Je mag wel meekijken volgende keer danquote:
Er staat geen bagger in KEL.quote:Op woensdag 9 juni 2010 17:22 schreef justmattie het volgende:
Ik vraa me af wat ze eigenlijl voor bagger in KEL plaatsenBinnenkort maar eens toestemming aanvragen
Moet je er 18 voor zijn dn?quote:Op woensdag 9 juni 2010 18:38 schreef justmattie het volgende:
Kelder, oftewel het BDSM hoekje van fok!
Alleen toegankelijk voor users die 18+ zijn
Ilse, je kan Yvonne wel mailen, moet je wel je geboortedatum uit je profiel halen, misschien trapt ze er in
Of ze heeft het druk. Gewoon nog een keer mailenquote:Op woensdag 9 juni 2010 18:46 schreef Opdekop het volgende:
Justmattie ik heb in februari al gemaild JOHHH ze negeren me
Ik heb begin mei gemaild en heb ook al toegangquote:Op woensdag 9 juni 2010 18:51 schreef justmattie het volgende:
[..]
Of ze heeft het druk. Gewoon nog een keer mailen
quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:13 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
uhu![]()
Kan ook wel zachter als je dat wilt?
Rubber ligt iig klaar
en daar ging je kans op KEL rechten, gefeliciteerd.quote:Op woensdag 9 juni 2010 17:27 schreef justmattie het volgende:
[..]
Je mag wel meekijken volgende keer dan
Volgende keer is ze toch 18quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:22 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
en daar ging je kans op KEL rechten, gefeliciteerd.
ja, ilse mag straks ongetwijfeld in KEL. jij niet meer als je nu al zegt anderen mee te laten lezen. Wat in KEL staat blijft in KELquote:
BOEHOE wat erg. Je moet een uitgebreide motivatie toevoegen. Heb ik niet, ga ik niet bedenken, dus dan maar niet in KEL hequote:Op woensdag 9 juni 2010 19:32 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
ja, ilse mag straks ongetwijfeld in KEL. jij niet meer als je nu al zegt anderen mee te laten lezen. Wat in KEL staat blijft in KEL
Zijn die zo extreem danquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:35 schreef Paladijn het volgende:
Gelukkig wel, voor je't weet klik je per ongeluk op een foto van dingie/purplerose
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |