quote:Op zondag 20 juni 2010 15:23 schreef Zwolsboy het volgende:
ik dacht dat hun vlees met respect geslacht werd en dieren pas slachten als ze oud en bijna dood zijn![]()
quote:Op zondag 20 juni 2010 15:23 schreef Zwolsboy het volgende:
![]()
http://www.skoften.net/index/video/halal_slachtmachine
ik dacht dat hun vlees met respect geslacht werd en dieren pas slachten als ze oud en bijna dood zijn![]()
Klacht : Halal vlees is nog erger dan nederlands vlees (de 1e is onze manier van slachten)
Waarom zijn er nog steeds mensen die daar in trappen?quote:Op zondag 20 juni 2010 15:26 schreef Zwolsboy het volgende:
Waarom zeggen moslims altijd dat hun vlees met respect geslacht is en nauwlijks pijn aanwezig is
Dat zeggen ze niet.quote:Op zondag 20 juni 2010 15:26 schreef Zwolsboy het volgende:
Waarom zeggen moslims altijd dat hun vlees met respect geslacht is en nauwlijks pijn aanwezig is
ik ken genoeg moslim mensen die gewoon aardig zijn en waar ik mee omga en hun zeggen dat hun vlees 100x beter is en met respect geslacht is en dieren lopen minstens 6 jaar in een weiland rond.quote:
Het wisselt nog wel eens. Net zoals mijn aanwezigheid op FOK!quote:Op zondag 20 juni 2010 15:31 schreef Banzaiaap het volgende:
[..]
Weer? Dus je was het eerst wel en nu niet meer?
Weer?quote:
Aha, 'moslim mensen' waarmee je omgaat. Goede bron.quote:Op zondag 20 juni 2010 15:32 schreef Zwolsboy het volgende:
[..]
ik ken genoeg moslim mensen die gewoon aardig zijn en waar ik mee omga en hun zeggen dat hun vlees 100x beter is en met respect geslacht is en dieren lopen minstens 6 jaar in een weiland rond.
het tegendeel is dus waarkijk maar naar die geiten en schapen en die ene koe
je ziet geen varkens duh halal vlees is varkensvrij
quote:Op zondag 20 juni 2010 15:41 schreef Pluis_Konijn het volgende:
[..]
JA SORRY MAAR IK KAN EEN KIPPETJE AF EN TOE GEWOON NIET WEERSTAAN![]()
![]()
Zoals ik al had gezegd is dit idd niet Halal. Lijkt op een slachterij uit het Oostblok ofzo. Zou ook kunnen zijn dat het een illegale slachterij is.quote:Op zondag 20 juni 2010 15:46 schreef Twizu het volgende:
Ik heb overigens niet het idee dat dit Halal is? Bij Ritueel slachten mogen andere dieren toch niet aanwezig zijn?
quote:Op zondag 20 juni 2010 15:44 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Kip
* TimKuik voelt zich soms een neger.
Daarom kijk ik het niet eens meerquote:
Halal vlees mag niet verdoofd worden, dus ook geen stroomstoot, wijsneus.quote:Op zondag 20 juni 2010 15:40 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Weer?
De manier waarop op het filmpje geslacht word niet de manier hoe in Nederland geslacht word. In Nederland dienen de dieren een stroomstoot te krijgen van tevoren waardoor ze op slag dood zijn.
Tevens is de manier van slachten in dit filmpje niet Halal, volgens mij is het een filmpje uit een Oostblok land waar er een stuk minder regels zijn omtrent dit soort praktijken.
helaas denken de meeste mensen dat vlees uit ze supermarkt komt en denken niet na over de leed die zo een dier heeft doorgemaakt.quote:
Deze zou verplichte kost op school moeten zijn.quote:Op zondag 20 juni 2010 15:57 schreef superdrufus het volgende:
[..]
kijk dit dan maar
http://video.google.com/videoplay?docid=6361872964130308142#
aan het einde zal je echt het echt triest gaan vinden
Je hoeft geen veganist te zijn om respect voor leven tentoon te kunnen spreiden.quote:
Hij bedoelt dat het niet halal is omdat het tegen de dierenwelzijnsboodschap van de profeet ingaat.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |