Nagelbijten?quote:Op zondag 13 juni 2010 15:08 schreef Jaja.. het volgende:
Nu tien minuten nagelbijten en hopen dat Slovenie 'r nog 1 scoort.
Tijdelijk dan. Tot die twee landen tegen de slovenen hebben gespeeld.quote:Op zondag 13 juni 2010 15:07 schreef tochweerhenk het volgende:
En trouwens, is dit de eindstand, staat slovenie boven engeland en usa
Zelfde fout als gisteren, keeper staat niet met zijn lichaam achter zijn armen/handen, maar houdt armen/handen naast zijn lichaam. Beginnersfout die bij de E junioren gemaakt kan worden, niet op een WK...quote:Op zondag 13 juni 2010 15:06 schreef tochweerhenk het volgende:
Is echt iets mis met die bal, gister ook al
Dat dusquote:Op zondag 13 juni 2010 15:08 schreef Jaja.. het volgende:
Nu tien minuten nagelbijten en hopen dat Slovenie 'r nog 1 scoort.
Pas op, straks maakt Stekelenburg ook een "groentje".quote:Op zondag 13 juni 2010 15:07 schreef golfer het volgende:
Een soort tweede Green keeper, die Algerijn.
Het staat er toch echt ! : http://nl.wikipedia.org/wiki/Algerijequote:
16 van de 25 in Frankrijk geboren schijnt het.quote:Op zondag 13 juni 2010 15:09 schreef Bonzi_Buddy het volgende:
[..]
Het staat er toch echt ! : http://nl.wikipedia.org/wiki/Algerije
Hoewel ik niet de afkomst van de spelers weet, maar toen ik die zinloos geweld actie in het begin zag wist ik al genoeg!
Sinds wanneer mag een land 25 spelers meenemen?quote:Op zondag 13 juni 2010 15:10 schreef kingmob het volgende:
[..]
16 van de 25 in Frankrijk geboren schijnt het.
Ik ookquote:Op zondag 13 juni 2010 15:11 schreef TheVulture het volgende:
Blaas maar af... dan heb ik mijn pool goed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |