Ben je wel gelijk goed aan je auto gewend, en op de Franse snelwegen haal je misschien de 125 nog eensquote:Op maandag 21 juni 2010 13:32 schreef Breuls het volgende:
Nee, vliegen. Ik ga niet naar Spanje rijden.
Met een KIA word je dan weer niet bij elke politiecontrole standaard aan de kant gezetquote:Op maandag 21 juni 2010 14:00 schreef SingleCoil het volgende:
als er een flinke wind uit het noorden staat
Die haal ik hier ook wel hoor.quote:Op maandag 21 juni 2010 13:56 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ben je wel gelijk goed aan je auto gewend, en op de Franse snelwegen haal je misschien de 125 nog eens
Gelukkig.quote:Op maandag 21 juni 2010 13:34 schreef Breuls het volgende:
Goed he
Maar, ter verdediging; ik ga even langs bij iemand die daar deze maanden werkt. Dus niet dat ik in m'n eentje op zuipvakantie ga ofzo.
met een ouwe BMW ook alleen maar als ze je klem rijdenquote:Op maandag 21 juni 2010 14:02 schreef Reya het volgende:
[..]
Met een KIA word je dan weer niet bij elke politiecontrole standaard aan de kant gezet
Ik heb laatst een heleboel achtervolgingen op Youtube zitten kijken, maar ik heb A niet voorbij zien komen.quote:Op maandag 21 juni 2010 15:04 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
met een ouwe BMW ook alleen maar als ze je klem rijden
Sterkte...quote:Op maandag 21 juni 2010 18:39 schreef SingleCoil het volgende:
[ConfessionMode]SC is vanaaf stappen in 020[/ConfessionMode]
Je doet alsof dat erg is..quote:Op maandag 21 juni 2010 18:39 schreef SingleCoil het volgende:
[ConfessionMode]SC is vanaaf stappen in 020[/ConfessionMode]
020 he... dat dorpje dat geeneens een eigen vliegveld heeft, waar ze er 15 jaar over doen om een metrotunnel van een paar honderd meter aan te leggen, en een dierentuin letterlijk en figuurlijk uit 1800.quote:
Dat het heel erg is dat je niet gewoon gaat stappen in de wereldstad waar je zelf (in het geval van SC bijna) woont, maar dat je daarvoor naar een klein gehucht nabij Abcoude moet.quote:Op maandag 21 juni 2010 19:42 schreef Breuls het volgende:
Welk typisch LHO-argument gaat er schuil achter de eerste bewering?
Ah. Schiphol ligt in Haarlem/Schiphol, niet in Amsterdam. Zo ver ik weet heeft die regio verder geen vliegveldenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |