Ik denk ook dat het een uit de hand gelopen iets is. Volgens de Telegraaf was hij op zoek naar een rijke, lelijke chick. Die had hij bij deze gevonden.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:37 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Een seriemoordenaar bereidt zijn moorden gewoonlijk goed voor. Ik denk dat het nog niet de bedoeling was haar te vermoorden, hij ergens door getriggerd werd, en hij daarom de fout in gegaan is.
Dit is iig het einde van Joran van der Sloot, hij komt niet meer vrij. En gelukkig maar.
Ik denk ook niet dat ie een seriemoordenaar is. Dit is geen goed geplande moord.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:37 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Een seriemoordenaar bereidt zijn moorden gewoonlijk goed voor. Ik denk dat het nog niet de bedoeling was haar te vermoorden, hij ergens door getriggerd werd, en hij daarom de fout in gegaan is.
Dit is iig het einde van Joran van der Sloot, hij komt niet meer vrij. En gelukkig maar.
Ook een seriemoordenaar kan fouten maken, ik ben er nog steeds van overtuigd dat hij het wel is, en dat er nog meer moorden aan het licht zullen komen vroeg of laat.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:39 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat ie een seriemoordenaar is. Dit is geen goed geplande moord.
Maar dan kan ie alsnog een psychopaat zijn.
Ik vind 5 alsnog een speciaal getal, want 5 jaar later zijn nog heel veel dingen vers in het hoofd van 5 jaar geleden. 3 jaar zou eerder normaler overkomen dan 5, 7 of 10 daar in tegen zou veel te lang zijn.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:38 schreef watchers het volgende:
[..]
Vijf jaar is in wezen ook niet zoveel bijzonders eigenlijk. Ja, bij sommige gelegenheden, maar in veel andere gevallen wordt er niets bijzonders bij 5 jaar gevierd. Zo kun je veel meer 'magische' getallen bedenken: 3, 7, etc.
[..]
Dat komt waarschijnlijk omdat je je zo fixeert op dat ene detail dat je het grote geheel over het hoofd ziet. Een psychopaat vermoord een meisje in een vlaag van woede. Helaas maar al te vaak gebeurd.
Opmerkelijk die reactie:quote:De oplossing voor de verdwijning van Natalee Holloway lijkt verder weg dan ooit nu de vader van de belangrijkste verdachte is overleden, zei misdaadverslaggever Peter R. de Vries tegen de Wereldomroep,
"Het is altijd triest als een relatief jong persoon plotseling komt te overlijden. Het is ook een pijnlijk verlies voor het onderzoek naar de zaak-Holloway. Ik ben ervan overtuigd dat de heer Van der Sloot meer wist dan hij ons vertelde. Hij heeft mogelijk zijn zoon geholpen delen van de waarheid te verdoezelen."
Joran nog steeds verdacht
De vader van Joran van der Sloot zakte woensdag tijdens het tennissen ineen op de Tierra del Sol op Aruba. Reanimatie mocht niet baten. Paul van der Sloot was 57.
Zijn zoon Joran wordt nog steeds verdacht van betrokkenheid bij de verdwijning van de Amerikaanse tiener Natalee Holloway op Aruba in mei 2005. De zaak kwam opnieuw in de schijnwerpers te staan toen misdaadverslaggever Peter R. de Vries Joran heimelijk filmde terwijl deze beweerde dat hij Natalee's lichaam had gedumpt in de oceaan. De potentieel belastende verklaring werd door de rechter niet als bewijs geaccepteerd.
Peter R. de Vries sprak meerdere malen met vader Paul van der Sloot. "Mijn intuïtie als onderzoeker zei me dat de heer Van der Sloot er meer over wist, maar hij wilde zijn zoon natuurlijk beschermen. Hij kwam gespannen op mij over, bijvoorbeeld toen ik zei dat Natalee dood was. Zijn antwoord luidde: 'Wie zegt dat ze dood is? Er is geen bewijs'. En zijn zoon Joran zei dat toen hij in de gevangenis zat, zijn vader een telefoon zijn cel binnen smokkelde, zodat hij op de hoogte kon blijven van de ontwikkelingen. "
Persona non gratal
Joran woont in Nederland. Begin 2008 werd hij ondervraagd door de Arubaanse politie in Rotterdam en kort daarna is hij persona non grata verklaard, zodat het praktisch onmogelijk voor hem is geworden om terug te gaan naar Aruba.
Jorans advocaat zegt dat de tv-opname bedrog was en dat zijn cliënt alleen de man met wie hij sprak - Patrick van der Eem - probeerde te imponeren om zo zijn geloofwaardigheid in de misdaadwereld op te vijzelen.
Later in 2008 zond de Amerikaanse tv-zender Fox een interview uit met Joran van der Sloot. Hij vertelde de interviewer Greta Van Susteren dat hij Natalee Holloway had verkocht aan een Venezolaan op het strand voor 10.000 dollar. De man zou op zoek zijn geweest naar een blonde seksslavin. In het interview beweerde Joran ook dat zijn vader Paul Arubaanse politieagenten had omgekocht voor een bedrag van 50.000 dollar. Deze uitspraken werden evenmin door de rechtbank geaccepteerd.
Rechter in opleiding
Paul van der Sloot, een advocaat die de opleiding tot rechter op Aruba volgde en die respect genoot op het eiland, werd herhaaldelijk geïnterviewd door de media in verband met vermeende betrokkenheid van zijn zoon bij de zaak Holloway. Het is nooit duidelijk geworden hoeveel Paul van der Sloot echt wist over Jorans betrokkenheid.
quote:Pedrito 14 februari 2010 - 1:57 am
Zal er voor alle zekerheid autopsie worden gedaan ? Door forensisch deskundigen.
Wsl. is het ook niet eens moord, maar eerder doodslag.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:39 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat ie een seriemoordenaar is. Dit is geen goed geplande moord.
Maar dan kan ie alsnog een psychopaat zijn.
"Mogelijk" en volgens iemand die er niet bij is geweest.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:42 schreef aychelle het volgende:
hij legde trouwens een gedwongen verklaring af onder druk van de polizie
http://www.depers.nl/binn(...)ekentenis-Joran.html
Dat is wat een advocaat roept, maar daarmee nog geen waarheid.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:42 schreef aychelle het volgende:
hij legde trouwens een gedwongen verklaring af onder druk van de polizie
http://www.depers.nl/binn(...)ekentenis-Joran.html
Heb jij serieus die PRdV-uitzending destijds met Patrick in de auto niet gezien??!quote:
Dan had ie haar op een makkelijkere manier om het leven gebracht. Met een mes of een pistool ofzo. En een seriemoordenaar doodt met het plezier om het doden, haalt daar genot uit.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:43 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ook een seriemoordenaar kan fouten maken, ik ben er nog steeds van overtuigd dat hij het wel is, en dat er nog meer moorden aan het licht zullen komen vroeg of laat.
Afgezien van de discussie of het moord is of doodslag, zou het me niets verbazen als meneer meer op z'n kerfstok heeft.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:43 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ook een seriemoordenaar kan fouten maken, ik ben er nog steeds van overtuigd dat hij het wel is, en dat er nog meer moorden aan het licht zullen komen vroeg of laat.
Hij is viesssss, Patrick.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:45 schreef Jane het volgende:
[..]
Heb jij serieus die PRdV-uitzending destijds met Patrick in de auto niet gezien??!
Het schijnt dat ze aan het zoeken zijn of gaan zoeken in de Bird Sanctuary, dat is volgens mij hetzelfde als Bubali plas.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:19 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik ben echt vreselijk benieuwd waar ze is. Dus ik had echt zoiets van "HEHE!"blijkt het bullshit te zijn
Ach kom, laat die jongens met rust.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:47 schreef Drumpie het volgende:
Trouwens, wie zijn die broertjes?
De namen?, hyves, facebook iets?
nou wat een geweldig artikel daar in dat flutblaadje de pers .quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:42 schreef aychelle het volgende:
hij legde trouwens een gedwongen verklaring af onder druk van de polizie
http://www.depers.nl/binn(...)ekentenis-Joran.html
Over Nathalee heeft hij al diverse dingen verteld. Daarnaast maakt het voor deze zaak weinig uit.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:47 schreef nummer_zoveel het volgende:
Het zou me niks verbazen als Joran binnenkort toch begint over dat ie weet wat met Nathalee is gebeurd, in de hoop op strafvermindering.
Jaap?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:47 schreef Jesine het volgende:
Plus, a private investigator who gave Van der Sloot a polygraph test tells Nadeau that “he thrived talking about Natalee.”
Nou, ik brn benieuwd wat we binnenkort te horen zullen krijgen over die 2 vermiste meisjes in Colombia die in hetzelfde casino zijn geweest als Joran...quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:43 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ook een seriemoordenaar kan fouten maken, ik ben er nog steeds van overtuigd dat hij het wel is, en dat er nog meer moorden aan het licht zullen komen vroeg of laat.
wie bedoel je, die advocaat bert de Rooij bedoel je? die is niet echt zijn advocaat in deze zaak, die zit maar wat te brullen van de zijlijn, that's allquote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:32 schreef watchers het volgende:
[..]
Voor zover ik weet heeft hij inmiddels al een Nederlandse advocaat.
Ik heb geen namen. Meer dan dat er twee meisjes vermist zouden zijn krijg ik nog niet gevonden.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:49 schreef Jesine het volgende:
Is er trouwens al meer bekend, namen van die meisjes? zijn ze al gevonden, of puur uit het niets verdwenen?
dat dacht ik dus ookquote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:49 schreef nummer_zoveel het volgende:
Peter R de Vries zei dat ie toch twijfelde of Joran tijdens verhoren nu zo slecht behandelt wordt. De hele wereld kijkt immers mee. Zit wel wat in.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |