True truequote:
Ga je wo volgend jaar doen ?quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:28 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
True true
Maar volgend jaar kan ik eindelijk zeggen dat ik serieus studeer
dan studeer je dus toch nog nietquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:29 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
HBO vind ik wel goed genoeg
MBO is voor mongolen
Dan ben je nog geen student vriend.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:29 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
HBO vind ik wel goed genoeg
MBO is voor mongolen
Gezien je vraag denk ik niet dat jij het HBO niveau succesvol zal afsluitenquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:29 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
HBO vind ik wel goed genoeg
MBO is voor mongolen
Vroeger kon je dat inderdaad nog zeggenquote:
TS is een iqloze mongoolquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:34 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
Vroeger kon je dat inderdaad nog zeggen
Maar tegenwoordig kan iedereen wel omgaan met een computer
Waardoor dit voor vele kantoorbanen niet meer nodig is ( administratie, verkoop, helpdesk etc)
Natuurlijk zijn er uitzonderingen, want er zullen altijd mensen blijven die echt niets kunnen
&blijven er banen waar je te veel moet denken voor een iqloze mongool
Ook zonder cursus Nederlands kun je prima werk verrichten achter de lopende band.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:33 schreef DaggerOne het volgende:
TS moet trouwens ook maar eens een cursus Nederlands gaan volgen.
Haha, mijn Nederlands is inderdaad niet al te best.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:33 schreef DaggerOne het volgende:
TS moet trouwens ook maar eens een cursus Nederlands gaan volgen.
Mijn werk zou makkelijk door een schoonmaker gedaan kunnen worden jaquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:38 schreef Wesleyz het volgende:
Of mensen voelen zich beledigd omdat ik hen erop wijs dat het werk wat ze verrichten ook door arbeiders gedaan kan worden ?
Lol, ik weet bijna wel zeker dat ik WO ook wel aan zou kunnen.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:40 schreef Seam het volgende:
[..]
Mijn werk zou makkelijk door een schoonmaker gedaan kunnen worden ja
Echte studenten(=wo)zijn niet vervangbaar door mongolen die ooit mbo gedaan.
quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:42 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
Lol, ik weet bijna wel zeker dat ik WO ook wel aan zou kunnen.
Maar dan had ik vroeger niet zo lui moeten zijn.
Natuurlijk dat ik daardoor nu gepakt word op mijn Nederlands, maar ik weet wel beter.
Overigens zou ik er dan wel wat voor moeten doen, zo rieël wil ik dan ook nog wel zijn.
Heb zelf 2 jaar op VWO gezetenquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:43 schreef Seam het volgende:
[..]Dat zeggen ze allemaal, totdat ze een keer een eindexamen VWO voorgelegd krijgen en zeggen dat ze het niet begrijpen
En denk jij trouwens dat vwo'ers niet lui zijn__!!
Rieël ?quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:42 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
Lol, ik weet bijna wel zeker dat ik WO ook wel aan zou kunnen.
Maar dan had ik vroeger niet zo lui moeten zijn.
Natuurlijk dat ik daardoor nu gepakt word op mijn Nederlands, maar ik weet wel beter.
Overigens zou ik er dan wel wat voor moeten doen, zo rieël wil ik dan ook nog wel zijn.
En toch mbo gedaanquote:
Dat is inderdaad wel wat te hoog gegrepen lijkt me, maar ik heb het over 'simpele' kantoor takenquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:45 schreef Skazminko het volgende:
Ik wil een taak als statistische analyse en data-reconfiguratie nog wel eens gedaan zien worden door een "productie medewerker" omdat de "productie medewerker" ook wel met een computer om kan gaan.
quote:
Begrijp je waar het probleem zitquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:49 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
Achteraf misschien geen slimme oplossing, maar het leek me wel makkelijk om op MBO verder te gaan
Dat was meer een antwoord waar ik op zat te wachten.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:49 schreef capricia het volgende:
Ik zal het TS even uitleggen.![]()
Kijk het zit zo: Mensen die op hun 16e gaan werken, krijgen meer jaren lang salaris dan mensen die studeren. Want die beginnen immers later met werken.
Vandaar het verschil in salaris.
Ja lekker zo'n 700 euro in de maandquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:50 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
Dat was meer een antwoord waar ik op zat te wachten.
Maar waarom zou je kiezen om op je 16e te gaan werken, als je met een bijbaantje + stufi ook een redelijke vetpot kunt hebben.
Zieke vetpot inderdaadquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:53 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
Voor iemand van 16 die nog thuis woont niet slecht
Wat eigenlijk, achteraf gezien natuurlijk, eigenlijk helemaal niet zo gek veel is.quote:
Blijf maar zitten danquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:29 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
HBO vind ik wel goed genoeg
MBO is voor mongolen
min collegeld en boekenquote:
Ohja kut dat vergeet ik altijd omdat mijn ouders dat betalen.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:58 schreef gniffie het volgende:
[..]
min collegeld en boeken
is ook weer 2000 (?) per jaar eraf
Dan is het wel makkelijk studeren jaquote:Op donderdag 10 juni 2010 19:00 schreef Seam het volgende:
[..]
Ohja kut dat vergeet ik altijd omdat mijn ouders dat betalen.
Ik zeg ook niet dat ik het moeilijk hebquote:
Alleen heeft dat geen enkel invloed op het verdiende salarisquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:49 schreef capricia het volgende:
Ik zal het TS even uitleggen.![]()
Kijk het zit zo: Mensen die op hun 16e gaan werken, krijgen meer jaren lang salaris dan mensen die studeren. Want die beginnen immers later met werken.
Vandaar het verschil in salaris.
Ja, zo kom ik er ook wel.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:00 schreef Seam het volgende:
[..]
Ohja kut dat vergeet ik altijd omdat mijn ouders dat betalen.
Lol, omdat ik ruimdenkend ben ?quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:15 schreef Kwalberto het volgende:
TS als je je dat serieus afvraagt kun je dat HBO ook maar beter vergeten
quote:Op donderdag 10 juni 2010 20:01 schreef Daeron het volgende:
[..]
Nee, omdat ik uit je reacties opmaak dat je nog stommer dan het achtereind van een rund bent
Die 'simpele' kantoorbanen waar jij het over hebt, leveren echt geen dik salaris op hoorquote:Op donderdag 10 juni 2010 18:48 schreef Wesleyz het volgende:
[..]
Dat is inderdaad wel wat te hoog gegrepen lijkt me, maar ik heb het over 'simpele' kantoor taken
Iemand met een kantoorbaan hoeft niet meer te verdienen dan iemand die in de productie werkt. Het is anders als degene met een kantoorbaan heel veel verantwoordelijkheden heeft. Stel die meneer of mevrouw met het kantoorbaantje gooit er met de pet naar zodat alle productie niet in vrachtwagens geladen kan worden want er zijn teweinig kratten besteld. Of er worden fouten gemaakt met welke soorten producten de klant wilt afnemen waardoor het bedrijf een belangrijke klant verliest. Dan hebben alle productie medewerkers geen werk meer. Andersom wanneer een productiemedewerker zijn werk niet goed doet kan deze zonder problemen vervangen worden door iemand anders die met zijn handen een paar broodjes in een krat kan leggen. Daarnaast kan iemand met een kantoorbaan ook de nodige kennis vergaard hebben tijdens zijn of haar opleiding terwijl als je een willekeurig persoon achter de computer zou zetten de kans groot is iets helemaal mis gaat.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:26 schreef Wesleyz het volgende:
Nu het toch zoveel over politiek gaat, wil ik ook mijn mening even kwijt over werken.
Waardefuck slaat het op, dat mensen die op kantoor zitten veelal meer verdienen dan een normale productie medewerker?
#1 Het eerste wat je dan denkt is jaa, die hebben een opleiding gedaan. Maar door de Stufi word dit grootendeels betaald door de overheid. Waardoor je dit niet als investering kan zien.
#2 Een kantoorbaan word veelal als beter werk gezien dan een medewerker in de productie, dat is toch vreemd want wanneer iedereen een kantoorbaan wilt, waarom zul je voor deze mensen dan meer betalen ?
#3 Iemand die werkt in de productie zal vaak ééns in z'n leven zijn lichaam kapot werken, waardoor ik vind dat je hier als baas ook voor moet betalen.
Samenvatting veel vraag voor Kantoorbanen
Veel aanbod voor productie medewerkers
Waarom verdienen mensen op kantoor dan meer ?
&voordat ik reacties krijg dat ik een arbeider ben, ik ga nog lekker op de kosten van de staat doorstuderen
Woot?quote:Op donderdag 10 juni 2010 22:22 schreef Maikuuul het volgende:
Komop mensen, dit moet toch wel een obvious troll topic zijn !
Ik heb mbo niveau 3 ict gedaan, toen niv 4 commerciele economie, en nu hbo.
Als dit klaar is misschien nog 1 jaar een master
Als jij een echte vakman bent,zoals loodgieter bijv. dan verdien je echt wel meer dan een standaard persoon op een kantoortje.quote:Waarom verdienen mensen op kantoor dan meer ?
Waarom ga je nu niet 4 doen en daarna HBO?quote:Op vrijdag 11 juni 2010 08:30 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Woot?![]()
Ik heb net ICT niveau 3 voltooid en ik ga nu naar Financieel administratief medewerker (niveau 3), daarna weet ik nog niet maar wil je nu zeggen dat ik mijn Fok! idool een beetje aan het volgen ben
Omdat ik al pak en beet 4 jaar geen Economie heb gehadquote:Op vrijdag 11 juni 2010 13:31 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Waarom ga je nu niet 4 doen en daarna HBO?
Kan je er dan niet op de een of andere manier weer inrollen als je je materiaal van 4 jaar geleden nog eens goed door leest en al ?quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:09 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Omdat ik al pak en beet 4 jaar geen Economie heb gehad
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |