Andersom toch?quote:Op dinsdag 6 juli 2010 09:48 schreef HerbertThePervert het volgende:
Toen Herbert mongolenwaaier zei vond Maarten dat niet zo leuk.
Ja, Ducrot begon erover dankzij Herbert, maar volgens mij wilde hij het zelf er ook niet over hebben?quote:
De Christophe en de smid-anekdote uit 1920 ookquote:Op woensdag 7 juli 2010 19:32 schreef HerbertThePervert het volgende:
De uitspraak van Freire kwam natuurlijk weer even aan bod vandaag.
quote:"We zijn de dwangarbeiders van de weg. Heroiek is de bakermat van onze sport."
Verstandig hoor, zo zonder helmquote:Op donderdag 8 juli 2010 11:53 schreef Remzz het volgende:
Onze vriend doet wat voorwerk
http://nos.nl/video/170050-herbert-dijkstra-verkent-kasseien.html
Ja, bij de eindsprint in Reims ook wel 2 of 3 keer. Zegt ie dat alles op een elastiek is getrokken door de rotondes, net op dat moment komt alles vooraan bij elkaar, en zie je dat ze naar elkaar gaan zitten kijken wie er als eerste aan gaatquote:Op donderdag 8 juli 2010 00:04 schreef luckass het volgende:
Vandaag kwam de combinatie peleton / elastiek weer voorbij
Ja iddquote:Op woensdag 7 juli 2010 18:28 schreef Mercurial het volgende:
Het wordt bijna irritant hoevaak Maarten een van de woorden: modern of nieuw wielrennen in de mond neemt
Bijna?quote:Op woensdag 7 juli 2010 18:28 schreef Mercurial het volgende:
Het wordt bijna irritant hoevaak Maarten een van de woorden: modern of nieuw wielrennen in de mond neemt
Dat van net is een act. Vroeger was er wel wat wrevel, maar tegenwoordig respecteren ze elkaar en zijn het beste kameraden.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 15:55 schreef Ringo het volgende:
Zeg, kunnen die twee elkaar eigenlijk uitstaan?
Ik kreeg er ook rare gedachtes bijquote:Op vrijdag 9 juli 2010 17:07 schreef Ereinion het volgende:
Zonet begon Ducrot erover dat alle Spanjaarden een extra liter bloed hebben. Ik ben bang dat hij nog gelijk heeft ook
quote:Op zondag 11 juli 2010 15:23 schreef jakkop het volgende:
"Moerenhout is zo'n breed inzetbare renner, hij kan goed sprinten om mee te beginnen. Hij kan ook goed berg oprijden, werd 24e in de Vuelta."
(10 seconden later, Boogerd zat overduidelijk niet op te letten)
"Maar het enige wattie niet kan is sprinten, hahaha, zelfs ik rijd hem er nog uit, hahaha, dat zegt wat jongens, hahaha"
met een flinke bijdrage van mij tijdens vorige Tours en Wk'squote:Op maandag 21 juni 2010 10:55 schreef TheKC het volgende:
http://nl.wikiquote.org/wiki/Maarten_Ducrot
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |