Die geest van mij ging ook in bed liggen, maar die slaapplek was toch over... Was namelijk zijn oude slaapplaats naast zijn vrouwquote:Op zaterdag 6 november 2010 19:32 schreef Gtaboy107 het volgende:
Magere Heijn is nog erger. Die gaat lekker computeren, dan slapen in het bed.
Heb een huis gemaakt. Eerder een feesthuis, een echt huis kan ik niet zo goed maken.
Haha leuk gecombineerde familie hoor, lijken ze op de bestaande personen?quote:Op zaterdag 6 november 2010 22:59 schreef Jane het volgende:
Oh, ik probeer wel alle beroepen een keer uit te spelen en dingen allemaal een keer te proberen. Ik was daarom ook zo blij met ambitions, want ik had inmiddels alle beroepen wel een keer gehad.
Maar ik herken het wel dat ik van mijn Sims nooit echt gestoorde eikels (m/v) maak.Ik probeer wel verschillende eigenschappen uit (afhankelijk van het beroep dat ik ze wil laten doen), maar dingen als 'grumpy', 'evil' en 'insane' kies ik eigenlijk nooit.
Gisteren heb ik voor het eerst geprobeerd een jongen/meisje tweeling te krijgen en dat is gelukt.Ik ben namelijk aan het spelen met Francoise (styliste) die getrouwd is met Jan des Bouvrie (architect).
Ze zijn gaan wonen in Villa Kakelbont (zelf gebouwd), dus ik vond het wel toepasselijk als ze dan een dochter, Pipi, zouden krijgen. Maar ja, alleen is maar alleen, dus vond ik dat er dan ook nog maar een Tommy en een Annika bij moesten komen.
En dat is dus mijn jongen/meisje tweeling geworden.
Ja, ik heb veel fantasie.![]()
![]()
Pipi wel, maar Jan niet hoor.quote:Op zaterdag 6 november 2010 23:00 schreef Sosha het volgende:
[..]
Haha leuk gecombineerde familie hoor, lijken ze op de bestaande personen?
Sim eruit zetten (in het menu vd buurt), of verdrinken oidquote:Op woensdag 10 november 2010 20:37 schreef DjinN het volgende:
Hmm...kan iemand me misschien even helpen ?Heb een erg mooi huis gebouwd, sim gemaakt etc. Maar ik ben niet tevreden met mn sim
Nu wil ik dus van dr af, maar ik wil mijn huis niet kwijt. Met andere woorden: oude sim eruit en nieuwe erin. Hoe kan ik dit het beste oplossen?
In Edit Town een nieuwe Sim maken, deze bij je oude Sim in het huis plaatsen ('merge households' heet het in mijn engelse versie, dus 'samenvoegen' in het Nederlands?). Hierbij wordt het geld van beiden ook samengevoegd. Vervolgens zet je je oude Sim in Edit Town het huis uit (met 'split household'). Die oude Sim wordt tijdelijk op het clipboard gezet, maar die hoef je niet meer in de stad te plaatsen. Alleen als je daarna naar het spel teruggaat, dan ben je hem/haar wel kwijt (maar je was toch niet tevreden, dus achquote:Op woensdag 10 november 2010 20:37 schreef DjinN het volgende:
Hmm...kan iemand me misschien even helpen ?Heb een erg mooi huis gebouwd, sim gemaakt etc. Maar ik ben niet tevreden met mn sim
Nu wil ik dus van dr af, maar ik wil mijn huis niet kwijt. Met andere woorden: oude sim eruit en nieuwe erin. Hoe kan ik dit het beste oplossen?
Beetje late reply, maar het is geluktquote:Op woensdag 10 november 2010 21:50 schreef Jane het volgende:
[..]
In Edit Town een nieuwe Sim maken, deze bij je oude Sim in het huis plaatsen ('merge households' heet het in mijn engelse versie, dus 'samenvoegen' in het Nederlands?). Hierbij wordt het geld van beiden ook samengevoegd. Vervolgens zet je je oude Sim in Edit Town het huis uit (met 'split household'). Die oude Sim wordt tijdelijk op het clipboard gezet, maar die hoef je niet meer in de stad te plaatsen. Alleen als je daarna naar het spel teruggaat, dan ben je hem/haar wel kwijt (maar je was toch niet tevreden, dus ach). Vervolgens speel je lekker verder met alleen je nieuwe sim.
Mooi dat het gelukt is.quote:Op dinsdag 16 november 2010 20:12 schreef DjinN het volgende:
Beetje late reply, maar het is gelukt
Heb alleen nu weer een probleempje wat betreft mijn planten![]()
M'n Sim wil 3 tuinplanten hebben. Wat ik ook neerzet qua planten/bloemen/bomen, ik krijg deze opdracht maar niet voltooid. Of ik nou planten en bloemen uit het bouwmenu pak of planten uit de koopmodus
Dit had ik vorige week ook!quote:Op dinsdag 16 november 2010 21:17 schreef Blossom86 het volgende:
Mijn Sim liep laatst vast. Ik heb voor het eerst een keer mijzelf en mijn vriend gemaakt. Na een dagje spelen bleef het spel helaas hangen en bleef mijn vriend alleen maar in bed liggen. Hij sliep ook niet ofzo, maar hij lag op bed, en alle balkjes werden rood, maar hij wou er niet uit komen.![]()
Kreeg ik ook en heb ik opgezocht. Is iets uit de laatste uitbreiding (Late Night? of hoe hij heet). De wens is blijkbaar per ongeluk ook in de andere versies terechtgekomen. Ik zou hem dus maar wegklikken.quote:Op dinsdag 16 november 2010 23:12 schreef Sosha het volgende:
Wat moet je trouwens doen als een sim de wens 'bubbelbad kopen' heeft? Dat is toch helemaal niet mogelijk?Of mis ik iets?
Ja, heb ik ook wel eens gehad. Lijkt me een bug die maar niet opgelost wordt.quote:Ik heb ook een sim die heel graag met haar man, waar ze dus al sinds het begin mee samenwoont, wil samenwonen. Die wens blijft maar opkomen
Werkt als een treinquote:Op dinsdag 16 november 2010 23:42 schreef Jane het volgende:
Als het nog eens gebeurt ga ik dat resetten maar eens proberen.
Hmm..dat heb ik nog niet geprobeert eigenlijk. Toch maar even doen morgenquote:Op dinsdag 16 november 2010 23:42 schreef Jane het volgende:
[..]
Mooi dat het gelukt is.
Wat die planten betreft, geen idee...? Gaat het niet over 'tuinierplanten'? Dus sla, tomaten, meloenen enz?
je probleem kan natuurlijk ook bij je pc hardware liggenquote:Op woensdag 17 november 2010 10:44 schreef Ellatjuh het volgende:
speel momenteel ff niet.
wacht eerst op een patch.
word ziek van al die fouten.
heb geen downloads enzo en orginele spellen maar sinds de laatste uitbreiding doet ie raar.
niet vanaf het begin maar na 2 dagen ofzo.
beeldscherm hapert, launcher werkt niet meer en meer van die ongemakken.
heb er nooit last van gehad en ruim voldoende ruimte op mn pc.
heb de instellingen al behooorlijk laag gezet maar dat maakt niet uit.
ben er ff klaar mee maar hoop dat die bugs er snel uit zijn
Heb ik ook ja.quote:Op woensdag 17 november 2010 10:55 schreef Jane het volgende:
Heb ook problemen met de launcher hoor. Idd sinds de installatie van een patch. Krijg de melding dat de launcher niet meer werkt, maar vervolgens start het spel wel gewoon. Hoop dat het snel gefixt wordt, want het is behoorlijk irritant, ook al kun je gewoon spelen.
Ik heb even gegoogled (altijd handig voor als ik het eens ga meemakenquote:Op woensdag 17 november 2010 15:21 schreef Saarbarbaar het volgende:
Ik weet niet of het hier ergens staat, heb geen zin om door te spitten, maar ik heb ook wel eens wat probleempjes met Sims 3. Ik heb de originele versie op m'n laptop, maar heb wel superveel gedownload (kleding, voorwerpen, kapsels etc.). Het punt is nu, als een Sim een kind krijgt, dan is dat kind soms 'leeg' om zo maar te zeggen. Als ze het kind (baby) vasthebben, dan is het gewoon een superlange lat huidskleur om zo maar te zeggenZonder vorm van een baby. En in de icons links staat er ook geen foto in het vakje van die baby, supergaar
Meestal verwijder ik dmv cheats zo'n baby, want als een Sim zo'n baby oppakt, dan is mijn hele beeldscherm gevuld met een huge vlak of lat
Herkent iemand dit? En wat valt er tegen te doen?
Klinkt als een oplossing...?quote:It because you downloaded an outfit or a sim from the exchange. There are adult outfits that aren't categorized for young adults and adults only they can be put on anyone. Therefore, the baby is wearing an adult outfit so they have to have the adult body so all you have to do is send the baby to plan outfit and change their outfits to baby outfits in everyday, formal, and pajamas and you shouldn't have the problem anymore.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |