Ik ben (samen met alle honden in een straat van 10 km) ben bang voor die kat.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 15:31 schreef 2NutZ het volgende:
Uit respect voor de overleden vogeltjes zou ik nu de kat opeten.
Als je dan toch zo'n faal topic aanmaakt, probeer dan in ieder geval goed te spellen, faalhaas...quote:Op dinsdag 22 juni 2010 15:29 schreef FoolWithMokey het volgende:
Klacht: Zie tt
Geetn pics want zielig en schokkend voor sommige fokkers.
Dat zijn er 2 agapornissen.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 15:33 schreef 9611Niels het volgende:
Ik heb gegoogled en dit is een agapornis:
[ afbeelding ]
groetjes Niels
quote:
bang voor een kat? wtfquote:Op dinsdag 22 juni 2010 15:32 schreef FoolWithMokey het volgende:
[..]
Ik ben (samen met alle honden in een straat van 10 km) ben bang voor die kat.
Ik heb je gewaarschuwd.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sisco Certified
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 15:38 schreef FoolWithMokey het volgende:
[..]
Ik heb je gewaarschuwd.Ooooooooh koetsjie koetsjie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deze leeft nog, het heeft alleen last van het syndroom van TS.Op donderdag 15 januari 2015 19:01 schreef Maanvis het volgende:
smegmanus is de as van het kwaad. een verbrand stukje Hitler.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |