quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:32 schreef Righteous het volgende:
De sfeer was alleen maar goed omdat Cohen thee heeft gezet . Vast geen muntthee geweest ....
Eerder een nieuwe informateur want voor Verhagen is de situatie ondertussen niet veranderd. Het CDA zit nog steeds niet te wachten op een op voorhand zeer instabiele coalitie met extreem-rechts, en geef ze eens ongelijkquote:Op dinsdag 22 juni 2010 20:54 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat Cohen zijn pootje straks houdt, dan komt vanzelf rechts weer in beeld
Tja daar zullen we wel nooit achter komenquote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:08 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Tja, dan is het inderdaad alleen voor de vorm geweest... maar waar hebben ze dan anderhalve dag voor nodig gehad?
Ik wilde er eerst nog 'Theeleuten?' achter zetten, is nogal een inkoppertjequote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:44 schreef du_ke het volgende:
[..]
Tja daar zullen we wel nooit achter komen. Misschien smaakt thee met Cohen wel erg goed
Femke had koekjes meegebracht en dat pak moest leeg.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:44 schreef du_ke het volgende:
[..]
Tja daar zullen we wel nooit achter komen. Misschien smaakt thee met Cohen wel erg goed
Waren zeker biologische dat het zo lang duurdequote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:35 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Femke had koekjes meegebracht en dat pak moest leeg.
Stugge, taaie, volkoren-noten-rozijnen koekjes.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:36 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Waren zeker biologische dat het zo lang duurde
En dan komt deze optie weer om de hoek kijkenquote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:42 schreef Boldface het volgende:
De informateur verdoet zijn tijd, terwijl hij de vaart erin moet houden. Verhagen en Cohen komen alleen uit beleefdheid bij de informateur langs. De PvdA zal niet in zo'n kabinet stappen, het CDA heeft na de historische verkiezingsnederlaag sowieso niks te zoeken. De 'grote verschillen' die 'onvoldoende perspectief' boden voor Paars Plus, zijn verschillen tussen VVD en PvdA. Diezelfde verschillen blijven gewoon intact en blokkeren dus een centrumkabinet.
Het zal me enorm verbazen als de informateur niet al in de loop van morgen bekendmaakt dat VVD-PvdA-CDA geen optie is. Als -ie een beetje opschiet, kan de persconferentie nog voor de lunchpauze plaatsvinden.
Ga je dit nu in elk topic neerplempen?quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En dan komt deze optie weer om de hoek kijken![]()
Ze kunnen daarna ook een andere informateur aanwijzen...
Van PvdA-huize bijvoorbeeld. Die kan dan nog wat onwaarschijnlijke varianten over links proberen die (waarschijnlijk) ook niet tot onderhandelen zullen komen. Vervolgens komt Paars+ weer in beeld, en is dat de enige manier voor de VVD om mee te regeren...
Ja, kennelijk komt in (bijna) elk topic dezelfde vraag op.. En dit is mijn antwoordquote:Op woensdag 23 juni 2010 00:16 schreef Klummie het volgende:
[..]
Ga je dit nu in elk topic neerplempen?
Bedenk dat ook VVD-PVV-CDA ook nog niet uit beeld is, zeker niet als men een akkoord kan vinden wat verkoopbaar is aan de achterban, zeker voor wat betreft het CDA. Wilders wil zo graag dat 'ie een hoop laat schieten hoor en qua begrotingsbeleid vinden CDA en VVD elkaar wel.
Als Brinkman in 1994 niet zo star had vastgehouden aan zijn WAO standpunt was Paars er geeneens gekomen. Kok wilde in eerste instantie gewoon verder met het CDA.quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:22 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, kennelijk komt in (bijna) elk topic dezelfde vraag op.. En dit is mijn antwoord
CDA kan rare sprongen maken, maar met zo'n megaverlies lijkt die kans toch kleiner...
Bagger oplossing inderdaad. Denk dat de gesprekken vrij snel afgelopen zijn en dat de informateur verder gaat met kijken of VVD, PVV en CDA geen oplossing is. Soms komen ze weer terug bij oude formules..quote:Op dinsdag 22 juni 2010 18:28 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Dus iedereen verliest, en iedereen wint?
Bah.
En? Het ging anders.... Water under the bridge...quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:25 schreef Klummie het volgende:
[..]
Als Brinkman in 1994 niet zo star had vastgehouden aan zijn WAO standpunt was Paars er geeneens gekomen. Kok wilde in eerste instantie gewoon verder met het CDA.
En zoals we inmiddels allemaal weten ziet dat er samen ook vreselijk gezellig uit.quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:16 schreef Klummie het volgende:
[..]
Ga je dit nu in elk topic neerplempen?
Bedenk dat ook VVD-PVV-CDA ook nog niet uit beeld is, zeker niet als men een akkoord kan vinden wat verkoopbaar is aan de achterban, zeker voor wat betreft het CDA. Wilders wil zo graag dat 'ie een hoop laat schieten hoor en qua begrotingsbeleid vinden CDA en VVD elkaar wel.
Nee, dat was te snel, eerst moet het congres spreken om draagvlak te krijgen, daar zal nu flink gelobbyd worden. Als men intern voldoende resultaten heeft van gesprekken met Wilders, dan kan men dat verkopen. Daar gaat tijd overheen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En? Het ging anders.... Water under the bridge...
Als het CDA nu niet had tegengestribbeld was er wellicht een coalitie uit de eerste informatie-optie gerold..
Ja, en Paars+ ook. Waar Rutte zelf over gezegd heeft dat er een goede sfeer was én (belangrijker) dat er vertrouwen was...quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:43 schreef Phoenixbirdy het volgende:
[..]
En zoals we inmiddels allemaal weten ziet dat er samen ook vreselijk gezellig uit.
PVV laat de begroting wel aan CDA/VVD, die liggen dicht genoeg bij elkaar.Het CDA moet alleen een manier vinden om dit te verkopen aan haar achterban. Het lijkt me logisch dat Rutte daar op wacht.quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:49 schreef Phoenixbirdy het volgende:
Ik blijf erbij dat PVV en VVD niet zo ver uit elkaar liggen. Ze komen ook uit dezelfde baarmoeder. Maar kleine Geertjes worden groot.
CDA staat daarentegen minder met hun op 1 lijn....
Hoe stel je je voor dat ze weer bij optie uitkomen?quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:56 schreef Klummie het volgende:
[..]
PVV laat de begroting wel aan CDA/VVD, die liggen dicht genoeg bij elkaar.Het CDA moet alleen een manier vinden om dit te verkopen aan haar achterban. Het lijkt me logisch dat Rutte daar op wacht.
quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hoe stel je je voor dat ze weer bij optie 1 uitkomen?
quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hoe stel je je voor dat ze weer bij optie uitkomen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |