Mooi apparaat. Na e.e.a. gelezen te hebben heb ik me door jullie laten overhalen en twijfel tussen een DeWalt en Makita. Maar 10,8v lijkt mij net iets te weinig, omdat ik ook af en toe wat gaten in de muur wil boren. Voldoet een 14v of is een 18v toch handiger (op de lange termijn)?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 22:42 schreef Drexciyan het volgende:
@ DTD, recentelijk heeft DeWalt een nieuwe lijn 10,8v li-ion machines geintroduceerd met o.a. een boor/schroefmachine, schroefmachine en slagschroevendraaier.
Qua prijs erg gunstig. Misschien is dat iets?
Voor dagelijks gebruik lijkt met 10,8 niet handig, maar voor af en toe gebruik voldoet het zeker.
[ afbeelding ]
kijk naar koppel of torqquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 22:47 schreef DTD het volgende:
[..]
Mooi apparaat. Na e.e.a. gelezen te hebben heb ik me door jullie laten overhalen en twijfel tussen een DeWalt en Makita. Maar 10,8v lijkt mij net iets te weinig, omdat ik ook af en toe wat gaten in de muur wil boren. Voldoet een 14v of is een 18v toch handiger (op de lange termijn)?
ik denk als dat je over een maand gaat vragen naar een makita met nicd accu's je niet veel hoger in prijs uitkomt als bij de aldi, en li ion vind het heel vervelend om maar sporadisch gebruikt te wordenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 23:59 schreef Cybersijp het volgende:
Weet je mu wat zo grappig is? Iedereen raad hier een ander merk dan de "aldi knaller"aan, maar als eerste klas makita verslaafde junk ga dus WEL aanraden om de aldiknaller te halen...
Waarom? Je hebt 3 jaar garantie daar, simpel. Het tolletje kan een stuk minder dan die van ons. Das logisch maar dan nog, DTD geeft al aan dat hij/zij het incidenteel gaat gebruiken. Meeste mensen die ik ken particulier komen niet verder dan ff een schroef ergens indraaien hoor, gaatje boren in een gipswandje oid.
Je kan er geen buil aan vallen, en idd die ferm set? niet doenway overpriced!
Beide zijn goed, en boren in baksteen of zachter gaat prima vanaf 12 Volt. Ik zou eerder kijken naar de kwaliteit van de boortjes die je gebruikt. Koop Heller of DeWalt steenboortjes 5 / 6 / 8 / 10 en je kan jaren vooruit.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 22:47 schreef DTD het volgende:
[..]
Mooi apparaat. Na e.e.a. gelezen te hebben heb ik me door jullie laten overhalen en twijfel tussen een DeWalt en Makita. Maar 10,8v lijkt mij net iets te weinig, omdat ik ook af en toe wat gaten in de muur wil boren. Voldoet een 14v of is een 18v toch handiger (op de lange termijn)?
Kan iemand uitleggen waarom dit zo is? Ik dacht juist dat Li-ION geen geheugeneffect had en dat je het langdurig kunt gebruiken.quote:Op zondag 3 oktober 2010 00:11 schreef densmee het volgende:
[..]
en li ion vind het heel vervelend om maar sporadisch gebruikt te worden
Waarom?quote:ik denk als dat je over een maand gaat vragen naar een makita met nicd accu's je niet veel hoger in prijs uitkomt als bij de aldi,
omdat alle nicd voor januari de winkel uit moeten zijnquote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:22 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Waarom?
en is er een topic waar de gereedschapskoopjes in gespot worden?
Zo'n topic is er nog niet; maar maak hem gerust aan hoor ! Een soort van algemeen K&W gerelateerde koopjes spot topicquote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:22 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Waarom?
en is er een topic waar de gereedschapskoopjes in gespot worden?
De HILTI TE 6-A ideaal draadloos apparaat voor muren en beton.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 22:47 schreef DTD het volgende:
[..]
Mooi apparaat. Na e.e.a. gelezen te hebben heb ik me door jullie laten overhalen en twijfel tussen een DeWalt en Makita. Maar 10,8v lijkt mij net iets te weinig, omdat ik ook af en toe wat gaten in de muur wil boren. Voldoet een 14v of is een 18v toch handiger (op de lange termijn)?
Had ik al aangegeven dat ik geen oneindig budget had en sporadische klusser ben? Anders kan ik ook gelijk voor een Panasonic gaan :quote:Op donderdag 7 oktober 2010 22:57 schreef betyar het volgende:
[..]
De HILTI TE 6-A ideaal draadloos apparaat voor muren en beton.
En stel dat je nu nog een apparaat met NiCd-accu koopt en in 2011 of 2012 gaat de accu kapot, kun je dan nog wel nieuwe accu's krijgen?quote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:24 schreef densmee het volgende:
omdat alle nicd voor januari de winkel uit moeten zijn
de accu's zouden nog een paar jaar in de handel blijvenquote:Op maandag 11 oktober 2010 14:19 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
En stel dat je nu nog een apparaat met NiCd-accu koopt en in 2011 of 2012 gaat de accu kapot, kun je dan nog wel nieuwe accu's krijgen?
Dat is wel een goed oplossing, bij Makita ziet een Li-ion en NiCd-accu er echt anders uit. Die kun je dan niet zo vervangen. NiMH-accus zouden dan wel weer passen, of worden die ook verboden?quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 17:55 schreef Drexciyan het volgende:
DeWalt accu gereedschap met NiCD accu's kunnen vrijwel allemaal ook overweg met de nieuwere Li-ion accus.
Dus is je accu na een paar jaar echt op, dan haal je een Li-ion accu en je kan weer verder.
Misschien hebben de andere merken dit ook, maar daar heb ik geen idee van.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |