Die kan zo'n overgangsritten niet aan, laat staan om ook nog eens in bergetappes te gaan aanvallen voor de tussensprints. Petacchi kon dat wel aan, maar het is de vraag of hij dat nog kan. En bovendien heeft Hushovd het voordeel van exceptionele daalkwaliteiten.quote:Op woensdag 7 juli 2010 17:57 schreef SaintOfKillers het volgende:
McEwen doet ook nog mee. Kon vandaag die laatste jump niet meer plaatsen, maar heeft dan ook een serieuze put in zijn arm, misschien kan hij nog verbeteren.
En bij Lampre hebben ze weer renners die mee kunnen gaan in zulke etappes en Hushovd misschien punten af kunnen snoepen (al zal dat moeilijk worden) en hem er iig flink voor laten werken. Als Cunego mee is, zal die Hushovd niet zonder meer de sprint laten winnen, lijkt me zo.quote:Op woensdag 7 juli 2010 18:31 schreef wimderon het volgende:
[..]
Die kan zo'n overgangsritten niet aan, laat staan om ook nog eens in bergetappes te gaan aanvallen voor de tussensprints. Petacchi kon dat wel aan, maar het is de vraag of hij dat nog kan. En bovendien heeft Hushovd het voordeel van exceptionele daalkwaliteiten.
Hm, hij gaf althands bij Coo de indruk geen zin in een achtervolging te hebben. Daar zat hij niet ver na de laatste groep die wel weer aansluiting kreeg.quote:Op woensdag 7 juli 2010 17:56 schreef Wombcat het volgende:
Zonder die valpartij zou Petacchi daar waarschijnlijk ook mee zijn in de eerste groep. Die zat de hele tijd bij de eerste 30.
Ik doelde erop dat hij in de beklimming van de Stockeu nog goed voorin zat.quote:Op woensdag 7 juli 2010 18:41 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Hm, hij gaf althands bij Coo de indruk geen zin in een achtervolging te hebben. Daar zat hij niet ver na de laatste groep die wel weer aansluiting kreeg.
Ik vraag me af of Hushovd daar goed genoeg voor is op dit moment.quote:Op woensdag 7 juli 2010 18:38 schreef Mercurial het volgende:
Net zoals vorig jaar Hushovd solo in een bergetappe.
Zelfs Cavendish. Als die nog een paar keer wint (wat toch een mogelijkheid is) en Hushovd weer niet verder komt dan 9e of 10e, dan staan ze praktisch gelijk.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 18:34 schreef Wombcat het volgende:
Wordt toch nog spannend, Hushovd, Petacchi en McEwen staan nu nog dichter op elkaar.
Probleem voor Cavendish is dat op drie man 20-30 punten moet inlopen: Petacchi, McEwen én Hushovd.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 19:03 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Zelfs Cavendish. Als die nog een paar keer wint (wat toch een mogelijkheid is) en Hushovd weer niet verder komt dan 9e of 10e, dan staan ze praktisch gelijk.
Zo'n etappe naar Revel is dan meer eentje voor bijv. Freire of Boasson Hagen (en evt. Hushovd).quote:Op vrijdag 9 juli 2010 19:15 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Probleem voor Cavendish is dat op drie man 20-30 punten moet inlopen: Petacchi, McEwen én Hushovd.
En zoveel echte sprintetappes zijn er ook niet meer. Die naar Bordeaux en Parijs worden wel een massasprint. De etappes tussen de Alpen en Pyreneën zal toch vaak een groepje wegblijven. Daar zie ik eigenlijk nog maar 2 echte kansen op een massasprint, naar Sisteron en naar Revel. Waarbij bij die 2e op 8 km van de finish nog een colletje van 3e categorie ligt.
Denk ik ook, alhoewel Cavendish ook zo'n heuveltje wel aankan. De etappe naar Revel is ook weer ideaal voor een groepje vluchters.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 19:33 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Zo'n etappe naar Revel is dan meer eentje voor bijv. Freire of Boasson Hagen (en evt. Hushovd).
Je kan ook strafpunten krijgen voor het klassement als je bijv. te lang stayert achter een ploegleiderswagen, of je omhoog laat slepen op een berg door zo'n wagen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:48 schreef -Vaduz- het volgende:
Weet iemand waarom Lorenzetto en Kern minpunten voor de groene trui hebben?
lijkt er wel opquote:
quote:Op donderdag 15 juli 2010 21:22 schreef Beregd het volgende:vier renners binnen één ritoverwinning van elkaar. De rit van nu zaterdag kan cruciaal zijn. Hushovd heeft noch een plannetje voor in de pyrineeën, zei zijn verzorgen. Dt plan is wsch gewoon meegaan met een lange ontsnapping en tussensprints pakken, kan ik al verklappen.
moet ie wel eerst over de bergen komen.quote:Op donderdag 15 juli 2010 21:25 schreef franklop het volgende:
[..]
lijkt er wel op
En Petacchi lijkt me idd grootste kanshebber
Hij gaat volgens mij beter bergop dit jaar dan Cavendish en McEwenquote:Op donderdag 15 juli 2010 21:57 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
moet ie wel eerst over de bergen komen.
vorig jaar was het enkel hushovd vs Cav, het kan goed ijn dat hij het dit jaar met meer concurrenten moeilijker gaat krijgenquote:Op donderdag 15 juli 2010 21:28 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Eigenlijk snap ik dat nooit, zo moeilijk kan het toch niet zijn voor Lampre, Columbia en eventueel Katusha om zo'n groepje niet te laten vertekken, daar zitten toch een hoop renners die voor de rest toch helemaal niets in deze Tour komen doen.
Idd. Of anders een Hondo meesturen, die kan het Hushovd nog moeilijk maken in de tussensprint. Zelfs Cunego kan dat trouwens. Lekker een kilometer voor de sprint bij Hushovd in het wiel gaan zitten, dan wordt 'ie toch wel zenuwachtig.quote:Op donderdag 15 juli 2010 21:28 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Eigenlijk snap ik dat nooit, zo moeilijk kan het toch niet zijn voor Lampre, Columbia en eventueel Katusha om zo'n groepje niet te laten vertekken, daar zitten toch een hoop renners die voor de rest toch helemaal niets in deze Tour komen doen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |