ik moet de volgende keer trouwens niet vergeten die houtjes mee te nemen voor in die hoekies vanquote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:29 schreef Soury het volgende:
[..]
En dan kom je vrijwillig in mijn rookhol
of niet natuurlijkquote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:32 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Ik heb morgen hulp van een vriend, dus dan schiet het wat meer op
Maak er een mooie dag van en drink nadien samen een lekker fles wijn leegquote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:32 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Ik heb morgen hulp van een vriend, dus dan schiet het wat meer op
Kom je nog een keer langsquote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:32 schreef FANN het volgende:
[..]
ik moet de volgende keer trouwens niet vergeten die houtjes mee te nemen voor in die hoekies van
die schilderijtjes en dat kattevoer ...
zal je zien dat ik het WEER vergeet
Wij gaan een weekend naar De Rotterdam, omdat je daar als rasechte Rotterdammert toch echt eens geweest moet zijn.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:19 schreef FANN het volgende:
[..]
Ah...gefeliciteerd !
Hoe gaan jullie dat vieren?
Wij hebben nog nooit een trouwdag gevierden dat waren er toch heul veul..
Ha vertelquote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:33 schreef FANN het volgende:
[..]
of niet natuurlijkeindig je naakt tussen de verblikken
Nee hoor, het is een hele goede vriend, maar meer wordt het niet hoor! Dus het schiet morgen waarschijnlijk wel op met vervenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:33 schreef FANN het volgende:
[..]
of niet natuurlijkeindig je naakt tussen de verblikken
nah jeweethetniet h'equote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:33 schreef Soury het volgende:
[..]
Kom je nog een keer langs [ afbeelding ]
Mijn ouders hebben allebei gewerkt op de s.s. Rotterdam, hebben elkaar daar ontmoet en zijn toen op Hawaï getrouwdquote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:35 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wij gaan een weekend naar De Rotterdam, omdat je daar als rasechte Rotterdammert toch echt eens geweest moet zijn.
[ afbeelding ]
Hoelang ben jij al met je Griek dan?
een eeuw ofzo ...quote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:35 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wij gaan een weekend naar De Rotterdam, omdat je daar als rasechte Rotterdammert toch echt eens geweest moet zijn.
[ afbeelding ]
Hoelang ben jij al met je Griek dan?
Gezelligheidsdierquote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:29 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Daar heb je wel gelijk in![]()
Ik ga nog even rtl 7 kijken en dan slapen. Ik ben stikmoe van al die korte nachten achter elkaar. Zul je zien dat ik morgen weer om vijf uur wakker ben natuurlijk.
O echt?! Wat leuk! Het is een beetje de trots van Rotterdam, ik vind het ook iets speciaals.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:36 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Mijn ouders hebben allebei gewerkt op de s.s. Rotterdam, hebben elkaar daar ontmoet en zijn toen op Hawaï getrouwd
Watjequote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:39 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ja sorry, was vannacht de laatste en vanmorgen de eerste hier. 't Houdt een keer op.
93quote:Op dinsdag 15 juni 2010 22:39 schreef Deisyy het volgende:
[..]
is het zo erg?![]()
Hoe oud ben jij eigenlijk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |