Eeehm, 't is trouwens wel belangrijk dat _Led_ uiterlijk woensdagavond genezen is van zijn klachtenquote:Op maandag 21 juni 2010 10:06 schreef EINZ het volgende:
Kan het ook zijn dat ik niets merk?
Ja, dat kan. Reiki werkt altijd, maar dat hoeft niet te betekenen dat je (meteen) iets merkt. Soms krijgen mensen het warm of nemen ze een tintelend gevoel waar, soms wordt een bepaalde emotie die op dat moment bij hen speelt weggenomen of krijgen ze een bepaald inzicht. Soms gebeurt er ook pas iets een paar dagen daarna.
Gaan jullie eindelijk daten? Dat is wel veel druk op EINZ!quote:Op maandag 21 juni 2010 10:14 schreef JoepiePoepie het volgende:
* JoepiePoepie is zeer benieuwd naar wat er vanavond gaat gebeuren!
[..]
Eeehm, 't is trouwens wel belangrijk dat _Led_ uiterlijk woensdagavond genezen is van zijn klachten.
Nee, Danny heeft voor mij een speciaal reiki-lijntje aangelegd naar de fok servers en als jullie vingers op het toetsenbord houden kan ik jullie makkelijk bereikenquote:Op maandag 21 juni 2010 10:09 schreef PushyGurl het volgende:
en heb je daar dan geen foto voor nodig ?
Ja. Infinite.quote:Op maandag 21 juni 2010 10:13 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik heb een vraagje over dat groepssessie gebeuren die er in feite op neerkomt: is er een eindige hoeveelheid reiki?![]()
De intentie stuurt gewoon naar alle personen zonder krachtsverlies. Maak je niet druk dat je niet krijgt wat je op dit moment nodig hebtquote:Wordt de hoeveelheid reiki die jij verstuurt vanavond nu in kleinere stukjes verdeelt omdat het om meerdere mensen gaat en is een effect wellicht beter te merken als je dat allemaal op een persoon concentreert of wordt er gewoon meer verstuurd of...?
Je bent verdorven.quote:Op maandag 21 juni 2010 10:14 schreef JoepiePoepie het volgende:* JoepiePoepie is zeer benieuwd naar wat er vanavond gaat gebeuren!
[..]
Eeehm, 't is trouwens wel belangrijk dat _Led_ uiterlijk woensdagavond genezen is van zijn klachten.
Het ging me er meer om dat het qua experiment dan wellicht beter was geweest om je op een persoon te concentreren zoals Led, die al heel lang dit soort dingen wil ervaren. Mocht dat het geval geweest zijn dan had ik mijn plaatsje natuurlijk graag opgegeven zodat JoepiePoepie en Led woensdag kalknagelvrij kunnen daten.quote:Op maandag 21 juni 2010 10:36 schreef EINZ het volgende:
[..]
Ja. Infinite.
[..]
De intentie stuurt gewoon naar alle personen zonder krachtsverlies. Maak je niet druk dat je niet krijgt wat je op dit moment nodig hebt
Whahahaquote:Op maandag 21 juni 2010 10:50 schreef Peter het volgende:
Hit me! (ik ga er banco in, een collega doet aan reiki maar wil alleen vrouwen behandelen, dus lijkt me wel een keer 'leuk' om te kijken of ik er iets van merk ).
quote:Op donderdag 17 december 2009 22:22 schreef JoepiePoepie het volgende:
Ik heb twee reiki-ervaringen.
Een keer was het in een kroeg. Die idioot ging ineens z'n handen naast m'n hoofd zetten en zeggen dat als ik mijn hoofd tussen zijn handen ging plaatsen dat er dan van alles zou gaan gebeuren. Tja, dat geloof ik best... bij hem dan. Daar moest ik erg om lachen, dat vond hij niet tof
.
Een andere keer was bij iemand thuis op visite. Ik stond op het punt om weg te gaan, zegt hij ineens dat er spanningen in mijn lichaam zitten en dat zou hij wel even weg-reiki-en. Toen ben ik maar meteen weggegaan, zonder reiki.
Dat waren mijn reiki-ervaringen.
Ik ben een believerquote:Op maandag 21 juni 2010 10:48 schreef JoepiePoepie het volgende:
Trouwens EINZ...Wat wel erg interessant zou zijn, is als er zich ook een rijtje believers aanmeldt. Tot nu staan er alleen maar sceptici op de lijst.
Het is dan leuk om achteraf te bekijken of de effecten bij de believers heel erg anders zijn dan bij de sceptici en waar dat dan aan ligt enzo.
Dus ik hoop dat er zich nog wat believers aanmelden![]()
Nou, ik heb al wekenlang last van mijn linkerarm, als die pijn d.m.v. placebo-effect weggaat of vermindert vind ik dat ook bestquote:Op maandag 21 juni 2010 11:04 schreef NouMooiNiet het volgende:
Ik ben een believer, heb met daarnet ook aangemeld.
Alleen 1 ding: wat als placebo effect?? Juist ALS believer zijnde...
Tis een vrouw en daarom wil ze juist geen mannen behandelenquote:Op maandag 21 juni 2010 10:55 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Whahaha! Wat een viezerik
.
Ik ken dat soort mannetjes wel:
[..]
dat kan niet...wat jij daar zegt...je hebt op zen minst een foto of nee naam nodig...en ja ik heb ook reikiquote:Op maandag 21 juni 2010 10:35 schreef EINZ het volgende:
[..]
Nee, Danny heeft voor mij een speciaal reiki-lijntje aangelegd naar de fok servers en als jullie vingers op het toetsenbord houden kan ik jullie makkelijk bereiken
Geintje, ik heb verder niets nodig
Waarom heb je een foto nodig?quote:Op maandag 21 juni 2010 11:27 schreef PushyGurl het volgende:
[..]
dat kan niet...wat jij daar zegt...je hebt op zen minst een foto of nee naam nodig...en ja ik heb ook reiki
lol Hij is een master in reiki. wie ben jij?quote:Op maandag 21 juni 2010 11:27 schreef PushyGurl het volgende:
[..]
dat kan niet...wat jij daar zegt...je hebt op zen minst een foto of nee naam nodig...en ja ik heb ook reiki
je hebt een foto nodig om de juist betreffende energie naar de juiste persoon te kunnen sturenquote:
Achteraf kunnen mensen zich nog kenbaar maken als believer of scepticus.quote:Op maandag 21 juni 2010 10:48 schreef JoepiePoepie het volgende:
Trouwens EINZ...Wat wel erg interessant zou zijn, is als er zich ook een rijtje believers aanmeldt. Tot nu staan er alleen maar sceptici op de lijst.
Het is dan leuk om achteraf te bekijken of de effecten bij de believers heel erg anders zijn dan bij de sceptici en waar dat dan aan ligt enzo.
Dus ik hoop dat er zich nog wat believers aanmelden![]()
Goed dat je een eigen mening hebt, maar waarom post je dat in dit topic?quote:Op maandag 21 juni 2010 10:42 schreef lurf_doctor het volgende:
Kan me niet voorstellen dat dit werkt. Maar ja, als er maar hevig in gelooft werkt het natuurlijk, zoals met alle kwakzalverij.
quote:Coordinated World and Galactic Effort for the Gulf Oil Spill
Date: Monday, June 21, 2010
A 24-hour period dedicated toward healing the Gulf with focus, intention, prayer, ceremony, music and love, visualized and sent from where you reside. Your participation anchors the Light being directed toward the wounding and split which has occurred on this and other levels, from Atlantis to today. All efforts of love and care are welcome. We join you then.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |