abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_109905283
Na een goeie beurt kan ik niet meer goed op m'n benen staan maar van m'n stokje gaan gelukkig ook nog nooit meegemaakt :D!
Don't stop moving baby *wiggle* *wiggle*
pi_110010591
Jij bent lang en mager, niet?
Dan krijg je makkelijker last van orthostatische hypotensie.
Dat is een bloeddrukval bij het plots opstaan.
Je ken het opstaan dus beter trager laten verlopen. Zet je eerst recht, dan je benen uit bed, en dan pas rechtstaan.
pi_110011479
quote:
16s.gif Op zaterdag 7 april 2012 00:51 schreef Pimpeltje het volgende:
Jij bent lang en mager, niet?
Dan krijg je makkelijker last van orthostatische hypotensie.
Dat is een bloeddrukval bij het plots opstaan.
Je ken het opstaan dus beter trager laten verlopen. Zet je eerst recht, dan je benen uit bed, en dan pas rechtstaan.
Hoe lang heb je hiervoor gegoogled :')?
Don't stop moving baby *wiggle* *wiggle*
pi_110016335
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 april 2012 01:19 schreef Bizznitch het volgende:

[..]

Hoe lang heb je hiervoor gegoogled :')?
Waar deze mevrouw u op attendeerde.
pi_110019314
Heb wel eens dat het zo fijn is dat ik na het orgasme zowat verstijf en ook even moet gaan liggen.

Mijn vriendin durft bijna niet meer staand klaar te komen omdat ze dan omvalt :P
Vogelbek-verdubbel-inator
pi_110023392
quote:
2s.gif Op donderdag 10 juni 2010 14:52 schreef Seven. het volgende:
Gek, ik krijg het juist alleen met masturbatie, maar ik moet eerlijk zeggen dat mijn orgasmen dan ook merkbaar heftiger zijn.
Yup, want tijdens echte sex fake je :')

Maar ff serieus, eerst rechtop gaan zitten, 2 diepe zuchten en dan pas naar t toilet...
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_110145741
Ik heb dit ook regelmatig gewoon in het dagelijks leven. Vaak vlieg ik 's ochtends vlug uit bed omdat ik weer eens laat ben en dan moet ik in de badkamer wel even steun zoeken.

Lol inmiddels ben ik dat zo gewend dat ik vast de douche aanzet zodat hij warm wordt en ondertussen ga ik ff met m'n hoofd tussen m'n knieën.

Kan geen kwaad
pi_110228138
Het schijnt te helpen om je beenspieren aan te spannen terwijl je opstaat ;)
Everybody sing, like it's the last song you will ever sing. Everybody live, like it's the last day you will ever see. Tell me tell me, do you feel the pressure now? ♥
  vrijdag 13 april 2012 @ 08:49:59 #59
355931 Moeraskat
Gemorste gedachten.
pi_110264497
nee dit komt vaker voor. er zijn zelf mensen die dat proberen optewekken omdat ze dat zo awesome vinden :)
Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.
  maandag 16 april 2012 @ 12:27:17 #60
320365 Cobhatecrew
Attention Deficit - SQUIRREL!
pi_110390733
Gebeurt mij ook wel eens. Ik moet gewoon niet te snel opstaan, maar dat wil ik dan sowieso niet, want zak af en toe door m'n benen heen :P
These two seem as smooth as silk
flashed against my eyes
  maandag 16 april 2012 @ 17:15:05 #61
373036 barbiepappa
volleerd leegloper
pi_110402147
nee hoor, is doodnormaal. als je orgasmes heftig zijn is je bloeddruk ook erg hoog. het kan voelen alsof je van je stokje gaat, maar meestal heeft het gewoon te maken met het zuurstof in je bloed of je hersenen. ik heb zulke orgasmes bijna dagelijks, en naarmate je ouder wordt worden je orgasmes ook steeds intenser. (wel leuk om te weten toch?) een ex-vriendin is wel eens van haar stokje gegaan, maar dat was na haar negende orgasme. (heeft niet langer dan een minuutje geduurd hoor!)
biologisch natuurlijk!
pi_110408232
Dat heb ik ook heel vaak, En trillende beenspieren, dat maakt het geheel nog net iets lastiger :P
S. 2014
J. 2016
pi_110438301
Trillende beenspieren heb ik ook heel erg na een heftig orgasme. Alleen als ik wil gaan staan trouwens. Sjezus kan wel tien minuten duren bij mij. Moet ik echt even blijven liggen.
pi_110457456
Wat dachten jullie van orthostatische hypotensie?

Klinkt ernstig, maar het valt wel mee. Het is een vertraagd vaatreflex waardoor de bloeddruk plots zakt bij houdingswisselingen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')