Ik stoor mij ook aan de toenemende grofheid en disrespect. Is niet typisch fok!. Fok! is hooguit een onderdeel van de maatschappij en nog selectief ook.quote:Op maandag 28 juni 2010 23:45 schreef Autidude het volgende:
Ik stop op fok. De reden is dat er teveel mongolen zijn, excuses voor mijn woorden, en er zijn overal rotte appels.. maar er zijn ook geinfecteerde plantages. En Fok! is niet mijn plaats, en ik heb een betere plaats gevonden en ik heb ook goede hulp en ondersteuning. Dus met mij gaat het gaat het prima.
Ik wil andere mensen ook niet tot last zijn, al zie ik dat zelf als een ernstige psychische stoornis als je last hebt van mijn posts.. en dat is het ook.. Maar ik heb er ook geen zin meer in.
Ik ben verder, omdat ik nu ook zo bezig ben enzo.. en ik kom er steeds meer achter dat ik hier helemaal fout zit.
98e percentiel e.d. en daar nog boven.. sorry.
Wat betreft het weer had je net zo goed hier kunnen blijven.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 11:43 schreef francis998 het volgende:
haiiii
allemaal de groeten vanuit benidorm. Het is echt gigantisch warm weer. Heb toch momenten waarop mijn stemming weer keldert en momenten waarop ik echt gigantisch graag naar huis wil maar goed. Het valt allemaal wel mee.
Later komen er meer OT reacties.
Maar ik wilde ff groeten!
Zelfs ik keek gisteren. Ik kon niks ander. Ik zag op TV hoeveel die lui verdienen per jaar, 15 a 20 miljoen/jaar.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:16 schreef teirnon het volgende:
.
Mensen hier in het topic nog NED-BRA gekeken? Normaal houd ik helemaal niet van voetbal maar ik vind het nu toch wel spannend!
Vrijwillig of onvrijwillig?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:31 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Zelfs ik keek gisteren. Ik kon niks ander. Ik zag op TV hoeveel die lui verdienen per jaar, 15 a 20 miljoen/jaar.![]()
Weet ik wel. Maar ik ben tegen een marktmechanisme in de huidige vorm. Waarom moet talent X 1000.000 x meer worden beloond dan talent Yquote:
Sorry, ik bedoelde of je vrijwillig of onvrijwillig naar het voetbal hebt gekeken. Ben het er wel mee eens dat voetballers exorbitante bedragen verdienen. Maar ja, als die clubs het willen betalen.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:40 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Weet ik wel. Maar ik ben tegen een marktmechanisme in de huidige vorm. Waarom moet talent X 1000.000 x meer worden beloond dan talent Y
Verschillen mogen/ moeten er zijn, maar dit?
Er stond niemand met een pistoolquote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:44 schreef teirnon het volgende:
[..]
Sorry, ik bedoelde of je vrijwillig of onvrijwillig naar het voetbal hebt gekeken.
Of ze nu te veel verdienen of niet. Voetbal verbroererd en is goed voor de samenhorigheid. Verder hoop ik dat Nederland wereldkampioen wordtquote:
Maar wel een leuke vakantie gehad?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 23:39 schreef Cassandra87 het volgende:
He ferro
Fijne vakantie gehad?
Over noorwegen:
Ik zie detroit er niet snel met mini-detroit lopen in de toekomst eventueel.
Wat mij betreft niet direct voor kiddy's, is toch wel een actief land. Dus mocht mini-detroit er ooit komen dan blijft die bij mij en kan Detroit met tijn wandelen ofzo
Nederland-Brazilie gezien en weer eens ouderwets genoten. Tsja en of die lui nu 20 mil per jaar verdienen, so be it.. Ik verdien vele malen minder maar heb ook niet zoveel talent. Al had ik talent, het is de rest van de wereld die er aan mee betaald. Maar ik ben gek op voetbal
Noorwegen is inderdaad duur.quote:Op zondag 4 juli 2010 10:18 schreef Cassandra87 het volgende:
Heerlijke vakantieAlleen jammer dat noorwegen zo duur is. Kwam echt niet uit met t oog op mn huis die straks opgeleverd wordt
Er is nog meer dan genoeg om te zien daar. Noordkaap bijvoorbeeldquote:Op zondag 4 juli 2010 12:09 schreef Cassandra87 het volgende:
Lillehammer, Oppdal en Hemsedal. Is ook erg leuk. We gaan zeker vaker terug
De salarissen vind ik volstrekt achterlijk. De clubs bieden het hen weliswaar aan, maar de sponsoren betalen het. En raad eens, van wie krijgen de sponsoren het?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 20:29 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Of ze nu te veel verdienen of niet.
Ach, als het geen socialisme of solidariteit is dan maar voetbal.quote:Voetbal verbroererd en is goed voor de samenhorigheid. Verder hoop ik dat Nederland wereldkampioen wordt
Ik denk dat iemand die niet voetbal houdt, per definitie haast wel een afwijking moet hebben.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 23:39 schreef Cassandra87 het volgende:
Nederland-Brazilie gezien en weer eens ouderwets genoten. Tsja en of die lui nu 20 mil per jaar verdienen, so be it.. Ik verdien vele malen minder maar heb ook niet zoveel talent. Al had ik talent, het is de rest van de wereld die er aan mee betaald. Maar ik ben gek op voetbal
Een rockster/acteur/presentator verdiend even veel en vaak nog veel meer. Mensen in de entertanmaint en sport verdienen nu eenmaal veel meer dan wij ooit zullen verdienen. Een ding moet je wel onthouden. Topsporter zijn is heel zwaar. Fysiek en mentaal. Verder moet een topsporter heel veel dingen inleveren. Dus ergens snap ik wel dat ze zo veel verdienen. Met topsport en zeker voetbal is nu eenmaal veel geld te verdienen.quote:Op zondag 4 juli 2010 15:32 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
De salarissen vind ik volstrekt achterlijk. De clubs bieden het hen weliswaar aan, maar de sponsoren betalen het. En raad eens, van wie krijgen de sponsoren het?
Ja dat ligt aan jou. Jij ervaart het anders en net zoals ik heb jij niets met sport. Sport is vermaak en mensen worden nu eenmaal graag vermaakt. Bij de Romeinen had je al spelen. Daarvoor ook al. Mensen hebben vermaak en ontspanning nodig om te kunnen functioneren. Voetbal samen kijken heeft ook een sociale functie.quote:[..]
Ach, als het geen socialisme of solidariteit is dan maar voetbal.
Mij doet het niets. Maar ieder zijn pleziertje, al vind ik de gekte volstrekt doorgeslagen. Maar dat zal wel een mij liggen.
Snoepbaanquote:Op zondag 4 juli 2010 15:58 schreef EchtGaaf het volgende:
Je hebt wel punt hoor, Tijnbrein
Ik ken iemand, die met dit weer in een kas bloemen moet inpakken. Moet zich kapot werken voor net iets meer dan het minimumloon. Ik denk dat zij het zwaarder heeft dan Matthijs van Nieuwkerk die 3 a 4 ton per jaar verdient met een snoepbaan. En ja die wordt betaald met belastinggeld, maar moet dat echt zoveel?
Ik gun iedereen beloning naar prestatie. Dit is helaas niet de praktijk.
Hij had het ook niet over topsporters maar over "Matthijs van Nieuwkerk die 3 a 4 ton per jaar verdient met zijn snoepbaan".quote:Op zondag 4 juli 2010 16:25 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
SnoepbaanFor real je weet niet waar je het over hebt. Ja iemand in een kas heeft het zwaarder maar topsporter zijn is een geen snoepbaan.
Oh wacht Matthijs is geen voetballerquote:Op zondag 4 juli 2010 16:39 schreef Pandora73 het volgende:
[..]
Hij had het ook niet over topsporters maar over "Matthijs van Nieuwkerk die 3 a 4 ton per jaar verdient met zijn snoepbaan".
Nouja ik heb héél lang gescout voor fanfora bij de ajaxjeugd, en die jongens zaten na de training écht nog wel in de schoolbanken hoor. En niet voor vmbo.quote:Op zondag 4 juli 2010 15:38 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik denk dat iemand die niet voetbal houdt, per definitie haast wel een afwijking moet hebben.
Ik heb geen (wetenschappelijke) verklaring voorhanden wat maakt dat 80% dolverdwaasd is van een stom spel (want dat is het wmb) .
Verder vind ik het vermeende talent onder voetballers zwaar overdreven en zwaar overgewaardeerd en de meeste voetballers zijn volgens mij ongelofelijk monomaan (als ik ze zo hoor praten -op een tenenkrommend laag niveau (de meesten hebben hooguit VMBO een enkeling HAVO ).
Studie is niet voldoende en vooral niet noodzakelijk, zo blijkt maar weerquote:Op zondag 4 juli 2010 23:16 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Ok ze halen geen HBO maar waarom zouden ze als hun toekomst al verzekerd is?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |