Joran koopt natuurlijk zijn bescherming. Met geld en drugs kun je een hoop sterke mannen huren om je te beschermen.quote:
Laat hij nou net schijnbaar geldgebrek hebben.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:09 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Joran koopt natuurlijk zijn bescherming. Met geld en drugs kun je een hoop sterke mannen huren om je te beschermen.
quote:Op dinsdag 8 juni 2010 13:54 schreef computergirl het volgende:
oh bah, ze was ongesteld. Wat naar dat dit zo openbaar wordt gemaakt
Daar zorgt zijn ma wel voor en als hij een beetje slim is verdient hij zijn eigen geld in de bajesquote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:10 schreef APK het volgende:
[..]
Laat hij nou net schijnbaar geldgebrek hebben.
Dan mag die hopen dat zijn moeder heel veel geld heeft, want zelf heeft hij alleen maar schulden.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:09 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Joran koopt natuurlijk zijn bescherming. Met geld en drugs kun je een hoop sterke mannen huren om je te beschermen.
In de gevangenis in Perú ben je al snel rijkquote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:11 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dan mag die hopen dat zijn moeder heel veel geld heeft, want zelf heeft hij alleen maar schulden.
Maar anders kan die zijn mooie blanke westerse kontje misschien verkopen aan zo'n aan aids stervende big shot.
quote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:13 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
In de gevangenis in Perú ben je al snel rijk
Moeder zat toch ook financieel aan de grond?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:11 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dan mag die hopen dat zijn moeder heel veel geld heeft, want zelf heeft hij alleen maar schulden.
Maar anders kan die zijn mooie blanke westerse kontje misschien verkopen aan zo'n aan aids stervende big shot.
Geld redt je altijd in ZAquote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:14 schreef mazaru het volgende:
[..]
Volgens mij houden ze daar ook helemaal niet van verwende westerse leugenaartjes die jonge meisjes dood maken. Zelfs geld kan hem daar echt niet redden.
Dan zie ik het somber voor hem in... de arme jongen tochquote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:14 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Moeder zat toch ook financieel aan de grond?
Niet als je de dochter dood maakt van iemand die daar geboren en getogen is en veeeeeeel meer geld heeft.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:15 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Geld redt je altijd in ZA
Hij heeft Jaap nog, zn enige vriendquote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:15 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dan zie ik het somber voor hem in... de arme jongen toch![]()
Die vetklep heeft ook al afstand van de titel 'vriend van Joran' gedaan.quote:
Moet hij wel wraak willen nemenquote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:16 schreef mazaru het volgende:
[..]
Niet als je de dochter dood maakt van iemand die daar geboren en getogen is en veeeeeeel meer geld heeft.
Per? Dag, week, maand, jaar?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:14 schreef johan555 het volgende:
hard prison-life,
you pay $1500; for a bed, or else you sleep on the "shitholes" (toilets)
Ah, oké, dank jequote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:01 schreef Jesine het volgende:
[..]
yep, die Sandra is nu weer in NL terug, maar ze heeft aangegeven dat er dus een rapport gelekt zou zijn naar CNN, en in dat rapport zou Joran bekend hebben, huilend en al, en dus ook dat hij eerst koffie had gedronken in de supermarkt en toen terug is gekomen, zij zat op zijn laptop, hij werd boos, hij had het niet willen doen, hij sloeg haar, nek gebroken enz... :-(
dat zal eenmalig zijn denk ikquote:
Als het mijn kind zou zijn, zou ik dat dus betalen. Hoe walgelijk ik zijn daad (daden) ook vind.quote:
Zou jij dat niet willen als iemand jouw dochter dood zou slaan?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:18 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Moet hij wel wraak willen nemen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |