Ik denk heel veel aan anderen. Daar heb ik geen overheid voor nodig.quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:46 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Ah, dus mensen moeten vooral aan zichzelf denken en niet aan anderen? ZUM KOTZEN is het.![]()
![]()
Ga eens standpunten opzoeken voor je dat zoekt...quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:46 schreef Boldface het volgende:
De race is gelopen. De VVD is de grootste partij, sowieso in aantallen stemmen, maar ook qua zetelaantal, omdat mensen zonodig op onzinpartijen als de PvdD moeten stemmen.
Aan het begin van de avond zag het er prachtig uit; nu is de conclusie HELAAS dat de VVD allerlei mogelijke scenario's heeft. We kunnen nu alleen nog HOPEN dat premier Rutte het ziet zitten om een Paars kabinet te vormen, want zeker is het niet.
Internet op z'n best...quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:45 schreef FunkyHomosapien het volgende:
screencap van die tetten, gemist.
Ik wil goed nieuws.quote:
Rechtse zomerquote:Op donderdag 10 juni 2010 02:46 schreef MrBadGuy het volgende:
Zo we kunnen nu beginnen met het land te veroveren mensen, onze verborgen rechtse agenda waarin we de verzorgingsstaat en de publieke omroepen willen afschaffen kan boven tafel komen
Nou bij mij niet. Heb nooit het licht in hem gezien.quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:45 schreef Jane het volgende:
[..]
Je vergeet ff dat Balkenende ooit ook met een zucht van verlichting werd binnengehaald. Things change.
Wutquote:Op donderdag 10 juni 2010 02:46 schreef Boldface het volgende:
De race is gelopen. De VVD is de grootste partij, sowieso in aantallen stemmen, maar ook qua zetelaantal, omdat mensen zonodig op onzinpartijen als de PvdD moeten stemmen.
Dit dus.quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:46 schreef Desunoto het volgende:
Als Rutte premier wordt hoop ik heel erg dat we binnen een jaar weer verkiezingen hebben omdat hij faalt en de mensen inzien dat de VVD een kutpartij is.
PVV is geen negativistische angsterreur wil je zeggenquote:
Ik heb niet eens TV man.quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:46 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
en dat zegt hij terwijl hij Teeven op het podium ziet dansen.
Er zijn al heel wat steden binnen ook daar, hoor.quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:47 schreef Sautor het volgende:
I know, maar al die andere steden nog niet, en Friesland en Drenthe en al die linksen daar.
Te veel. Ze redden het niet meer.quote:
Wat denk je dat het merendeel van de PvdA/SP stemmers doet als ze links stemmen?quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:46 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Ah, dus mensen moeten vooral aan zichzelf denken en niet aan anderen? ZUM KOTZEN is het.![]()
![]()
Toch zie ik Cohen nog premier worden.quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:47 schreef Arcee het volgende:
Het klinkt nog steeds ongelooflijk, de VVD de grootste partij.
quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:47 schreef InTrePidIvity het volgende:
+47.000!
ik ook nietquote:Op donderdag 10 juni 2010 02:47 schreef capricia het volgende:
[..]
Nou bij mij niet. Heb nooit het licht in hem gezien.
quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:47 schreef remlof het volgende:
[..]
Toch zie ik Cohen nog premier worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |