Ashdownquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:24 schreef kipknots het volgende:
[..]
Ook leuk, een contrabas sax:
Anyway, ga binnenkort ook m'n eerste basgitaar aanschaffen. Ga denk ik wel beginnen met een tweede hands.
Iemand nog tips voor een budget bascombo? Zoek iets wat alleen bedoeld is voor oefenen.
Gaaf.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:53 schreef KaMo het volgende:
Owja, het element/elektronica/slagplaat is ookal gekocht,
foto van de vorige eigenaar:
[ afbeelding ]
Grappig jaquote:
Bedankt, ik zal eens naar die after eight kijken. Denk dat m'n buren die perfect ten idd niet gaan waarderenquote:Op woensdag 4 augustus 2010 14:50 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Ashdown![]()
http://www.speurders.nl/o(...)t_by=prijs&q=ashdown
Ik weet niet hoe hard je wil gaan en waar je oefent, maar ik heb een Ashdown Perfect Ten en dat ding kan echt hard. Ik gebruik hem alleen thuis en als ik hem wat harder zet denk ik al snel dat het iets te veel is voor in huis, als je je buren te vriend wil houdenDat geldt niet als je in een vrijstaand huis woont natuurlijk.
![]()
Maar voor in huis is de After Eight ook voldoende denk ik.
[..]
Gaaf.
Perfect Ten gaat niet heel veel harder, zowel, je hebt altijd nog een volumeknopquote:Op woensdag 4 augustus 2010 15:21 schreef kipknots het volgende:
[..]
Bedankt, ik zal eens naar die after eight kijken. Denk dat m'n buren die perfect ten idd niet gaan waarderen
Nais. Wat is dat, een volumeknop?quote:Op woensdag 4 augustus 2010 15:38 schreef KaMo het volgende:
[..]
Perfect Ten gaat niet heel veel harder, zowel, je hebt altijd nog een volumeknop
quote:Op woensdag 4 augustus 2010 15:45 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Nais. Wat is dat, een volumeknop?
Das toch dat ding dat je altijd volledig naar rechts mote draaien?quote:Op woensdag 4 augustus 2010 15:45 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Nais. Wat is dat, een volumeknop?
Wel enkel bruikbaar voor één liedje bij ons, en voor het te onpas laten horen van By The Way.quote:
Moet je de lage C is proberenquote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:38 schreef tony_clifton- het volgende:
[..]
Wel enkel bruikbaar voor één liedje bij ons, en voor het te onpas laten horen van By The Way.
Ben wel blij dat ik een goeie tuner heb waardoor ik op 10 seconden perfect kan omstemmen. Maar idd, de lage D knalt wel heel erg doomy uit zo'n basgitaar. Love it.
Eens gedaan om No One Knows te proberen - ging niet zonder marginaal dikke snaren op te leggen, wat ik dus niet van plan ben.quote:
Hebben 20 eigen nummers ongeveer, waarvan 19 in normale tuning. En ik ga niet knoeien aangezien onze gitarist zo'n type is dat gestudeerd heeft en solos maakt uit enkel en alleen akkoordenquote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:42 schreef Witchfynder het volgende:
Je moet ook niet gewoon in E spelen, maar buitengewoon.
Haha, moet je gewoon de actie wat hoger zettenquote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:48 schreef tony_clifton- het volgende:
[..]
Eens gedaan om No One Knows te proberen - ging niet zonder marginaal dikke snaren op te leggen, wat ik dus niet van plan ben.
En dan kom je al serieus in de gevarenzone om je versterker kapot te spelen dus needankje. Mits een geschikte bas en via de preamp/DI naar een dikke PA, graag bitte
.
Mwa, wel handig, maar gewoon stemmen is ook makkelijk/beter voor je gehoor/en goedkoperquote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:57 schreef J0ttem het volgende:
Drop D ftw
Ik heb op mijn 2 bassen van die Hipshot D-tuners, echt ideaal als je veel afwisselt
[ afbeelding ]
Het mooie van dropped D is dat je al die andere nummers ook kan spelen, alleen moet je dan alles opschuivenquote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:38 schreef tony_clifton- het volgende:
[..]
Wel enkel bruikbaar voor één liedje bij ons, en voor het te onpas laten horen van By The Way.
Ben wel blij dat ik een goeie tuner heb waardoor ik op 10 seconden perfect kan omstemmen. Maar idd, de lage D knalt wel heel erg doomy uit zo'n basgitaar. Love it.
Mja... lees regelmatig dingen van 'die speakers kunnen de lage B niet aan' etc, dus vandaar. In ieder geval, ik speel op een 500 watt versterker door 2 300 watt 112s, en uiteindelijk is die 600 watt de thermische limiet (waarop de voice coil smelt), maar kan je ze nog steeds beschadigen door de cones te grote bewegingen te laten maken (door bv. veel te veel lage tonen in je geluid te gebruiken). Hoe lager de noot hoe trager de speaker moet bewegen en hoe groter de bewegingen moeten zijn om volume te creeëren... Op een specsheet is dit de Xmax-waarde.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:56 schreef KaMo het volgende:
[..]
Haha, moet je gewoon de actie wat hoger zetten
En, kan je versterker dat niet aan? 5 snarige bas is lager
Mijn ashdown moet het wel aankunnen, die heeft zelfs een subharmonics ingebouwd (soort van octaver)quote:Op donderdag 5 augustus 2010 00:18 schreef tony_clifton- het volgende:
[..]
Mja... lees regelmatig dingen van 'die speakers kunnen de lage B niet aan' etc, dus vandaar. In ieder geval, ik speel op een 500 watt versterker door 2 300 watt 112s, en uiteindelijk is die 600 watt de thermische limiet (waarop de voice coil smelt), maar kan je ze nog steeds beschadigen door de cones te grote bewegingen te laten maken (door bv. veel te veel lage tonen in je geluid te gebruiken). Hoe lager de noot hoe trager de speaker moet bewegen en hoe groter de bewegingen moeten zijn om volume te creeëren... Op een specsheet is dit de Xmax-waarde.
Anyway, wil niet te exotisch gaan doen. Het enige dat ik graag zou willen gebruiken is een zachte distortion, eventueel een fuzz (beiden in een cleanblend loop), en misschien een chorus om iets Incubus achtigs te krijgen. Denk Drive, de Red Rocks versie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |