Ik tel al heel lang geen calorieen meer, dus dat weet ik niet zo goed. Probeer iig geen maaltijden over te slaan, wat ik vroeger wel geregeld deed. Maar het is niet dat ik bewust laag ga zitten. Zoals ik net al postte, voor mijn idee was het vandaag netjes, muv het biscuitje.quote:Op maandag 21 juni 2010 21:54 schreef Laureline het volgende:
[..]
Je gaat weer minder eten, merk ik (maximaal 1200 kcals per dag). Klopt dat?
Dat was ik! Het is heel nuttig. En afgelopen maand 100 euro uitgegeven dus het scheelt ook.quote:Op maandag 21 juni 2010 22:01 schreef neen het volgende:
[..]
Pijn in de buik weet je wel
O, wie hield ook alweer sinds een tijdje een huishoudboekje bij? En met een handig programma of gewoon op papierik moet dat ook doen. Structuur jeweets.
O, en moeders... die lui weten ook altijd alles he echt unglaublich
ik heb de vaste telefoon hier nog niet gevonden dus denk het nietquote:
O oke! Zet je ook alles wat je koopt erin dan of gewoon: "Boodschappen" enzo? Want ik gok dat bij boodschappen er zo nu en dan uitschieters bij zullen zitten bij mijquote:Op maandag 21 juni 2010 22:10 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Dat was ik! Het is heel nuttig. En afgelopen maand 100 euro uitgegeven dus het scheelt ook.
In excel jeweet.
Lekker dat het wel bevaltquote:Op maandag 21 juni 2010 22:25 schreef Chicolate het volgende:
ibtl. Bijgelezen maar weet niet zo goed wat te zeggen.kunnen veel slankies wel gebruiken.
Ik kom er net achter dat ik veel teveel eten heb gekocht voor 2 weken, vandaar dat mn budget zo snel ging, ogen zijn groter dan maag blijkbaar. En ik maak steeds teveel ook nog eens. En begin te laat met koken. Lastig hoor, goed voor jezelf zorgen als je alleen woont. Ga om goed te beginnen maar weer vroeg slapen, dat bevalt me eigenlijk wel. En de kat ligt al klaar op bed.
Wat een fijne post vind ik ditquote:Op maandag 21 juni 2010 22:25 schreef Chicolate het volgende:
ibtl. Bijgelezen maar weet niet zo goed wat te zeggen.kunnen veel slankies wel gebruiken.
Ik kom er net achter dat ik veel teveel eten heb gekocht voor 2 weken, vandaar dat mn budget zo snel ging, ogen zijn groter dan maag blijkbaar. En ik maak steeds teveel ook nog eens. En begin te laat met koken. Lastig hoor, goed voor jezelf zorgen als je alleen woont. Ga om goed te beginnen maar weer vroeg slapen, dat bevalt me eigenlijk wel. En de kat ligt al klaar op bed.
quote:Op maandag 21 juni 2010 22:39 schreef Laureline het volgende:
Ha, Hond heeft gewoon karakter. Niet zo'n laffe slijmbal als Labrador. Sommige baasjes willen dat maar al te graag, God zijn, maar uiteindelijk krijg je de hond die je verdient
Ik heb net een hele nette vreetbui gehad: 2 cappuccino, 2 stukjes chocola, 1 boterham pindakaas, paar katjang pedis en hete rijstcrackers, schaal aardbeien met kwark. Dat is ongeveer XM's hele daglijstje, maar ik ben trots
De smailies heb ik zelf getypt!>:O
Heb categorieen:quote:Op maandag 21 juni 2010 22:32 schreef neen het volgende:
[..]
O oke! Zet je ook alles wat je koopt erin dan of gewoon: "Boodschappen" enzo? Want ik gok dat bij boodschappen er zo nu en dan uitschieters bij zullen zitten bij mij
Oo gaat dit over het trouwkaartje? Want die had ik ook, en ik wist ook niet wat het was! maar erg leuk idd!!!quote:Op maandag 21 juni 2010 22:50 schreef P.F het volgende:
O en ik had net post, en sinds ik hier woon heb ik ALLEEN nog maar slechte post gehad en de handgeschreven brieven waren het ergst. Ik kon het handschrift ook totaaaal niet plaatsen. Ik wou hem eerst helemaal niet open maken. Daarna toch maar wel open maken. En toen ik dacht deed deed m'n hart een huppeltjeLeuke kaart!!! (Maar hij mag volgende keer wel in een vrolijkere envelop want ik schrok mij rot
Ja, slecht geweten
)
Dat werkt bij mij helemáál niet! Het heerlijkste vind ik een boek lezen en intussen een zak chips etenquote:Op maandag 21 juni 2010 22:48 schreef DeLuna het volgende:
Vandaag weer een ongezonde dag.Maar ik heb een plan! Ik ga alle Harry Potter boeken lezen, want dan vergeet ik de tijd en dan heb ik dus ook geen tijd om te snoepen!
Dus het lijstje van vandaag heeft ook niet zoveel zin.
Jaquote:Op maandag 21 juni 2010 22:51 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Oo gaat dit over het trouwkaartje? Want die had ik ook, en ik wist ook niet wat het was! maar erg leuk idd!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |