Jij bent geweldig.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:13 schreef Chowi het volgende:
Als er iets is wat jullie dwarszit, kom tot mij.
[ afbeelding ]
Ik ben jullie nieuwe messias.
Ik was 'm al.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:13 schreef Chowi het volgende:
Als er iets is wat jullie dwarszit, kom tot mij.
[ afbeelding ]
Ik ben jullie nieuwe messias.
Ja, dat je geen tvp's meer mag plaatsen daarom hebben ze het knopje [Volg topic] verzonnen, zodat hij alsnog in je MyAT komt.quote:
Dat was twee jaar terug. Face it. Messiassen komen en gaan heden ten dage.quote:
Top Sikritquote:Op woensdag 23 juni 2010 04:17 schreef Heatseeker het volgende:
Wat een akelige man in de OP wies das?
Wat is shoompy toch een held,quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:17 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik denk dat ze wellicht hierop doelt.
Oh kom. Aandachtshoer eerste klas, voorheen bekend als Whoopsydaisy. Maar misschien komt het omdat ik teveel in R&P lurkte.quote:
En op mij, zarGon?quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:21 schreef Chowi het volgende:
ZarGon, zou je op mij afknappen als ik zou roken?
Maar waar is het de afkorting van? Of is haar username gewoon MLI?quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:21 schreef picodealion het volgende:
[..]
Oh kom. Aandachtshoer eerste klas, voorheen bekend als Whoopsydaisy. Maar misschien komt het omdat ik teveel in R&P lurkte.
Ik wou net zeggen, vergeet je niet af en toe te roken deerne.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:21 schreef Chowi het volgende:
ZarGon, zou je op mij afknappen als ik zou roken?
Haar username was MLI. En ja, way erger.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:22 schreef Chowi het volgende:
[..]
Maar waar is het de afkorting van? Of is haar username gewoon MLI?
En was ze erger dan ik?
Prima idee, behalve Femke als MP. Doe maar een leuke D'66-er.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:22 schreef Samson_en_Gert het volgende:
Aangezien u alles kunt vermenigvuldigen, oh Here, wilt u dan het zetelaantal van de Dierenpartij, Groenlinks, D'66 en SP vermenigvuldigen met 3, zodat Femke de nieuwe Minister-President wordt en we af zijn van dat verwende mamma'skindje Mark?![]()
Dank, oh Here.
Amen.
Alleen tabak, of...?quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:21 schreef Chowi het volgende:
ZarGon, zou je op mij afknappen als ik zou roken?
Ik neem het mee naar achteren.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:22 schreef Samson_en_Gert het volgende:
Aangezien u alles kunt vermenigvuldigen, oh Here, wilt u dan het zetelaantal van de Dierenpartij, Groenlinks, D'66 en SP vermenigvuldigen met 3, zodat Femke de nieuwe Minister-President wordt en we af zijn van dat verwende mamma'skindje Mark?![]()
Dank, oh Here.
Amen.
Hey, zij was tof. Van haar had ik een tietfoto-met-nick-op-papier gekregen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:21 schreef picodealion het volgende:
[..]
Oh kom. Aandachtshoer eerste klas, voorheen bekend als Whoopsydaisy. Maar misschien komt het omdat ik teveel in R&P lurkte.
Die foto heb ik. Dat moet ik er even bij noteren in het archief.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:25 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hey, zij was tof. Van haar had ik een tietfoto-met-nick-op-papier gekregen.
Tabak alleen met regelmaat, ja.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:25 schreef zarGon het volgende:
[..]
Alleen tabak, of...?
Liever niet, maar we kunnen vast wel het een en ander bespreken en vast wel een compromis sluiten.
Idemquote:Op woensdag 23 juni 2010 04:25 schreef Chowi het volgende:
[..]
Ik neem het mee naar achteren.
Daar wil ik wel even aan toevoegen dat ik jou een goede knaap vind. Open je ogen, en zie in de linkse partijen de hand van God. Open je ogen en kijk de andere kant op, en zie in de rechtse partijen de hand van de Duivel.
In tijden van nood prefereert men altijd de Duivel, omdat men verblind is door wanhoop. Daar is niets aan te doen.
quote:
Jij doet de wiskunde.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:25 schreef zarGon het volgende:
[..]
Van haar had ik een tietfoto-met-nick-op-papier gekregen.
Remlof heeft zo'n foto van mij in zijn fotoboek staan.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:27 schreef picodealion het volgende:
Tevens:
[..]
[..]
Jij doet de wiskunde.
Gawd.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:28 schreef Chowi het volgende:
[..]
Remlof heeft zo'n foto van mij in zijn fotoboek staan..
Volgens mij staat Myraela er ook tussen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:29 schreef picodealion het volgende:
Verder zie ik Fraubitch, Moemoe en wie nog meer?
En SeaOfLove.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:30 schreef Chowi het volgende:
[..]
Volgens mij staat Myraela er ook tussen.
Myraela en SOL.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:29 schreef picodealion het volgende:
Verder zie ik Fraubitch, Moemoe en wie nog meer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |