Oh gewoon, standaard smiley. Wees blij dat ik er nietquote:Op maandag 14 juni 2010 18:59 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Waarom dieIk weet toch al lang dat jij mijn meesteres op het gebied van instructie mbt computers bent?
Oh, dan had ik het M-woord en jij het F-woord weer uit de kast gehaald.quote:Op maandag 14 juni 2010 19:02 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Oh gewoon, standaard smiley. Wees blij dat ik er nietneer heb gezet
Ik heb het antispatdeksel voor in de magnetron vermoordquote:Op maandag 14 juni 2010 08:39 schreef Diaan73 het volgende:
Ja, die slingers hangen best leuk. Peace zit vanmiddag alleen thuis te kijken.. ik ga op mn werk kijken en Twan op school. Lennon is op kdv en daar zullen ze wel niet kijken. Dus ja, alles is klaar voor vanmiddag!! Ik heb alleen de hup holland hup speen van Lennon vermoord lees: laten smelten in het pannetje toen ik de speen aan het uitkoken was en dat vergeten was..![]()
![]()
Hij vliegt naar huis - en weer terugquote:Op maandag 14 juni 2010 10:31 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Verschrikkelijke naam...![]()
En trouwens zo stom dat hij in Zuid Afrika zit... de kans dat hij kan spelen, is erg klein. Dan wil je toch bij je vrouw en baby zijn??
20.30 morgen?quote:Op maandag 14 juni 2010 19:40 schreef Whiteguy het volgende:'avond.
Was gezellig in de kroeg, al het bier is op. Tenminste, ik heb het idee dat ik al het bier op heb wat beschikbaar was in de regio. Als er nog meer bier was, jammer dan, ik ga snurken denk ik tot 20:30
Italie tegen Paraguay om 20.30quote:Op maandag 14 juni 2010 19:40 schreef Whiteguy het volgende:
Iemand enig idee welke wedstrijd er vanavond nog is?
sterktequote:Op maandag 14 juni 2010 19:57 schreef iamredleader het volgende:
Zonder dollen: ik ga zometeen naar bed. Ben echt ziek aan het worden, spierpijn, rillingen, ietwat draaierig, en m'n oog doet echt pijn
Italië gaat verliezen.quote:Op maandag 14 juni 2010 19:59 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
benieuwd hoe Italië gaat spelen, tot nu toe is alleen duitsland echt overtuigend
quote:Op maandag 14 juni 2010 20:00 schreef Cobra4 het volgende:
Italië gaat verliezen.![]()
Dat doen ze in elke oorlog.
quote:Op maandag 14 juni 2010 20:01 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
nu snel naar bed want dan had ik gelijk
Ik heb net een spatel gemold. Wat deed ik? Ik duwde wat op een gehaktbal om die platter en dus sneller gaar te maken...quote:Op maandag 14 juni 2010 19:04 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Ik heb het antispatdeksel voor in de magnetron vermoordOven aangezet en dat ding er niet uitgehaald
Sssstttquote:Op maandag 14 juni 2010 20:20 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Red, hoe is je kennis met betrekking tot turbo's/sprinters? Kan je me uitleggen wat er gebeurt op de stop loss reset datum?
Ik heb nog niet veel wedstrijden gezien, maar Mofrika - Kangoeroe's wel en ik ben niet onder de indruk van onze oosterburen. Van geen enkel land overigens, maar Australië was gewoon bar en bar slecht...quote:Op maandag 14 juni 2010 19:59 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
benieuwd hoe Italië gaat spelen, tot nu toe is alleen duitsland echt overtuigend
Er waren eens 11 Italianen die op oorlogspad waren............... en die verloren.quote:Op maandag 14 juni 2010 20:40 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Hij is IARL een verhaaltje aan het voorlezen...
Nee he, niet weer dat verhaal over Moeselientje...quote:Op maandag 14 juni 2010 20:46 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Er waren eens 11 Italianen die op oorlogspad waren............... en die verloren.
quote:Op maandag 14 juni 2010 20:48 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Nee he, niet weer dat verhaal over Moeselientje...
The Cleaner!quote:
Niet belangrijk.quote:Op maandag 14 juni 2010 20:58 schreef mr_anonimous het volgende:
Helaas heb ik met beide landen net de finale misgelopen....
Van mij als bondscoach?quote:
quote:
quote:Op maandag 14 juni 2010 21:03 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Laat me raden:
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Ik heb geen toestemming gekregen.quote:
quote:Op maandag 14 juni 2010 21:05 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ik heb geen toestemming gekregen.
Ze wisten misschien dat je langs kwam voor het oude papier?quote:Op maandag 14 juni 2010 21:06 schreef TradeMarkie het volgende:
Vanavond mocht ik oud papier ophalen voor de voetbalclub, wat heb ik toch een hekel aan mensen die alles maar zo op straat tiefen zonder enig beleid, kun je alles van straat rapen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |