleren.
Ik vond je hiervoor beter trollen! Als je met een nieuw karakter wilt trollen kan je beter een kloon voor je nieuwe personage aanmaken, dan loopt ie waarschijnlijk beterquote:Op donderdag 15 juli 2010 00:36 schreef danx-x het volgende:
Ja iedereen noemt mij steeds troll, dus ik dacht: laat ik maar echt gaan trollen!
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 22:23 schreef OHSHI- het volgende:
Ik kick hier opIk keekSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
nog een toevoeging: ouder dan ik ! :p ben 17, t liefst 20-22 ofsoquote:Op zondag 4 juli 2010 23:22 schreef Minnthi het volgende:
uiterlijk:
bruin haar, bruine ogen
iets langer dan ik (ben +/- 1.75)
niet te dun en niet echt gespierd, moet knuffelbaar zijn![]()
innerlijk:
lief
humor
knuffelaar
geen macho-man![]()
lekker gek en vrolijk
Ah men, heb ik weer: 365 dagen te jong, 2cm te klein, en 10cm te gespierdquote:Op zaterdag 17 juli 2010 00:18 schreef Minnthi het volgende:
[..]
nog een toevoeging: ouder dan ik ! :p ben 17, t liefst 20-22 ofso
achquote:Op zaterdag 17 juli 2010 00:24 schreef shoarma-fan het volgende:
[..]
Ah men, heb ik weer: 365 dagen te jong, 2cm te klein, en 10cm te gespierd
En eigenlijk ook knuffelbaar en romantisch, hou 'k ook wel van. Hoeft overigens niet 24/7.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 19:23 schreef Xantalien het volgende:
Als hij lief en lang(er) is, is het al een prima begin.
En taalkundig gezien?quote:Op zaterdag 17 juli 2010 00:28 schreef Xantalien het volgende:
[..]
En eigenlijk ook knuffelbaar en romantisch, hou 'k ook wel van. Hoeft overigens niet 24/7.En ook 't liefst ouder dan mij, maar dat hoeft niet per sé.
O, ik faal.quote:
Duurde nog lang voor je reageerdequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |