Hahahaquote:Op zaterdag 19 juni 2010 12:19 schreef Stormqueen het volgende:
Ik ben ook erg origineel vandaag
[ afbeelding ]
Geen oranje nagels. Ons heeft genoeg oranje
[ afbeelding ]
Zow, en nu op naar vrienden voor een middag voute muziek, voetbal en oranje sushi
Even een goed voorbeeld gepakt, als ik de hele nagel lak ziet het er al snel zo uit:quote:Op zaterdag 19 juni 2010 12:21 schreef Tegan het volgende:
[..]
Die outfit.
[..]
Je nagel is dood, dus ademen kan hij niet. Daarnaast bedoelde ik niet dat je lelijk lakte. Maar dat het dan flatterender is om een foto te nemen van voren zeg maar. Zo van de zijkant is gewoon niet mooi gefotografeerd, terwijl het er van voren gewoon perfect uitziet
.
Hij glimt trouwens wel als geheel, maar dat is onmogelijk om op de foto te krijgen. Verder erger ik me ook op onstrakke lijntjesquote:Op zaterdag 19 juni 2010 12:20 schreef P.F het volgende:
[..]
Beetje lullig, sorry!
Maar ik vind het dus niet mooi dat de nagellak zelf niet als een geheel glimt + dat de randjes niet strak zijn + dat de kleuroverloop niet strak is.
(Niet dat ik het beter kan..)
-edit-
O sorry had helemaal niet door dat dit JOUW nagels warenNeem dan ook een avatar
![]()
quote:Op zaterdag 19 juni 2010 12:23 schreef Tegan het volgende:
[..]
Hij glimt trouwens wel als geheel, maar dat is onmogelijk om op de foto te krijgen. Verder erger ik me ook op onstrakke lijntjes. Maarja. Het valt alleen mij op heb ik het idee, als ik ergens rondloop.
Wat? Je moet ook niet over je nagelriem lakken maar er net onder. Jij slaat best een flink stuk over imo. Even niet over de zijkant, maar over de voorkant.quote:Op zaterdag 19 juni 2010 12:24 schreef P.F het volgende:
Oja en ik kan m'n nagelriemen niet terug duwen als ik er overheen lak, en dat vind ik best belangrijk anders krijg je van die pijnlijk scheurende nagelriemen!
Uhu. Normaal doe ik nooit manicures waarbij ik free hand lijnen moet maken, maar dit is de enige uitzonderingquote:Op zaterdag 19 juni 2010 12:24 schreef P.F het volgende:
[..]
Ja alsof iemand ooit zo dichtbij komt. Ik lak het liefst in het donker, heb nu sommige nagels wel 3x over gedaan nu ik voor het eerst in daglicht lakte
Hihi, thanks! Maar ik wil best andere foto's maken hoor, maar ik vind alleen een hand zo..... Kaalquote:Op zaterdag 19 juni 2010 12:29 schreef Stormqueen het volgende:
dat valt allemaal best mee, zo veel slaat PF niet over en ik vind dat ze netjes lakt. Zo
joh maak gewoon de foto's die jij wil al zit er maar 1 streepje op je nagels!quote:Op zaterdag 19 juni 2010 12:32 schreef P.F het volgende:
[..]
Hihi, thanks! Maar ik wil best andere foto's maken hoor, maar ik vind alleen een hand zo..... Kaal!
.. Het is superkoudquote:Op zaterdag 19 juni 2010 12:36 schreef P.F het volgende:
Ja ik loop in het weekend altijd in bikini!
Ja I know maar ik hou niet zo van veel kleren aan thuis. En dan heb ik mij net ingesmeerd en zo, is een bikini wel fijnquote:
Wat goedquote:Op zaterdag 19 juni 2010 11:55 schreef Lindytje het volgende:I haz a jobz!!!
![]()
Voor 3x 4 uur per week in het ziekenhuisrestaurant! Beetje broodjes smeren, eitje bakken, frietjes bakken, etc. Jottem!!![]()
9 juli eerste dagje, want de baas gaat nu eerst even op vakantieen daarna mag ik mee gaan draaien. Was binnen een kwartiertje weer weg, met een baantje
Mooie kleuren.quote:Op zaterdag 19 juni 2010 00:59 schreef Ainnir het volgende:
@IJsdraakje Nice!![]()
Paar dagen niet op fok geweest, dus ik heb flink wat terug te lezen..
OPI Text Me Text You over China Glaze Awakening.. duochrome effect is niet goed te zien in de zon helaas
[ afbeelding ]
OPI DS Royal over OPI Purple with a Purpose
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 19 juni 2010 11:55 schreef Lindytje het volgende:
I haz a jobz!!!
![]()
Voor 3x 4 uur per week in het ziekenhuisrestaurant! Beetje broodjes smeren, eitje bakken, frietjes bakken, etc. Jottem!!![]()
9 juli eerste dagje, want de baas gaat nu eerst even op vakantieen daarna mag ik mee gaan draaien. Was binnen een kwartiertje weer weg, met een baantje
quote:Op zaterdag 19 juni 2010 12:19 schreef Stormqueen het volgende:
Ik ben ook erg origineel vandaag
[ afbeelding ]
Geen oranje nagels. Ons heeft genoeg oranje
[ afbeelding ]
Zow, en nu op naar vrienden voor een middag voute muziek, voetbal en oranje sushi
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |