Het leeft niet onder de Nederlanders, ze zingen amper mee. Bij Korea D-P-Fucking-R krijgen ze der tranen van in de ogenquote:Op maandag 21 juni 2010 13:30 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Oh, is het dan pas officieel mooi?
OMG GOLASOOOOOOOOOquote:Op maandag 21 juni 2010 13:31 schreef Chuck_Norris het volgende:
Hou me up2date voor alle Tae-Se acties. Ik kan nu niet kijken.
Oké, en dat maakt het Wilhelmus minder mooi?quote:Op maandag 21 juni 2010 13:31 schreef reetveter het volgende:
[..]
Het leeft niet onder de Nederlanders, ze zingen amper mee. Bij Korea D-P-Fucking-R krijgen ze der tranen van in de ogen.
You. Really. Suck. Op alle vlakken.quote:Op maandag 21 juni 2010 13:32 schreef reetveter het volgende:
Tevens is het Wilhelmus serieus een klotevolkslied. Maar dat vond ik altijd al.
Hij heeft zojuist de 0-1 gescoord. Ronaldo had wel een schot op goal maar dat was echt niks.quote:Op maandag 21 juni 2010 13:31 schreef Chuck_Norris het volgende:
Hou me up2date voor alle Tae-Se acties. Ik kan nu niet kijken.
Op basis van datquote:Op maandag 21 juni 2010 13:33 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
You. Really. Suck. Op alle vlakken.
Omdat je je vriendin niet dumpt voor haar.quote:
quote:Op maandag 21 juni 2010 13:34 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Omdat je je vriendin niet dumpt voor haar.
Ik ook.quote:Op maandag 21 juni 2010 13:35 schreef tliciouz het volgende:
Waarom gilt iedereen als Ronaldo aan de bal is.
Jij kan ook zo in Noord-Korea wonen. Als mensen een andere mening hebben zuigen ze ineens op alle vlakkenquote:
Fanboys.quote:Op maandag 21 juni 2010 13:35 schreef tliciouz het volgende:
Waarom gilt iedereen als Ronaldo aan de bal is.
Beter doe je niet zo tegen me.quote:Op maandag 21 juni 2010 13:36 schreef reetveter het volgende:
[..]
Jij kan ook zo in Noord-Korea wonen. Als mensen een andere mening hebben zuigen ze ineens op alle vlakken.
Nee, in Noord-Korea staat 5 jaar cel op het woord 'kanker' zeggen.quote:Op maandag 21 juni 2010 13:36 schreef reetveter het volgende:
[..]
Jij kan ook zo in Noord-Korea wonen. Als mensen een andere mening hebben zuigen ze ineens op alle vlakken.
Dat woord kennen ze helemaal niet.quote:Op maandag 21 juni 2010 13:37 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Nee, in Noord-Korea staat 5 jaar cel op het woord 'kanker' zeggen.
Zie PI.quote:Op maandag 21 juni 2010 13:38 schreef reetveter het volgende:
[..]
Nee, andersom. Beter reageer jij een keer normaal.
quote:Op maandag 21 juni 2010 13:32 schreef Skylark. het volgende:
Oh afgekeurd.
EN WAT IS DIT??????????????
TAE SE ROOD?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |