Hoe kan je een zucht slaan?quote:
Vlaams gezegdequote:
Zuchtquote:
Dat kennen we in Nederland ook, maar hier slaken we een zuchtquote:
Blijkbaar te moeilijk.quote:Op woensdag 16 juni 2010 17:04 schreef MREn het volgende:
Het wordt een mooi thematopic zo:
In de tweede ronde van de Franse presidentsverkiezingen in 2007 won Nicholas Sarkozy (UMP) van de kandidaat van de socialistische partij (PS). Wie was deze kandidaat?
En deze ook niet.quote:
Met Zweinstein zat ik dus nog het dichtst in de buurt.quote:Op woensdag 16 juni 2010 21:54 schreef MREn het volgende:
[..]
En deze ook niet.
Het is geen universiteit (zie leeftijden in vraag) maar een kostschool.
quote:
...vroeg Pichegruquote:
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRquote:
Dat zijn Bas en Aadquote:Op woensdag 16 juni 2010 23:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Ik loop 90 jaar achter inderdaadquote:
Dat is inderdaad goedquote:
Deze staat nog open.quote:Op woensdag 16 juni 2010 16:00 schreef PhysicsRules het volgende:
Onder welke naam is het Huis Saksen-Coburg-Gotha sinds 1917 bekend?
1917, windsor is denk ik wat ouderquote:Op donderdag 17 juni 2010 10:36 schreef Ericr het volgende:
House of Windsor? Young Victoria gezien, denk dat het wel moet kloppen dan.
quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:36 schreef Ericr het volgende:
House of Windsor? Young Victoria gezien, denk dat het wel moet kloppen dan.
Albert, de man van Victoria kwam uit het huis Saksen-Coburg Gotha en de man gaf van oudsher de naam van de dynastie door aan het koningshuis waarin getrouwd werd. Zo oud kan Windsor dus niet zijn, Victoria heeft tot haar dood begin 20ste eeuw het huis Saksen-Coburg Gotha in stand gehouden aan de Britse troon.quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:37 schreef slaveloos het volgende:
[..]
1917, windsor is denk ik wat ouder
okay, ik zat te denken aan windsor castle, maar dat staat hier blijkbaar los vanquote:Op donderdag 17 juni 2010 10:42 schreef Ericr het volgende:
[..]
Albert, de man van Victoria kwam uit het huis Saksen-Coburg Gotha en de man gaf van oudsher de naam van de dynastie door aan het koningshuis waarin getrouwd werd. Zo oud kan Windsor dus niet zijn, Victoria heeft tot haar dood begin 20ste eeuw het huis Saksen-Coburg Gotha in stand gehouden aan de Britse troon.
Dat ligt in het plaatsje Windsorquote:Op donderdag 17 juni 2010 10:46 schreef slaveloos het volgende:
[..]
okay, ik zat te denken aan windsor castle, maar dat staat hier blijkbaar los van
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |