rar bestand nu op http://www.spixmedia.nl/jensen/quote:Op maandag 2 augustus 2010 15:41 schreef tralalala het volgende:
Jammer dat jensenindemiddag.nl down is.
Bassie die een Prelude wil kopen via een advertentie uit het Vlaardingen nieuwsblad.
quote:Op maandag 2 augustus 2010 16:29 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
rar bestand nu op http://www.spixmedia.nl/jensen/
Dank!quote:Op maandag 2 augustus 2010 16:29 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
rar bestand nu op http://www.spixmedia.nl/jensen/
Goeie oude tijdenquote:Op vrijdag 30 juli 2010 15:21 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Altijd leuk natuurlijk
Dit is ook typisch ouderwetse Jensen-radio: gewoon een kwartier lullen over niks
Er staan ook fragmenten op veronica.nl.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 11:00 schreef jakees het volgende:
Wordt de aflevering van vandaag nog op spixmedia.nl gezet? Zou super wezen!
Hehe, zaten nog een paar Bassie's tussen die ik nog niet kendequote:Op maandag 2 augustus 2010 16:29 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
rar bestand nu op http://www.spixmedia.nl/jensen/
Geen idee heeft hij daar vanochtend niets over gezegd?quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 21:48 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Wie is nou die oplichter???????
Erik de Zwart misschien die ineens minder salaris wil gaan betalen omdat er nog geen officiele contracten zijn getekend?
De zwart loopt wel in de Privé of de Weekend of ander rioolblad te roepen dat hij geen jingles wil inspreken voor Jensen. Lekker profesionneel. Zou me niks verbazen als het die de Zwart is die pissig is dat hij nu geen aandacht krijgt.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 20:54 schreef Paul het volgende:
[..]
Geen idee heeft hij daar vanochtend niets over gezegd?
Holy shit nicequote:Op maandag 2 augustus 2010 16:29 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
rar bestand nu op http://www.spixmedia.nl/jensen/
In de jaren '80 waren heel veel mensen er onder de 25 nog niet eens...quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 08:56 schreef northernlight81 het volgende:
Wat een vreselijk wijf is die Kim Holland, dat hij daar een wekelijks item mee maakt.
Hij draait lekkere muziek en dat maakt alles goed ten opzichte van de andere ochtend dj's. Maar ik zou Veronica echt stukken beter vinden als ze niet van die flauwe dj's daar neerzetten als Jensen en v Someren.
Met de muziek die ze draaien spreken ze een grote doelgroep aan, ze zouden er goed aan doen als ze zich op alle mensen gaan richten die van 80's en 90's muziek houden en niet alleen mensen onder de 25.
Nu welquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 22:26 schreef RedFever007 het volgende:
Jammer dat ze zoveel muziek draaien![]()
Hebben ze Maarten Spanjer al gebeld?
Jan Papanazi is koning met Jensen samen op de radioquote:Op donderdag 12 augustus 2010 18:44 schreef Xrenity het volgende:
Op radio zijn ze zo veel briljanter dan op tv
Dat is juist baasquote:Op donderdag 12 augustus 2010 20:48 schreef kikoooooo het volgende:
Ik vind het heerlijk, ik trek alleen die muziek van veronica echt niet
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 20:48 schreef kikoooooo het volgende:
Ik vind het heerlijk, ik trek alleen die muziek van veronica echt niet
Ja geweldigquote:Op donderdag 12 augustus 2010 22:45 schreef Bestolene het volgende:
Al die oude jingles ook, als een warm bad
FEITJIIISSSS
hehe
Super, dit bestand had ik nog nietquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 00:38 schreef JaneDoe het volgende:
en hier een verzameling uit de periode 2000-2005
WIJ GAAN GEEN CENTIMETER ACHTERUIT!!!!quote:Op donderdag 12 augustus 2010 22:45 schreef Bestolene het volgende:
Al die oude jingles ook, als een warm bad
FEITJIIISSSS
hehe
Dank!quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 07:14 schreef Bestolene het volgende:
podcast staat hier http://jensenveronica.mevio.com/
Haha, meesterlijk was het vanmorgen weer inderdaad.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 19:40 schreef wolfrolf het volgende:
Over Griekenland"En dan moet je je zo gaan bedenken... zo dus hier liepen ze 10 miljard jaar geleden, nou daar gaat je middag. Had je mooi op het strand kunnen liggen"
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 19:40 schreef wolfrolf het volgende:
Over Griekenland"En dan moet je je zo gaan bedenken... zo dus hier liepen ze 10 miljard jaar geleden, nou daar gaat je middag. Had je mooi op het strand kunnen liggen"
Die Bassie-parodie was zoquote:
Thx zitten leuke tussenquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 00:38 schreef JaneDoe het volgende:
en hier een verzameling uit de periode 2000-2005
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 19:40 schreef wolfrolf het volgende:
Over Griekenland"En dan moet je je zo gaan bedenken... zo dus hier liepen ze 10 miljard jaar geleden, nou daar gaat je middag. Had je mooi op het strand kunnen liggen"
jolink en joling http://sharebee.com/05a8899equote:Op zaterdag 14 augustus 2010 20:51 schreef Droopie het volgende:
Bedankt voor de nieuwe fragmenten.. Maar ik blijf hopen op Gerart Jolink
quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 23:57 schreef Bestolene het volgende:
[..]
jolink en joling http://sharebee.com/05a8899e
Ik heb inmiddels een 140MB file op MegaUpload neergezet met bovenstaande typetjes van Jeroen Kijk in de Vegte uit Jensen in de ochtend en ook nog iets van Ruuddewild.nl toen Jeroen overstapte daarnaartoe maar dat was toch iets minder leuk o.a. omdat toen alleen nog Moraly Beyer deed en niet meer Katja, Gerart Jolink, Bea e.d.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:48 schreef funrider het volgende:
Ik heb hier nog hele collecties van mp3's met Beatrix, Wim-lex, Bernhard, Moraly Beyer, Katja, Gerart Jolink, Paulus Pietsma, Jan de Geile gedichtenlezer en telefoon terreur (veel typetjes van Jeroen Kijk in de Vegte) e.d. fragmenten.
Als er vraag naar is kan ik het wel weer eens ergens online zetten.
Thx ik zoek al een tijdje die Moraly Beyer stukjes van Jeroen kijk in de Vegte, heb jij daar nog meer van?quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:46 schreef funrider het volgende:
[..]
Ik heb inmiddels een 140MB file op MegaUpload neergezet met bovenstaande typetjes van Jeroen Kijk in de Vegte uit Jensen in de ochtend en ook nog iets van Ruuddewild.nl toen Jeroen overstapte daarnaartoe maar dat was toch iets minder leuk o.a. omdat toen alleen nog Moraly Beyer deed en niet meer Katja, Gerart Jolink, Bea e.d.
Sommige files zijn wel van slechte geluidskwaliteit (met ruis) maar beter is er helaas niet.
Maar dit was toch wel de reden om naar de radio te luisteren (VeronicaFM o.a.) toendertijd.
Download hier: http://www.megaupload.com/?d=I79XT7AR
http://jensenveronica.mevio.com/quote:Op maandag 16 augustus 2010 18:49 schreef Dementor het volgende:
Is de gehele uitzending van vandaag ook ergens online te vinden?
Heldquote:Op maandag 16 augustus 2010 18:54 schreef TheZapster het volgende:
[..]
http://jensenveronica.mevio.com/
Maar dan zonder muziek.
De aflevering van afgelopen vrijdag is tot nu toe mijn favoriet.Die bespreking van Jan Smit1-2-3 en het gesprek met Hans Kraaij jrquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 01:03 schreef luckass het volgende:
[..]
Held.
Dat gesprek met Maarten Spanjer was tot nu toe wel het toppunt.
"Ben jij nog niet dood?"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |