Ik zag het ookquote:Op maandag 14 juni 2010 11:37 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Wow, dan was je wel heel snel met F5-en, dat stond er nog geen 3 seconde aangezien ik de tikfout al zag toen ik op invoeren klikte
Zeg je nu dat je hem niet wilt??quote:Op maandag 14 juni 2010 11:34 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
haha, ik wil gewoon een oudere broer. Thanks voor je aanbod!![]()
Nee hoor, maar dat komt doordat ik hem toch nooit zie/spreekquote:
quote:De makers van de SBS 6-show Popstars zoeken via websites als Marktplaats en YouTube bewust naar kandidaten die niet goed genoeg zijn voor de liveshows, maar wel voor hilariteit moeten zorgen in de auditie-afleveringen. Dat blijkt uit een interne mailing van SBS. De makers van het goed bekeken Popstars hopen onder meer Mr. Frikandel en zingende broeder Remco Bijleveld te strikken. “What’s in it for them? Een hoop gratis publiciteit! Ik hoop dat er een paar bijten“, zegt een Popstars-medewerkster.
De zingende broeder moet wel aan enkele voorwaarden voldoen. “Kijk even of hij een Gronings accent heeft ofzo en of hij echt zo excentriek is als hij eruit ziet“, zegt een andere programmamedewerkster. Over de Mr. Frikandel-act: “Misschien vinden ze het leuk om met hun frikandel-hit auditie te doen? We hebben namelijk ook een snackkar staan waar ze enig bij kunnen zingen.”
De tv-makers hebben ook interesse in Pap en Pudding en via Marktplaats vonden zij troubadour Ton, de Antilliaanse Dennis Isidora, zangeres Geertrude en het ‘kleurrijke duo’ Jos Smets en Gerlinde. “Goed werk!“, reageert een televisiemaakster.
SBS voert de zoektocht naar opvallende kandidaten onder de naam ‘Paradijsvogels’, naar het vroegere AVRO-programma waarin excentrieke mensen centraal stonden.
Eric Eljon, de directeur van SBS Productions, laat in een andere e-mail aan tientallen betrokkenen weten niet blij te zijn met het uitlekken van informatie. “Ik wijs er op dat dit tot ernstige consequenties kan leiden, die we als bedrijf liever voorkomen.”
Popstars is vanaf augustus weer te zien op SBS 6.
vind ik coolquote:Op maandag 14 juni 2010 11:47 schreef Laydina het volgende:
ik vind hem vooral nietszeggend, saai, nerdig, zielig
lijkt mij niet. De luitjes die dat doen krijgen gratis publiciteitquote:Op maandag 14 juni 2010 11:50 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
blegh, krijgen er zeker nog voor betaald ook
ik vind kou echt een van de meest irritante dingen die er zijn.quote:Op maandag 14 juni 2010 12:04 schreef Laydina het volgende:
Het is hier weer eens ijskoud op het kantoor![]()
Zelfs met een jas aan is het niet te genieten
wat zijn jullie lief allemaal!!quote:Op maandag 14 juni 2010 12:18 schreef freecell het volgende:
Grote broer hebben?
Ik heb er 5. En een zwager, ow en nog een zwager, van TARA's kantLenen mag altijd, ik wil ze wel terug
Balen dat je in de zooi blijft zitten CF
Of ik voetbal kijk hangt af van wat de kinderen doen met slapen
quote:Op maandag 14 juni 2010 12:11 schreef ColdFeet het volgende:
Drie keer raden wie er vanmiddag geen voetbal kijktIk vertrouw erop dat de CUL-SC mij op de hoogte houdt van de score en wat dies meer zij!!
Leuk, maar vermoeiend weekend gehadEn de schilder is nog niet klaar, dus voorlopig zitten we nog in de zooi
Heeft het wachten toch nog zijn vruchten afgeworpenquote:Op maandag 14 juni 2010 12:24 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
wat zijn jullie lief allemaal!!![]()
oh.. ik krijg net te horen dat ik thuis mag werken vanmiddag!![]()
![]()
relaxed!quote:Op maandag 14 juni 2010 12:24 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
wat zijn jullie lief allemaal!!![]()
oh.. ik krijg net te horen dat ik thuis mag werken vanmiddag!![]()
![]()
Als het goed is, is hij vanavond klaar en kan dan Het Grote Opruimen beginnen. En door die schilder ook een week geen kuismadam, boeh.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |