Wat mij betreft: hartstikke leuk!!quote:Op zondag 20 juni 2010 20:51 schreef wouter37 het volgende:
net zoals bij de Striker ga ik ook van dit project weer een verslag op Fok! zetten (mits jullie het leuk vinden natuurlijk)
Is wel de bedoelingquote:Op zondag 20 juni 2010 20:58 schreef -_Tommy_- het volgende:
Grappig! Komt dat ding dan ook op kenteken te staan?
Dankuu.quote:
de voorschijfen zijn volgens mij ook van een miniquote:Op zondag 20 juni 2010 23:01 schreef ononono het volgende:
Ha wat leuk
Een 1275 A-series blok op een mini voorsubframe.
Heb je nog wilde plannen met het blok?
Word er nog meer van de mini gebruikt?
hmm zie dat de meeste foto's ontbreken daarquote:
daar zijn boeken over geschreven en hele industrieen voor opgetuigd!quote:Op maandag 21 juni 2010 15:38 schreef wouter37 het volgende:
[..]
de voorschijfen zijn volgens mij ook van een mini
verder wil ik het blok helemaal uit elkaar halen. wat kan ik allemaal voor een wilde plannen doen met dat blok ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop