Nog nooit in Frankrijk geweest en daar zul je me ook nooit zien.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:05 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Ik heb het met die prijzen over die ene outlet nabij Parijs en Disneyland.
De VS is met alles goedkoper en dat is appels met peren vergelijken
Navel moest er staan.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:05 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Inderdaad, ik kan in mijn eigen nam roeren als hij rechtop staat.
Ik heb een exclusive die nergens op internet te vinden is, echt weird, maar heb m gewoon uit de Adidas Store.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:04 schreef Potloodvis het volgende:
Ik wil deze misschien wel bestellen.
http://www.adidas.com/ORIGINALS/nl/#/product/P99888
Kan ook iets zeggen over de positie van je navel/grootte van je romp.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:05 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Inderdaad, ik kan in mijn eigen nam roeren als hij rechtop staat.
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:05 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Zal zo eens luisteren. Ik ben nu helemaal into Moby.
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:06 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Nog nooit in Frankrijk geweest en daar zul je me ook nooit zien.
Klopt.quote:
Ik moet echt eens mijn ogen uitkijken volgende week als ik ga winkelen. Ik heb nog schoenen, parfum, shirts, jeans, korte broeken en een vest nodig.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:06 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Ik heb een exclusive die nergens op internet te vinden is, echt weird, maar heb m gewoon uit de Adidas Store.
Die afstand scheelt nogal wanneer je jouw buik recht houd en wanneer je gebogen zit. En hoe lang je bent.quote:
maar wel wintersportgebieden en pain americainquote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:08 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Kankerlui, kankertaal en kankeralles daar.
Staat er ook niet bij. Je bent in de war met de post van Wolvendagen.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:07 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Is dat Ali B. Daar hoort nimmer eenbij.
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:07 schreef wolvendagen het volgende:
Mensen zonder firebird.
[ afbeelding ]
Het zit je wel diep zo te horenquote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:08 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Kankerlui, kankertaal en kankeralles daar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |