Dat is inderdaad erg vreemd, alhoewel ik vanmorgen toen ik ging stemmen meer mensen hoorde die niets hadden ontvangen, ze gaven gauw de post de schuld bij het stembureauquote:Op woensdag 9 juni 2010 23:12 schreef crv het volgende:
[..]
Nee dus![]()
Vind dat wel raar. En dat terwijl ik afgelopen zomer nog in Stassbourg min ID card heb aangevraagd
Je kan 'm vast neit zien in jouw lay-out? moet ik ff een screenshot voor je maken dat je eht kan zien?quote:
Geweldig.quote:
Ik heb jaren in de bagger gefokked en ben pas een uur over op Silver, maar dat is pas echt baggerquote:
Ben ik nu daddy loos?quote:
Bagger werkt weer normaalquote:Op woensdag 9 juni 2010 23:14 schreef crv het volgende:
[..]
Ik heb jaren in de bagger gefokked en ben pas een uur over op Silver, maar dat is pas echt bagger
Nou woon ik in Frankrijk en staken is hier hooby/cultuur, maar post komt in principe altijd aan. Al is het met vertragingquote:Op woensdag 9 juni 2010 23:14 schreef Kally het volgende:
[..]
Dat is inderdaad erg vreemd, alhoewel ik vanmorgen toen ik ging stemmen meer mensen hoorde die niets hadden ontvangen, ze gaven gauw de post de schuld bij het stembureau
I'm proud to be a dinosaurquote:Op woensdag 9 juni 2010 23:14 schreef gomi het volgende:
[..]
de niet baggerlay out users worden aan de schandpaal genageld
Dan ga ik gauw weer terug de bagger inquote:
Graagquote:Op woensdag 9 juni 2010 23:14 schreef iBenny het volgende:
[..]
Je kan 'm vast neit zien in jouw lay-out? moet ik ff een screenshot voor je maken dat je eht kan zien?
Maar ik bedenk me ineens dat zou een complot kunnen zijn van de PvdAquote:Op woensdag 9 juni 2010 23:16 schreef crv het volgende:
[..]
Nou woon ik in Frankrijk en staken is hier hooby/cultuur, maar post komt in principe altijd aan. Al is het met vertraging
Douche zequote:Op woensdag 9 juni 2010 23:17 schreef Koen66 het volgende:
ik ga ff douchenvoor diegenen die straks weg zijn
Dat ben ik, want ik ben er nu vandoorquote:Op woensdag 9 juni 2010 23:17 schreef Koen66 het volgende:
ik ga ff douchenvoor diegenen die straks weg zijn
Daar zou je best eens gelijk in kunnen hebbenquote:Op woensdag 9 juni 2010 23:17 schreef Kally het volgende:
[..]
Maar ik bedenk me ineens dat zou een complot kunnen zijn van de PvdA
Truste D.(ino)quote:Op woensdag 9 juni 2010 23:18 schreef D. het volgende:
[..]
Dat ben ik, want ik ben er nu vandoor
Welterusten allen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |