Welnee, mijn vriend ook niet.quote:Op woensdag 23 juni 2010 23:33 schreef Blurred86 het volgende:
oh en ik houd helemaal niet van voetbal, volgens mij echt als enige in NL
Nah, zo is mijn vriend dan weer niet. Hij ging wel kijken, al is het maar voor de algemene kennis.quote:Op woensdag 23 juni 2010 23:38 schreef Mini_rulez het volgende:
Mijn vriend houdt er ook niet van. Hij was zaterdag naar Albert Heijn gegaan tijdens de wedstrijd, dan was het lekker rustig.
haha ik ook! Maar ik vond het helemaal niet zo rustigquote:Op woensdag 23 juni 2010 23:38 schreef Mini_rulez het volgende:
Mijn vriend houdt er ook niet van. Hij was zaterdag naar Albert Heijn gegaan tijdens de wedstrijd, dan was het lekker rustig.
Oe, Gent is leuk! Ga je ook naar 'het' kasteel?quote:Op woensdag 23 juni 2010 23:30 schreef neen het volgende:
Ja dat WK is erg fijnen al het gelul eromheen natuurlijk ook
straks een hele zomer niets op wat vechtpartijtjes na, ik vond de winterstop al zo lang. Want voetbal kijken is altijd gezellig.
En ik ga niet naar Brugge maar wel naar Gent!
Oh, hij zei dat het uitgestorven was en dat het personeel voetbal zat te kijken. Maar blijkbaar zijn er bij jou in de buurt meer voetbalhaters.quote:Op woensdag 23 juni 2010 23:41 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
haha ik ook! Maar ik vond het helemaal niet zo rustig
Geen ideequote:Op woensdag 23 juni 2010 23:43 schreef Laureline het volgende:
[..]
Oe, Gent is leuk! Ga je ook naar 'het' kasteel?
Ik hou er ook niet vanquote:Op woensdag 23 juni 2010 23:33 schreef Blurred86 het volgende:
oh en ik houd helemaal niet van voetbal, volgens mij echt als enige in NL
Kun je beter wat BNers op twitter hebben (Kluun, Cecile van de Elle, NOS headlines) dan weet je alle one liners meteen!quote:Op woensdag 23 juni 2010 23:39 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Nah, zo is mijn vriend dan weer niet. Hij ging wel kijken, al is het maar voor de algemene kennis.
Hij heeft een hekel aan twitterquote:Op donderdag 24 juni 2010 00:08 schreef P.F het volgende:
[..]
Kun je beter wat BNers op twitter hebben (Kluun, Cecile van de Elle, NOS headlines) dan weet je alle one liners meteen!
O oké, dan heb ik de rest op tijd weg geeditquote:Op donderdag 24 juni 2010 00:19 schreef P.F het volgende:
[..]
Ik klikte het topic open en ik zag iets over mij staan, maar was een grappie!!!
Tssssk!quote:Op donderdag 24 juni 2010 00:21 schreef neen het volgende:
[..]
O oké, dan heb ik de rest op tijd weg geedit
Ben je zó vroeg gaan hardlopen? Dat kan ik ook niet, dan moet ik altijd overgeven daarnaquote:Op donderdag 24 juni 2010 06:49 schreef han1987 het volgende:
Ben net begonnen met de 1ste les van Evy. Ik merk dat ik echt totaal geen conditie heb en heb het dan ook niet volgehouden. Overmorgen doe ik gewoon weer les 1.
Ik merk wel dat mijn maag in opstand is gekomen, voel me nu echt misselijk. Dus even een verandering van mijn lijstje
Wij hebben deze:quote:Op donderdag 24 juni 2010 06:45 schreef _Calimero_ het volgende:
ik ben vannacht door een mug gestoken, wel 10 keer, waarvan de ergste toch wel die op mijn lip is, waardoor ik er nu uitzie als een halve zoolooof alsof ik van de tandarts vandaan kom.
Tips om zwelling van een muggenbult asap weg te krijgen??
Wie zijn "ze" en waarom besluiten ze of je wel of geen internet mag?quote:Op donderdag 24 juni 2010 08:53 schreef Blurred86 het volgende:
Ik heb helaas geen wondertips Cali, hoop dat het snel wegtrekt!
Hier komt vandaag EINDELIJK iemand naar mijn pc kijken om te beoordelen of ze mijn internet weer aan zullen sluiten, ik hoop niet dat het eindoordeel straks is dat ik nooit meer wordt aangeslotenduimen jullie voor me?
Als ze er niet uitkomen moeten ze je maar een nieuw macadres (= nieuwe PC dus) geven.quote:Op donderdag 24 juni 2010 09:13 schreef Blurred86 het volgende:
@VMW: alle studentencomplexen hier zitten op het universiteitsnetwerk aangesloten voor internet. Er zijn de laatste tijd nogal veel netwerkproblemen en mijn pc is aangemerkt als een van de macadressen die 'mogelijk netwerkproblemen veroorzaakt'Dus vanmiddag komt er iemand langs om hem te testen (en hopelijk dus ook mijn internet weer aan te sluiten)
Ze zijn een beetje wanhopig bij de ICT inmiddels geloof ik omdat ze die netwerkproblemen maar niet opgelost krijgen..
Je bent iig al bezig!quote:Op donderdag 24 juni 2010 06:49 schreef han1987 het volgende:
Ben net begonnen met de 1ste les van Evy. Ik merk dat ik echt totaal geen conditie heb en heb het dan ook niet volgehouden. Overmorgen doe ik gewoon weer les 1
En was het wat?quote:Op donderdag 24 juni 2010 08:56 schreef Viking84 het volgende:
Zo, één toets is af. Nog snel gedaan. Op naar toets 2
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |