Ik zag ander een hele hoop mensen schreeuwen en rennen voordat de 2 minuten voorbij warenquote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:35 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
inderdaad, voor 1 nederlander was dat lastig. in een publiek van 10.000 man.
bij die bosnegers is het juist andersom, daar weet er eentje zich te gedragen en de overige 39.999 gedragen zich als onbeschaafde primitievelingen
Onderwerp: Filter die Vuvuzelas eruitquote:Het verpest dit hele WK. De Nederlandse wedstrijden zal ik altijd kijken, maar de andere worden zo ongelooflijk onaantrekkelijk om te bekijken.
DOE ER AUB IETS AAN!!!!
Daar hebben ze het geluid van de commentator alleen wat harder gezetquote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:55 schreef magnifor het volgende:
Bullshit van de nos, kijk maar naar belgie. Daar is het nog te harden. Helaas niet in hd
Dat kunnen ze in NL toch ook? Of het veld gewoon helemaal uit, behalve de mic van de scheidsquote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:59 schreef brtausi het volgende:
[..]
Daar hebben ze het geluid van de commentator alleen wat harder gezet
Bij rugby heeft de scheids een (hoorbare) mic. Sinds wanneer heeft voetbal dat ook?quote:Op zaterdag 12 juni 2010 15:01 schreef D. het volgende:
[..]
Dat kunnen ze in NL toch ook? Of het veld gewoon helemaal uit, behalve de mic van de scheids
Sinds morgen?quote:Op zaterdag 12 juni 2010 15:02 schreef Beavis het volgende:
[..]
Bij rugby heeft de scheids een (hoorbare) mic. Sinds wanneer heeft voetbal dat ook?
quote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:45 schreef Beavis het volgende:
[..]
Ik zag ander een hele hoop mensen schreeuwen en rennen voordat de 2 minuten voorbij waren
Ach, die Griek dan niet omgaan met de lokale koeltoerquote:Op zaterdag 12 juni 2010 15:20 schreef klotetoeters het volgende:
Ik zag die Griekse aanvaller net naar zijn oren wijzen ten teken dat hij geen fuck verstaat van de communicatie op het veld...
Datte. Op de BBC valt het ook erg mee en heb je ook nog eens goed commentaar. Op de Belg hangt er altijd zo'n begrafenisstemming.quote:
Inderdaad, in het begin hoor je allemaal romantische verhaaltjes dat Zuid-Afrika het land is van dans drums en repercussie, en dat de sfeer daar waarschijnlijk geweldig is in stadions. Blijken ze alleen urenlang op monotone plastic toeter te kunnen blazen die gigantische gehoorschade oplevert.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:43 schreef Hard_Feesten het volgende:
Het is wel meteen pijnlijk duidelijk dat je zo'n evenement als het WK gewoon niet in een derdewereldland moet organiseren.
HALLO!!! HOOR JE ME NOG????quote:Op zaterdag 12 juni 2010 15:53 schreef Johan_Haas_ het volgende:
die gigantische gehoorschade oplevert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |