Vrijdag wezen kijken. Leuk om er eens in te mogen kijken. De muren staan, de verwarmingen hangen (op 1 na), de badkamer en wc zijn betegeld. Qua afwerking moet er nog behoorlijk wat gebeuren. De keuken moet nog worden geplaatst, de badkamer moet nog worden afgewerkt, wc is nog niet af, alle (oude en bestaande) muren en de trapleuningen moeten opnieuw worden geverfd en er moeten deuren geplaatst worden.
En last but not least.. De algemene tuin moet verhard zijn voor we de sleutel krijgen. En de plannen rondom de tuin zijn nog niet eens helemaal rond
Zouden we dan ook eerst half tot midden oktober de sleutel krijgen, vorige week bleek het pas 16 november te zijn. Onze meubels zouden week 43 komen dus die hebben we 4 weken verplaatst. 4 Weken was het maximale zonder dat we moesten gaan betalen voor opslag. We hebben nu 1 tot 2 weken om het huis zover af te krijgen dat de meubels er in kunnen dus al veel klusmensen gezocht!
In onze berging op de eerste verdieping zou een cv ketel en verder onze wasmachine komen. Vrijdag bleek er een ontzettend groot en lompe kast in geplaatst te zijn. Dit blijkt een warmteterugwinunit te zijn. We dachten dat er alleen een ventilatiesysteem in zou komen maar dit blijkt nog iets uitgebreider te zijn. Het is een J.E.StorkAir WHR 950. Iemand hier ervaring mee? Wij niet namelijk.
Dan foto's!
Te beginnen bij de voordeur. Ze hebben de deuren nu weer donker gemaakt. Ze begonnen met donker, toen werden ze licht en nu zijn ze weer donker. Volgens mij weten ze niet zo goed wat ze willen:
![]()
Hier kom je binnen in een klein halletje met de meterkast en de trap naar boven.
![]()
Dan lopen we de trap op en komen we uit in dit halletje:
![]()
Op deze verdieping zit het toilet en de woonkamer met de keuken. Het zwarte raam in de woonkamer/keuken is het raam dat er enkele weken geleden extra in is geplaatst. Helaas geen monomentaal raam en ik vind het ook helemaal niet passen bij de rest van de ramen. Maar het extra licht is mooi!
![]()
![]()
![]()
![]()
Nu gaan de trap op naar boven. Hier komen we aan op de overloop. De hele grote overloop.
![]()
Aan deze overloop zitten 2 slaapkamers. Op de foto lijken ze heel smal, ze zijn 5 bij 3. Niet heel erg klein, zeker niet omdat mijn slaapkamer nu iets meer dan 2 bij 3 is.
![]()
![]()
![]()
![]()
En als laatste op deze verdieping: onze badkamer. Rechts komt nog een toilet met wastafel en we plaatsen zelf nog een douchecabine.
![]()
![]()
Ik heb geen flauw idee of de buizen in huis nog weggewerkt gaan worden. Als dat niet zo is, vind ik het persoonlijk ook geen probleem. Het is een oude fabriek en de buizen passen in de sfeer. Als ze wel weggewerkt worden, ook prima!
Het huis is echt heel licht, helaas is dat op de foto's slecht te zien doordat ik regelmatig tegen het licht in een foto aan het maken was.
Nu is het weer afwachten tot we bericht krijgen over hoe de tuin er uit komt te zien. En weken aftellen tot 16 november